Haber

MrBeast Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

MRBeast, Youtube video platformunda milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve izleniyor. Peki son zamanlarda gündemden düşmeyen MRBeast’in sevgilisi var mı? Varsa Mr Beas sevgilisi kim? Sevgilisinin adını ve fotoğraflarını merak edenler için araştırma yaptık. Yaptığı eğlenceli içerikler ile, dünya çapında bir kitleye ulaşan Jimmy herkesin hayran olduğu işler yapıyor. Onu bu kadar popüler yapan şey ise, diğer Youtuber’lar gibi israf etmek yerine genelde Afrikada kuyu açtırmak, duymayan insanların duymasını sağlamak ve benzeri hayır işleri yapıyor. Dolayısıyla da insanların gönlünü fethetmeyi başarıyor. Onun bu kadar sevilmesinin ve büyümesinin nedenlerinden biri de yardım severliğidir.

MRBeast sevgilisi kim, sorusuna gelecek olursak bu sadece Türk takipçileri tarafından değil bütün dünyanın merak ettiği konulardan biridir. MrBeast’in kız arkadaşı, 31 Mart 2000 doğumlu ve 23 yaşındadır. Haziran 2019’dan beri çıkıyorlardı ve Twitter aracılığıyla tanıştılar. Fakat bu bilgi ünlü Youtuber’ın eski sevgilisine ait bilgilerdir. Yeni sevgilisinin kim olduğunu ise alt başlıkta açıklıyoruz.

MrBeast Sevgilisi Var Mı? 2024

Çoğu kişi Jimmy’in sevgilisini; Maddy Spidell sansa da onlar 2022 yılında ayrıldılar. Yabancı kaynakları inceleyerek yeni sevgilisi hakkında da güncel bilgilere ulaştık. MrBeast ve kız arkadaşı 2023 haberlerine göre Thea Booysen. Sosyal medya hesabında sarıldıkları ve beraber yan yana oldukları fotoğraflarını paylaştılar.

Maddy Spidell’ile 2022 yılında ayrılan Mrbeast’in yeni kız arkadaşı Thea Booysen diyebiliriz. Bu bilgi, yabancı magazin sitelerinde gezinen bilgidir.

MrBeast Eski Sevgilisi: Maddy Spidell

Maddy Spidell

İlk çıkışını Sevgililer Günü için kız arkadaşını 100.000 Gülle Şaşırttım videosu yaptı. Her Köpeği Köpek Barınağına Evlat Edindim ve 50 Saat Hücre Hapsinde Harcadım videolarında da rol aldı.

Mrbeast kız arkadaşı Maddy spidell

Zaman zaman MrBeast kanallarında kendisinden bahsedilmektedir. Mrbeast, videolarında kısmen yer aldığını söyleyebiliriz.

Mrbeast Sevgilisinin Adı Thea Booysen

Thea Booysen Mrbeast sevgilisi

Yapılan son habere göre, Thea Booysen, Mrbeast’in sevgilisi. Bu konu ile alakalı olarak yabancı kaynaklarda da sıkça haber yapılmıştır.

Mrbeast kız arkadaşı fotoğrafı
Mrbeast kız arkadaşı fotoğrafı

Mrbeast kız arkadaşının fotoğrafını merak edenler için burada fotoğraflarını da paylaştık. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Instagram uygulamasında 250 binden fazla kişinin takip ettiği Thea Booysen’i buradan hesabını ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Instagram Hesabında Mrbeast ile olan fotoğraflarını da inceleyebilirsiniz. Mrbeast yaptığı videolar ile dünya çapında ses getirdiğinden dolayı özel hayatı da merak ediliyor. Bu bağlamda en çok araştırılan ve merak edilen konu ise sevgilisi diyebiliriz. Konu hakkında araştırma yaparak güncel bilgileri burada sizler için paylaştık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir