Genel

Minecraft Görünmezlik İksiri Yapımı Kodu 2023

Minecraft oyununda iksirler büyük önem taşıyor. Peki en güzel özellik olan Minecraft görünmezlik iksiri yapımı kodu nedir ve nasıl yapılır? Oyunda çeşitli eşyalar toplayarak yapabileceğiniz iksirler vardır. Bu iksirlerden biri de görünmezlik iksiridir.

Minecraft oyunu kendi içerisindeki çeşitli özellikler ile milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakmıştır. Bilgisayar ya da mobil cihazlardan uygulama indirerek bu oyunu oynamak mümkün. Oyunda çeşitli iksirler de yapmak mümkündür. İksir standında üretebileceğiniz iksirler ile çeşitli özellikler elde edebilirsiniz.

Minecraft Görünmezlik İksiri Yapımı

İksir yapabilmek için çeşitli kaynakları toplamanız gerekir. Yapacağınız iksirler ile daha sonra envanterde saklanabilir ve gerektiğinde içilebilir. Güçlü ve potansiyel anlamda hayat kurtarıcı ekstralar, güçlendirmeler ya da yetenekler sağlar. İksir oyuncunun canını doldurmaktan, lavlara dayanıklı hale getirmeye ya da sunun altındayken nefes alma gibi özellikler sağlar. Bize kalırsa oyundaki en güzel iksir görünmezlik iksiridir. İşte, Minecraft görünmezlik iksiri yapımı:

Minecraft Görünmezlik iksiri ne işe yarar?

Minecraft oyunundaki iksirlerden biri olan Görünmezlik İksiri, oyuncuyu görünmez yapma özelliğine sahiptir. Ancak negatif yani eksi yönleri de bulunmaktadır. Yaratıklar görünmez olan kişiyi, çok yakın mesafedeyken tespit eder ve saldırabilir. Ayrıca bu yakınlık mesafesi oyuncu zırh giyerse genişlemektedir. İksir sadece oyuncu modelini etkilemektedir, bu sebeple oyuncuların üstündeki eşyalar ya da zırhları görünmez olmaz.

Görünmezlik İksiri için gerekli malzemeler

  • Gece Görüş İksiri
  • Fermente Örümcek Gözü

Görünmezlik iksiri yapabilmek için oyuncuların malzeme toplaması gerekir. İlk etapta görünmezlik iksiri yapabilmek için Gece görüş iksiri ve Fermente Örümcek gözü eşyalarına sahip olmanız gerekmektedir.

Görünmezlik İksiri Yapma

Görünmezlik iksiri yapmak isteyenler aşağıdaki başlıkta anlatılan malzemelere sahip olmalıdır. Ardından gerekli sıralamaya uygun bir şekilde iksir standı üzerinde bu iksiri yapabilirler. Görünmezlik iksiri direkt kullanımda 3 dakika görünmez yapar. Ancak +5 dakika daha görünmezlik kazanmak için görünmezlik iksiri üzerine Kızıltaş tozu basılmalıdır. Bu sayede 8 dakika görünmez olabilirsiniz.

Minecraft Görünmezlik İksiri nasıl yapılır?

Minecraft görünmezlik İksiri yapımı için, İksir Standında Fermente Örümcek Gözü ve Gece Görüş İksirini birleştirmek gerekir. Fermente Örümcek Gözü için Örümcek Gözü, mantar ve şeker eşyalarına sahip olmanız gerekir.

Minecraft görünmezlik iksiri yapımı:

  • Gece Görüş İksiri’nin üzerine Fermante Örümcek Gözü basıldığında size Görünmezlik iksiri verir.
  • Aynı zamanda, gezgin tüccarlardan Görünmezlik İksiri almak da mümkündür.
  • Fakat yalnızca içerken ölürlerse düşürürler.
  • Bu şans olasılığı da çok düşük, bu durumda üretmek daha basit ve kolay olacaktır.

Minecraft Görünmezlik İksiri süresi nasıl uzatılır?

Sahip olduğunuz Görünmezlik İksirinin süresi 3 dakikadır. 8 dakikaya uzatmak isterseniz bu mümkün. Bunun için üretilen görünmezlik iksirinin üzerine Kızıltaş Tozu basılması gerekir.

Minecraft Görünmezlik İksiri Kodu

Minecraft Görünmezlik İksiri yapmak için herhangi bir kod yoktur. Bunun yerine çeşitli eşyaları İksir standı üzerinde birleştirmek gerekir. Bu birleştirmeler sonucunda oyunda bulunan büyülü iksirleri üretebilirsiniz. Minecraft Görünmezlik İksiri kodu olmadığından yukarıdaki yöntemler uygulanmalıdır.

Oyunlar ile ilgili daha fazla bilgi almak için buradan bizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Minecraft ile ilgili merak ettiklerinizi ya da yapmayı bilmediğiniz eşyalar varsa bunları yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Konu ile ilgili araştırmalar yaptıktan sonra size nasıl yapılacağını anlatabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir