Genel

Siyah Kurdele Emoji Kopyala “🎗𐰋 𓍲” Deprem

Siyah kurdele yas anlamı taşıyan bir semboldür. Genel olarak anlamı yaşanılan olayı protesto etmek ve kınamak için kullanılır. Siyah kurdele emoji kopyala yapıştır yöntemi arayanlar için burada bu emojiyi paylaştık. Kopyala butonuna dokunarak direkt kopyalayabilirsiniz. Bu emojileri Twitter, Instagram, Facebook ve daha bir çok alanda kullanabilirsiniz. Normalde kurdele emojisi emoji bölümünde yer alıyor. Ancak rengi siyah değil de renkli bir biçimde. Siz direkt olarak siyah kurdele sembolünü arıyorsanız buradan kopyalamak mümkün.

Siyah Kurdele Emojisi Kopyala

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden sonra Google, Youtube ve daha bir çok platform logolarının yanına bu simgeyi ekledi. Eğer siz de Whatsapp hakkımda, Instagram biyografi kısımlarında siyah kurdele emojisi kullanmak istiyorsanız aşağıdan kopyalayabilirsiniz.Siyah kurdele emojisi kopyalamak için yukarıdaki ya da hemen alt kısımdaki simgelerden birini seçebilirsiniz.


Kopyala butonuna dokunduktan sonra istediğiniz herhangi bir alana yapıştırarak kullanabilirsiniz. Whatsapp, Instagram emoji panelinde bulunan kurdele emojisi ise aşağıdaki görünüme sahiptir.

  • 🎗
  • 𐰋
  • 𓍲
  • ߟ

Renk olarak siyah kurdele olmadığından dolayı üst kısımda direkt olarak siyah kurdele simgesini kopyalama butonları ile yayınladık.

Siyah Kurdele Kullanabileceğiniz Platformlar🟢 – Çalışıyor
Instagram🟢 – Çalışıyor
Whatsapp🟢 – Çalışıyor
Twitter🟢 – Çalışıyor
Facebook🟢 – Çalışıyor

Siyah Kurdele Emoji Instagram

Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden sonra siyah kurdele emoji instagram’da sıklıkla kullanılıyor. Ancak normal emoji panelinden alınan simgeler renkli olduğu için burada direkt olarak siyah emojiyi paylaştık. Bu emojilerden herhangi birini kopyalayıp kullanmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

  • 𐰋
  • 𓍲

Siyah Kurdele Emojisi Whatsapp

Siyah kurdele Whatsapp mobil uygulamasında da kullanılabilir. Whatsapp emojileri arasından siyah kurdeleyi ararsanız sadece renkli olanı göreceksiniz. Ancak direkt olarak siyah kurdele kopyala seçeneğini arıyorsanız direkt buradan kopyalayabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarındaki emoji bölümüne baktığımızda direkt olarak siyah bir emojinin olmadığını gördük. Bu nedenle burada direkt olarak siyah kurdele emojisini paylaştık.

Geçmiş Olsun Türkiye…

🎗 Siyah Rengi

Herhangi bir felaket yaşandığı zaman gördüğümüz siyah kurdeleleri siz de sosyal medya profilinizde ya da biyografinizde kullanmak istiyorsanız buradan kopyalayın. Normalde emoji kütüphanesinde bu simgeyi bulamazsınız. Bulduğunuz emoji de genelde renkli olur. Bu nedenle burada sizin için özel olarak arayıp bulduğumuz siyah kurdele emojilerini paylaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir