Teknoloji

Reddit video indirme nasıl yapılır?

Reddit video indirme işlemini direkt olarak uygulama ya da internet sitesinden yapmak mümkün değil. Ancak buradaki bilgiler ile Reddit video nasıl indirilir sorusuna yanıt bulacaksınız. Reddit platformundan saniyeler içerisinde video indirin.

Dünya genelinde milyonlarca kişinin kullandığı Reddit son yıllarda ülkemizde de popüler hale gelmiştir. Buradan video, fotoğraf ve sesleri indirmek mümkün. Video ve fotoğrafları görüntülemek için herhangi bir üyeliğe ihtiyaç duyulmaz. Ancak gönderi yani fotoğraf, video ya da yazı paylaşabilmek için ücretsiz reddit hesabı oluşturabilirsiniz.

Oyun, sinema ve daha bir çok kategoride paylaşımlar yapılan Reddit platformuna üyelik mobil uygulamadan ayda internet sitesinden yapılabilir. Peki, Reddit video indirme nasıl yapılır?

Reddit Video İndirme Nasıl Yapılır?

Reddit platformunda diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu videoları da indirebilirsiniz. Reddit’te Türk ve yabancı hesapların paylaştığı içerikleri görüntüleyebildiğiniz gibi indirmek de mümkün. Yapılması gerekenleri bu başlık altında detaylı anlatıyoruz.

Reddit’te de çeşitli videolar paylaşılmaktadır. Dilediğiniz zaman bu video ya da fotoğrafları indirebilirsiniz. Birkaç adımda Reddit video indirme işlemi adımları:

 • Reddit internet sitesine ya da mobil uygulamasına girin.
 • İndirilecek olan videoyu açın.
 • Videonun alt kısmındaki “Share” seçeneği ile indirme linkini kopyalayınız.
 • Burada “Copy Link” seçeneğine basın.
 • Linki kopyaladıktan sonra RedditSave sitesine girmelisiniz.
 • İlgili alana kopyalanan bağlantıyı yapıştırın.
 • Sonra “Download” seçeneğine basmanız gerekir.
 • “Download HD Video” ya da “SD Versions” butonuna basarak videoyu telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

HD kalitede MP4 türünde videolar indirmek için bu platformu kullanabilirsiniz. Nasıl ki Facebook ve Instagram için video indirme yöntemleri varsa bu Reddit için de geçerlidir.

Rapidsave ile iPhone Reddit Video Nasıl İndirilir?

Reddit.com’dan video indirmek için kullanılabilecek platformlardan biri de rapidsave internet sitesidir. Bu internet sitesi sayesinden hem telefondan hem de bilgisayardan Reddit videoları indirilebilir. Yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım anlattık.

Rapidsave internet sitesi ile Reddit video indirme işlemi:

 • İndirilecek reddit videosunu bulun.
 • Video linkini kopyalayın.
 • Kopyaladıktan sonra rapidsave.com internet sitesine girin.
 • Buradaki video indirme kutucuğuna linki yapıştırın.
 • Ardından Download butonuna dokunun.
 • Bu adımlar sayesinde Reddit video indirme işlemi yapılabilir.

Reddit video linki nasıl kopyalanır bilmeyenler yukarıdaki görseli inceleyebilirler. Video içeriğinde bulunan Share seçeneğine dokunduktan sonra Copy Link seçeneğini kullanarak video linkini kopyalayabilirsiniz.

Savemp4 Reddit Video Download

Reddit videoları Savemp4 sitesinden de indirilebilir. Mp4 formatında indireceğiniz videoları bilgisayar ve telefonlarınızdan çalıştırabilirsiniz. Yapılması gereken ise video linkini kopyalamak ardından savemp4 internet sitesine giriş yapmak. Bu sitede video linkini yapıştırmanız gereken kutucuğa linki yapıştırın ve download seçeneğine dokunun.

Reddit Videoları Nasıl İndirilir ile İlgili Sorulan Sorular

Reddit videoları hangi sitelerden indirilir?

Instagram ve Facebook’ta olduğu gibi Reddit videolarını da çeşitli internet sitelerini kullanarak indirmek mümkün. Reddit direkt olarak kendi içerisinde video indirme özelliğini desteklemiyor. Fakat aşağıdaki siteleri kullanarak Reddit videolarını indirebilirsiniz.

– Rapidsave
– Savemp4
– Viddit

Yukarıdaki internet siteleri kullanılarak Reddit videoları indirilebilir.

Reddit video linki kopyalama nasıl yapılır?

Reddit videolarını indirebilmek için ilgili videonun linkini kopyalamak gerekir. Video sayfasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra Share seçeneğine dokunun buradan da Copy Link seçeneği ile videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

Reddit telefondan video indirme nasıl yapılır?

Telefondan da Reddit videolarını indirebilirsiniz. iPhone ya da Android işletim sistemine sahip Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi cep telefonlarınızdan da burada bahsedilen yöntemi uygulayarak video indirebilirsiniz.

Reddit video izlemek için üye olmak zorunlu mu?

Çoğu kişi Reddit platformundan video izlemek için üye olunması gerektiğini düşünüyor. Fakat buraya kayıt olmanıza gerek kalmadan video izleyebilir aynı zamanda burada bahsetmiş olduğumuz yöntem sayesinde videoları indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir