Haber

Papel 250 TL Gelmedi

Papel’i indir kimliğini doğrula 250 TL hemen kazan kampanyası ile papel uygulaması yeni müşterilerine hizmet vermektedir. Fakat kullanıcılar Papel 250 TL gelmedi konusu ile alakalı onlarca şikayet oluşturmuş durumda. Papel uygulamasına kayıt olup, kimlik doğrulama işlemini yapmanıza rağmen 250 TL promosyon gelmediyse ne yapmanız gerektiğini burada anlatıyoruz.

Papel 250 TL promosyon gelmedi, kimlik doğrulama yapmadıysanız eğer bu promosyon gelmez. Lakin, kimlik doğrulaması yapmanıza rağmen Papel’den 250 Türk Lirası promosyon gelmediyse yapmanız gerekenleri alt başlıkta anlattık.

Papel Nedir?

Papel mobil uygulamasına ücretsiz bir şekilde kayıt olup, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı Papara’ya benzetebiliriz. Mobil ödemeler yapabilir, para transferi yapabilir veya ödeme alabilirsiniz. Papel, son zamanlarda yapmış olduğu yeni müşterilere özel 250 TL promosyon kampanyası ile çoğu insan tarafından merak ediliyor.

Papel uygulaması

Günün her saatinde ek ücret ödemeden para gönderebileceğiniz, alabileceğiniz ve para isteyebileceğiniz bir uygulamadır. Papel Kart ile harcamalarınızda cashback kazanın, ödemelerinizi yönetin ve finansal hayatınızı daha kullanışlı hale getirin. Limitler ise hesap durumuna göre farklılık göstermektedir. Örneğin, Onaysız Hesap kullanıyorsanız; bakiye limiti 2.750 TL’dir. Onaylı Hesap’ta ise sınırsızdır. Sözleşmeli hesaplarda da yine sınırsız hesapta bulundurabileceğiniz bakiyel imitine sahip olursunuz. Ayrıca hesap durumu gelen para birimi tutarını, Atm’den para yatırma limitini ve papel hesaplarına para transferi gibi limitleri de etkiliyor. Onaysız hesaplarda Banka/Kredi Kartı ile Para Yatırma özelliği olmasa da Onaylı ve Sözleşmeli hesaplarda 25.000 TL’lik işlem yapılabilmektedir.

Papel 250 TL Gelmedi

Şikayetvar gibi platformlarda da Papel ile alakalı olarak farklı şikayetler oluşturulmuş durumda. Şikayetler genel olarak kayıt olunduğunu ve kimlik doğrulamanın yapılmasına rağmen 250 TL gelmediği şeklindedir. Fakat tekrar hatırlatmak isteriz ki; 250 TL’na sahip olabilmek için Kimlik Doğrulama yapılması gerekir.

Sadece Papel hesabı oluşturduysanız ve kimlik doğrulaması yapmadıysanız 250 TL promosyondan faydalanamazsınız. Faydalanabilmek için, kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz gerekir.

Papel 250 TL Kampanyasının süresi doldu.

Papel Kimlik Doğrulama Yaptım ama 250 TL Gelmedi

Papel kimlik doğrulaması yapmama rağmen 250 TL promosyon gelmedi diyorsanız bunun birden fazla nedeni olabilir. Öncelikle, gerekli inceleme ve doğrulamalar yapıldıktan sonra 250 TL promosyon hesabınıza tanımlanır. Buna ek olarak; kimlik bilgilerinizi hatalı kaydettiyseniz yine promosyon yüklenmeyecektir.

Fakat, her şeyi doğru yaptım 250 TL gelmedi diyorsanız Papel müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Bunun için; maildestek@papel.com.tr mail adresinden e-posta gönderebilir veya 0850 241 24 24 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir