Teknoloji

Telefondan Reklamsız Youtube İzleme 2024

Youtube uygulamasında reklamlar bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Telefondan reklamsız Youtube izleme 2024 apk kullanarak ya da kullanmadan nasıl yapılır rehberi. Telefondan reklamsız Youtube videoları izlemek için ne yapmalıyım? Sorusuna burada yanıt verdik.

Youtube mobil uygulamasında ve internet sitesinde çok sık karşımıza çıkan reklamlar biraz bunaltıcı olabiliyor. Film ya da dizi izlerken sürekli bölünüp reklamlar çıkıyor. Peki Youtube uygulamasını reklamsız kullanmak mümkün mü? Youtube Premium ya da burada bahsettiğimiz yöntemler sayesinde Youtube reklamsız izlenebilir. Telefondan ya da bilgisayardan Youtube uygulamasında reklam görmek istemeyenler buradaki yöntemlerden kendileri için en uygun olanı seçip kullanabilirler.

Reklamsız Youtube İzleme Yöntemleri

Reklamsız Youtube izleme yöntemleri için farklı işlemler uygulanabilir. Hem telefondan hem de bilgisayardan uygulayabileceğiniz bu yöntemler sayesinde reklam görmeden Youtube izleyebilirsiniz. Yöntemleri sıralayacak olursak:

 • Youtube Premium Deneme Sürümü
 • Youtube Premium Satın Alma
 • Reklamsız Youtube izlemek için reklam engelleyiciler
 • AdBlock
 • Kiwi Browser
 • uYouPlus
 • LibreTube
 • NewPipe
 • SkyTube
 • uBlock Origin Firefox Eklentisi

Burada listelenen programların bazıları mobil cihazlar için bazıları ise bilgisayar için geçerlidir. Bazı mobil uygulamalar uygulama mağazasında bulunmamaktadır. Bu nedenle farklı uygulama mağazalarını kullanarak cihazınıza yüklemelisiniz.

Youtube Premium ile Reklamsız İzleme

Youtube premium sayesinde hem reklamsız Youtube izleyebilirsiniz hem de müzikleri reklamsız dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Youtube premium satın aldığınızda ya da deneme sürümünü kullanmaya başladığınızda Youtube Music uygulamasına da ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. Youtube Music uygulamasından müzik listeleri oluşturun. Ayrıca en popüler ve en çok dinlenen şarkıları da buradan inceleyin. Youtube Premium satın alma adımları ise:

 • https://www.youtube.com/premium sayfasına gidin.
 • 1 aylık ücretsiz deneme süresi sonra ₺29,99/aylık bir kampanyası mevcut.
 • Ücretsiz Deneyin seçeneğine dokunun.
 • Buradan kart bilgilerini girip devam edin.
 • Deneme süresinin bitmesine 7 gün kala bilgilendirilirsiniz.
 • Eğer deneme sürümünden sonra kullanmak istemezseniz iptal etmeniz yeterlidir.

Deneme sürümünün süresi dolduktan sonra iptal etmemeniz halinde üyelik devam edecektir. Eğer ücretli kullanım yapmak istemezseniz süre dolmadan iptal etmeniz gerektiğini unutmayın. Youtube Premium özelliğini alanlar Youtube Originals içeriklerine ulaşmaya da hak kazanırlar. Originals içerikleri yalnızca Premium hesabı olan kullanıcılara gösterilmektedir.

YouTube Premium Bireysel FiyatıYouTube Premium Aile Fiyatı Ne Kadar?YouTube Premium Öğrenci Fiyatı
29,99 TL/aylık
299,99 TL/yıllık
59,99 TL/aylık19,49 TL/aylık

Günümüzde Originals içeriklerinde Türkçe içerikler bulmak imkansız. Fakat ilerleyen sürede Netflix gibi Youtube’da Türkler için içerikler oluşturmaya başlayacaktır.

Reklamsız İzlemek için Youtube Premium Deneme Nasıl Alınır?

Görsel anlatım ile nasıl yapacağınızı daha iyi anlatmak istedik. Aşağıdaki görsellerde uygulanan adımları takip ederek deneme sürümü ile 1 ay boyunca Youtube uygulamasını ücretsiz bir şekilde reklamsız olarak kullanın.

1. İlk olarak buradan premium sayfasına giriş yapın. Giriş yaptığınızda aşağıdaki ekran ile karşılaşırsınız. Bu ekrandan “Ücretsiz deneyin” butonuna dokunun.

2. Ücretsiz deneyin butonuna dokunup devam ettiğinizde aşağıdaki ekran açılacaktır. Bu ekrana kart bilgilerinizi yazarak devam edin. Kart numarası, son kullanım tarihi ve cvc kodlarını yazdıktan sonra Satın Al düğmesine dokunarak premium üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

3. İlerleyen sürede ücretli olarak kullanmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey 1 aylık süre olmadan önce aboneliğinizi iptal etmek. Youtube Premium özelliği hem telefondan hem de bilgisayardan kullanılabilir.

AdBlock Bilgisayardan Reklamsız Youtube İzleme

Adblock eklentisini bilgisayarda yüklü olan Chrome için eklentilere yüklemeniz halinde artık Reklamsız Youtube izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise:

 • Google Chrome açın.
 • Adblock yazın.
 • Çıkan eklentilerden birini seçip kurun.
 • Kurduktan sonra Youtube giriş yapın.
 • Videoların reklamsız bir şekilde çalıştığını göreceksiniz.

Kiwi Browser

Kiwi Browser uygulamasını indirerek telefondan Youtube reklamsız bir şekilde kullanılabilir. Ancak arka planda çalıştırma özelliği bulunmadığından dolayı pek fazla tercih edilmiyor. Uygulamayı kullanmak isteyenler:

 • Buradan uygulama sayfasına girip indirmelidir.
 • İndirdikten sonra uygulamayı açın.
 • Arama çubuğuna Youtube yazın ve istediğiniz videoyu açın.
 • Videoların reklamsız oynadığını göreceksiniz.

uYouPlus Apk

uYouPlus mobil uygulaması yalnızca android cihazlarda çalışmaktadır. Fakat Google Play’de bu uygulamayı bulamazsınız. Uygulamayı 3. parti uygulama sitelerinden bularak indirebilirsiniz. Uygulama üçüncü parti uygulamalardan biri olduğu için güvenilirliği bilinmemektedir.

LibreTube

LibreTube uygulaması da Reklamsız bir şekilde Youtube videolarını izlemenize olanak sağlar. LibreTube uygulamasını Google Play ya da app store’de bulmak imkansız. Ancak üçüncü parti mobil uygulama indirme sitelerinden indirebilirsiniz. LibreTube tıpkı Youtube uygulaması gibi çalışır. Uygulama içi görselleri yukarıdan inceleyebilirsiniz.

İstediğiniz şarkı ya da videoyu arama kısmından aratarak bulabilirsiniz. Şarkı, film, dizi ya da farklı videolardaki reklamları kaldırmanıza yarar.

NewPipe Reklamsız Youtube Apk

NewPipe Youtube music ve normal kullanıma olanak sağlamaktadır. Youtube videolarını uygulama ile reklamsız bir şekilde izlemek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama şu an Google Play ve App Store’da yok ancak diğer uygulama indirme sitelerinden telefona indirebilirsiniz.

İsterseniz uygulamayı tabletinize indirerek tabletten de kullanabilirsiniz. Mobil uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Reklamsız Youtube apk arayanlar bu uygulamayı tercih ediyorlar.

uBlock Origin Firefox

uBlock Origin Mozilla Firefox tarayıcı eklentisini kullanarak bilgisayardan Youtube reklamlarını engelleyebilirsiniz. Youtube reklamlarını engellemenin en korunaklı yolu Premium kullanmaktır. Bu tür uygulamalar genelde üçüncü parti uygulamalar oluyor.

Yukarıda bahsedilen Youtube reklamsız video izleme uygulamalar zaman zaman güncelleme isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda mevcut uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak güncel sürümü indirmeniz gerekir.

YouTube Premium Nedir?

Youtube Premium ise en avantajlı uygulamadır. Bu özelliği satın alarak hem Youtube hem de Youtube music uygulamasını ilk ay için ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Youtube Premium’u isterseniz bireysel kullanım için isterseniz de aile paketini alarak birden fazla kişi kullanabilirsiniz. Bireysel kullanımda yalnızca tek kişi kullanabiliyor. Ancak aile paketini aldığınızda siz + 5 kişi olacak şekilde bu uygulamayı reklamsız şekilde kullanabiliyorsunuz.

Ailenizdekiler ya da arkadaşlarınızla anlaşarak Youtube Premium özelliğini satın alıp reklamsız Youtube’dan faydalanabilirsiniz.

 • 1 Aylık Öğrenci Youtube Premium ücreti: 19,49 TL
 • 1 Yıllık Bireysel YouTube Premium abonelik ücreti: 299,99 TL
 • 1 Aylık Aile (5 kişi) YouTube Premium paketi ücreti: 59,90 TL
 • 1 Aylık Bireysel YouTube Premium abonelik ücreti: 29,99 TL

Avantajları

Youtube PremiumÖzellikleri
Reklamsız YoutubeVar 🟢
Youtube MusicVar 🟢
Premium İçeriklerVar 🟢
Video indirme Offline izlemeVar 🟢
Youtube Müzik Liste oluşturmaVar 🟢

Bireysel kullanımlarda ilk ay için Youtube kullanmak ücretsizdir. Deneme hesabı oluşturup 1 ay kullanarak deneme yapabilirsiniz. Eğer bu şekilde kullanmak hoşunuza giderse üyeliği iptal etmeden devam edin. Ancak ücretli olarak premium kullanmak istemiyorsanız 1 aylık deneme süreci dolmadan iptal etmeniz gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir