Genel

Netgsm Müşteri Hizmetleri (İletişim) Telefon Numarası

Netgsm son zamanlarda popüler GSM operatörlerinden biri oldu. Sorun yaşayanlar “Netgsm müşteri hizmetleri” telefon numarasını ve iletişim bilgilerini arayabiliyorlar. Bizler de burada hem paketler hakkında bilgi almanız hem de problemleri çözüme kavuşturmanız için Net gsm iletişim bilgilerini paylaşıyor olacağız. Bu iletişim bilgileri ile müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcisine bağlanarak iletişim kurabilirsiniz. Netgsm her geçen gün abone sayısını arttırmaya devam ediyor. Fiyat bakımından uygun oluşu ise tercih edilmesinin öncelikli nedenlerindendir. Netgsm ile sahip olabileceğiniz hizmetler; sabit telefon, sms, sanal santral, gsm, internet, dijital servisler ve uygulamalardır. Ayrıca 0850’li numara ve 0800’lü numara satın alma işlemleri de yapılabilmektedir. Buna ek olarak 0850, 0212, 0312 vb. numaranızı Whatsapp’da kullanmanıza da olanak sağlamakta.

Netgsm müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim bilgileri, aşağıdaki başlıkta tablo halinde paylaşıldı. Alt başlıktan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Netgsm İletişim Bilgileri

Netgsm müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Direkt aramak için çağrı merkezi telefon numarasının üzerine dokunun.

Adres Bilgisi:Batı Bulvarı ATB İş Merkezi G Blok No:194 Macunköy – Yenimahalle/ANKARA – TÜRKİYE
Posta Kodu: 06105
Çağrı Merkezi Telefon Numarası:+90 850 303 0 303
Çağrı Merkezi:+90 312 911 0 911
Faks:+90 312 397 79 44
E-posta:info@netgsm.com.tr
KEP Adresi:netgsm@hs01.kep.tr
Ücretsiz Destek Hattı:+90 800 606 0 606

Netgsm Müşteri Hizmetleri

Netgsm İletişim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile iletişim kurmak için ‘+90 850 303 0 303’ çağrı merkezini arayabilirsiniz. Aradıktan sonra sistem yönlendirmesine uygun şekilde tuşlamalar yaparak, müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Netgsm; kurumsal iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak, gelişen IP teknolojisiyle iletişim kanallarını birleşik hale getirip ekonomik çözümler üretmekte olan bir GSM firmasıdır. Diğer GSM operatörlerinin verdiği bütün hizmetleri NET Gsm ile kullanabilirsiniz. İster bireysel ister kurumsal, en uygun ve kapsamlı dijital hizmetler için NETGSM’i tercih edebilirsin.

Netgsm Çağrı Merkezi Numarası

Netgsm çağrı merkezini aramak isteyenler +90 312 911 0 911 telefon numarasını arayabilirler. Aradıktan sonra temsilciye bağlanarak problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Buna ek olarak, bilgi alabilir ya da hizmetler hakkında da aklınıza takılanları müşteri temsilcisine sorabilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan operatör lisansını alıp telekomünikasyon firmaları arasında bütün hizmetleri tek panelde birleştirip abonelerine hizmet veriyor. Netgsm, sektörde alternatif GSM operatörlerinden biridir.

Netgsm Mobil Paketler

Mobil hat paketleri arasında 1 GB, 2 GB, 4 GB, 6 GB, 10 GB, 15 GB, 20 GB, 25 GB, 30 GB, 40 GB, 50 GB internet içeriği bulunan paketler bulunmakta. NETGSM faturalı paketlerden birini satın alarak siz de kullanabilirsiniz. Netgsm paketlerini kullanmak için resmî siteden hattınızı Netgsm’e taşıyabilirsiniz. Hat taşıma işlemi ücretsizdir.

Netgsm ile ilgili daha fazla bilgiyi, müşteri hizmetlerini arayarak edinebilirsiniz. Netgsm ile yeni bir numara almayı düşünüyorsanız ya da mevcut hattınızı taşımak istiyorsanız hemen Netgsm internet sitesini ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir