Haber

Şeyma Subaşı Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Kimdir?

1990 yılında ailenin 2. çocuğu olarak Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, lise döneminde moda ile ilgili eğitim almıştır. Şeyma Subaşı, 18 yaşında Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Sosyal medya uygulamalarında milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Doğal olarak hayranları, (Şeyma Subaşı kaç yaşında, Şeyma Subaşı boy kilo ve kimdir) gibi konularda araştırmalar yapıyor. Üniversite okurken İstanbul Aydın Üniversitesi’nde yapılan ödül töreninde Acun Ilıcalı ve ekibinin dikkatini çekmiştir. Daha sonrasında ise “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasına katılım için teklif aldı. Bir erkek kardeşi var ve kendinden büyük bir ablası da var. Yani toplamda üç kardeşler.

Şeyma Subaşı kaç yaşında, bu konuda araştırma yapanlar genelde Instagram’da yaptığı paylaşımların ardından bu soruyu soruyorlar. Bir çocuk annesi olmasına rağmen, fit vücudu ve hayat dolu tavırları ile insanların merakını üzerine çekiyor. Bu makalemizde Şeyma Subaşı yaşı, boyu, kilosu, nereli ve kimdir gibi konularda bilgiler veriyor olacağız.

Şeyma Subaşı Kimdir

Şeyma Subaşı Kimdir?;

Şeyma Subaşı kimdir konusu ise en fazla merak edilenlerin başında geliyor. 1990 yılında muhasebeci bir babanın ve ev hanımı olan bir annenin 2. çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailede toplamda 3 çocuk vardır ve Şeyma Subaşı bunlardan ikincidir. 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya geldi.

Sıkça merak edilen konulardan biri ise Acun Ilıcalı ile ne zaman evlendikleridir. 2017 senesinde Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlenmiştir. Daha sonrasında 1 yıllık süren evliliğin ardından 2018 yılında boşandılar. 2013 yılında ise, Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin Melisa isminde bir kız çocuğu oldu. Şeyma Subaşı kızı Melisa ile geçirdiği eğlenceli vakitleri de Instagram’da paylaşıyor.

Şeyma Subaşı Kaç Yaşında

Şeyma Subaşı kaç yaşında

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 yılında doğmuştur. Bu da demek oluyor ki 2024 yılının Temmuz ayı itibariyle Şeyma Subaşı 34 yaşındadır. Çoğu kişi Şeyma Subaşı’yı daha genç düşünüyor. Fakat ünlü isim 1990 yılının Temmuz ayında doğmuştur.

Şeyma Subaşı
Doğum2 Temmuz 1990 (33 yaşında)
Samsun, Türkiye
MeslekSosyal medya fenomeni
Etkin yıllar2008-günümüz
EvlilikAcun Ilıcalı
(e. 2017; b. 2018)
Mohammed Alsaloussi
(e. 2023; b. 2023)
Çocuk(lar)Melisa Ilıcalı (d. 2013)

Şeyma Subaşı Boy Kilo

Şeyma Subaşı Boy Kilo

Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesaplarında paylaştığı fotoğraf ve video gönderilerinin ardından takipçileri boyu ve kilosunu da merak ediyorlar. Oldukça fit bir görünüme sahip olan ünlü isimin boy kilo bilgisi;

Şeyma Subaşı boyu;  1.74 boyundadır.

Şeyma Subaşı kilosu; yaklaşık  50 kilo civarındadır.

Şeyma Subaşı Nereli?

Şeyma Subaşı Nereli

2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir.

Şeyma Subaşı Burcu

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bu durumda burcu; Yengeç’tir.

Şeyma Subaşı‘nın Kaç Çocuğu Var?

Ünlü isimin kaç çocuğu var? Şeyma Subaşı’nın yalnızca Ilıcalı’dan bir kızı vardır. Kızının adı ise Melisa’dır.

Şeyma Subaşı hakkında daha fazla bilgi edinmek için merak ettiğiniz şeyleri yorum alanından bizlere sorabilirsiniz. Bunun beraberinde, Şeyma Subaşı Instagram adresini ziyaret ederek Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir