Haber

Kullanılmamış Pepsi Kodları 2023 Kapak Şifreleri

Kullanılmamış pepsi kapak kodları arıyorsanız buradan güncel kodları alarak kullanabilirsiniz. Burada listelenmiş olan Pepsi kodu 2023 yılında sürekli güncel tutulmaya özen gösterilecektir. Bedava internet, Pubg Mobile UC ve Okey 101 Plus oyununda 25.000 çip gibi çeşitli hediyeleri bu kodlar sayesinde ücretsiz alabilirsiniz. Pepsi Max, Pepsi Twist ve Fruko Cool Lime’ların siyah ya da yeşil açma halkalarının altındaki kodlar ile PUBG Mobile’da geçerli 10 UC hediye kazanmanıza olanak sağlıyordu. Ancak bu Pubg Mobile kampanyası sona erdi.

Pepsi kodları, arayanlar genelde daha öncesinde kullanılmış kodlarla karşılaşıyorlar. Bizler burada sürekli güncel kodları listeleyerek en yeni kodlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Pepsi kapak şifrelerini çeşitli oyunlarda ve ücretsiz internet almak için kullanabilirsiniz. 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB ve 2 GB gibi bedava internet içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Kazandırio ile bu kodları kullanıp ücretsiz internet almak mümkün. Detayları görmek için Kazandırio kodları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanılmamış Pepsi Kodu

 • 3KVHYYYXT4
 • KFWDHR7DFH
 • 68W6QX5L75
 • DXW3WKKDDR
 • 65PEAEYH3V
 • CH53V6WKVP
 • 35HPOE64X8
 • 7KYRDFCSLF
 • VQP81FCX30

Kullanılmamış Pepsi kodları yukarıdaki gibidir. Bu kodları kazandırio ile kullanarak bedava internet alabilir, okey oyununda 25.000 çip almak için kullanabilir. Kodlar tamamen ücretsizdir. Bu kodlar ay içerisinde birkaç defa güncellenecektir. Kullanıcılar genelde ziyaret ettiğinde başlangıçta ilk 3 kodu kullanmaktadır. Bu nedenle ilk sıradaki Pepsi kapak şifrelerini denediniz ve çalışmıyorsa diğer kodları denemenizi öneririz. Ayrıca lütfen sadece ihtiyacınız kadarını kullanın. Böylece ihtiyaç sahibi diğer ziyaretçilerimiz de bu kodlardan faydalanabilir.

Pepsi kodu, hem internet almak için, hem oyunlarda çip almak için kullanılabilir. Örneğin internetiniz bittiğinde Wi-Fi‘a bağlıyken Kazandırio uygulamasına giriş yapıp kodu kullanarak ücretsiz bir şekilde 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB ya da 2 GB ücretsiz internet içeriklerinden birine sahip olabiliyorsunuz.

Pepsi Kodları Nerede Yazar?

Pepsi Kodları hem teneke kutularda hem de büyük plastik şişelerde bulunmaktadır. Ancak mavi kapaklı plastik kutularda genelde kod olmuyor. Teneke kutulardaki Pepsi kodları açma halkasının altında yazar. Pet şişelerdeki kod ise yine kapağın altında bulunmaktadır. Bu kodu kullanarak Okey Plus 101 oyununda 25.000 ücretsiz çip alınabilir. Çip almak için kodun nereye yazılması gerektiğini bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek uygulayabilirsiniz.

101 Okey Plus Pepsi Kodları Nasıl Kullanılır?

101 Okey Plus pepsi kodu nereye yazılır

101 Okey Plus oyununda 25.000 ücretsiz çip sahibi olmak için kapak kodu kullanmayı düşünüyorsanız fakat nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek kodu kullanabilirsiniz. Her bir kod sadece bir defa kullanılır. Örneğin kodu çip almak için kullandığınızda, Kazandırio uygulamasından tekrar internet almak için kullanamazsınız.

101 Okey Plus pepsi kodu nereye yazılır:

 • 101 Okey Plus oyununa giriş yapın.
 • Oyuna açıldıktan sonra sağ üst köşeden Satın Al seçeneğine dokunun.
 • Bu ekrandan Pepsi seçeneğine dokunun.
 • Açılan ekrana pepsi açma halkası ya da kapağın altında yazan kodu girin.
 • Kodu yazdıktan sonra gönder düğmesine baısn.
 • Kodu girdikten sonra 25.000 çip otomatik olarak hesabınıza yüklenir.

Güncel Bilgi

Son olarak güncel bilgi aktarmamız gerekirse kullanılmamış kodlardan sadece ihtiyacınız kadarını kullanmanızı öneririz. Çünkü koda ihtiyacı olan diğer ziyaretçilerimizin de sorunsuz bir şekilde kullanım yapmasını istiyoruz. Buna ek olarak kodlar hediye internet ve Pubg oyununda artık geçerli değil. Bu kodları sadece Okey oyununda ücretsiz çip almak için kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir