Haber

Melis Sezen Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

Ekranların sevilen kadın oyuncularından Melis Sezen en çok araştırılan ünlü isimlerden biri. Bu da, Melis Sezen kaç yaşında, Melis Sezen boyu kilosu kaç gibi soruların hayranları tarafından araştırılmasına neden oluyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıp sürekli gönderi paylaşımında bulunan Melis Sezen, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisiyle ilk defa ekranlara gelmiştir. Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Melis Sezen’in hayatı ve rol aldığı diziler de araştırılan konulardan biri olmuştur. Güzel oyuncu, Sadakatsiz dizisinde başrol karakterlerinden biri olan Derin’i canlandırmıştır.

Melis Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilk oyunculuğunu yapmıştır. Devamında ise Siyah inci dizisinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman ile beraber rol aldı. Melis Sezen, Siyah İnci dizisinde Ebru karakterini canlandırdı. Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde de başrol karakteri olarak Nazan karakterini canlandırmıştır. Melis Sezen kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu ve saç rengi gibi birçok bilgiyi aşağıdaki başlıklardan inceleyebilirsiniz.

Melis Sezen Fotoğrafı

Melis Sezen Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, 1997 doğumludur. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni olan Melis Sezen‘in annesi ise Selanik, Yunanistan göçmenidir. İstanbul‘da dünyaya gelen Melis Sezen, Koç Üniversitesinde Medya ve Görsel Sanatlar bölümünü bitirmiştir. Ünlü oyuncu, Leke ve Sevgili Geçmiş dizilerinde başrol olarak rol almıştır. Rol aldığı filmlerde izleyicinin beğenisini kazanmış ve oldukça fazla hayrana sahip olmuştur.

Oyuncunun hayranları sosyal medyadan da ünlü ismi takip ediyorlar. 2 milyondan fazla takipçisi olan Melis Sezen, sosyal medya uygulaması olan Instagram‘ı aktif bir şekilde kullanmaktadır. İçten Sesler Korosu internet dizisinde Burcu, Numen projesinde ise Duru olarak başrol oyuncusu olmuştur. Youtube, Netflix ve Disney+ platformlarında olan bu projeler de oldukça ilgi çekti.

Melis Sezen kaç yaşında

Melis Sezen Kaç Yaşında?

Bir diğer konu ise Melis Sezen‘in yaşıdır. Melis Sezen 2 Ocak 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Melis Sezen’in yaşı ise 26’dır. Son zamanların en popüler kadın oyuncularından biri olduğunu söyleyebiliriz. Oyuncu hakkında merak edilen diğer konuları ise aşağıdaki başlıklardan incelemeye devam edin.

Melis Sezen, Türk Televizyonlarının en sevilen ve başarılı kadın oyuncularından biridir. 26 yaşındaki genç oyuncu, canlandırdığı karakterler ile kendini kanıtlamıştır. Rol aldığı profesyonel oyuncularla da tam anlamıyla, oyunculuğunu sergilemiştir.

Melis Sezen Nereli

Melis Sezen Nereli?

Babası Arnavut, Makedonya göçmeni olan Melis Sezen‘in annesi ise Selanik, Yunanistan göçmeni olan Melis Sezen İstanbul doğumludur. İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu birçok dizi, internet dizisi ve sinema projesinde rol almıştır. Tilki Yuvası filminde Aylin, Bizim İçin Şampiyon filminde Esra, Dünya Hali filminde Gizem, Mucize 2: Aşk filminde Beren ve Kovala filminde Merve karakterlerini canlandırdı.

Melis Sezen Boy Kilo

Son zamanların en sık araştırılan ünlülerinden biri olan Melis Sezen‘in boyu ve kilosu; 1.72 boyunda, 55 kilodur.

Melis Sezen Burcu

Ünlü oyuncu hakkında araştırma konusu olan şeylerden biri de burcudur.  2 Ocak 1997 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelen Melis Sezen Oğlak burcudur.

Melis Sezen Dizileri

2016 Arkadaşlar İyidir
2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdı
2017-2018 Siyah İnci
2019 Sevgili Geçmiş
Leke
2020 Ya İstiklal Ya Ölüm
2020-2022 Sadakatsiz
2022 Maske Kimsin Sen?
O Ses Türkiye Yılbaşı Özel
2023 Gülcemal

Melis Sezen‘in rol aldığı TV projeleri yukarıdaki gibidir. Melis Sezen sosyal medya hesabını aktif kullanıyor demiştik. Eğer ünlü oyuncuyu Instagram’dan takip etmek istiyorsanız, Melis Sezen Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir