Faydalı Bilgiler

Solante Orjinallik Sorgulama (4 Yöntem)

Solante, güneş kremi kullanımı yaz aylarında oldukça artmaktadır. Güneşten korumak isteyenlerin tercih ettiği güneş kremi markalarından biridir. Sahte ürün almamak için” Solante orjinallik sorgulama nasıl yapılır” merak edenler için burada detaylı şekilde anlattık. Bu sayede satın aldığınız ya da alacağınız ürünün orjinal mi yoksa sahtemi olduğunu anlayabilirsiniz. Güneş canlıların hayatta kalması ve büyümesi için oldukça etkilidir. Öyle ki güneşli havalarda daha neşeli ve mutlu hissederiz. Bununla beraber güneş, zararlı ışınları sebebiyle cildimize zarar verebilir. Bu gibi durumlarda ise güneş kremi kullanılmalıdır. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki birçok cilt probleminin / hastalıklarının temel kaynağı zararlı güneş ışınlarıdır. Bu nedenle insanlar ciltlerini güneş ışınlarına karşı korumak için krem kullanırlar.

Solante orjinal ürün sorgulama, işlemini direkt olarak Solante internet sitesinden de yapabiliyorsunuz. Bu sayede daha güvenli bir sorgulama yapılabilmektedir.

Solante Güneş Kremi

Solante® markası, geliştirilmiş güneş kremleri sayesinde güneşin (UVA-UVB) ışınlarına karşı üst düzey bir koruma sağlamaktadır. Bununla beraber Solante, farklı cilt türleri ve problemlerine göre çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bu sayede siz de kendi cilt türünüze göre Solante güneş kremlerinden birini tercih edebilirsiniz. Solante güneş kremi faydaları;

 • Üst düzey zararlı güneş ışınlarından koruma.
 • Çok güçlü nemlendirici etkisi.
 • Güçlü antioksidan içerikleri ile benzersiz cilt bakımı yapmanızı sağlar.
 • Cildi, yaşlanma etkisine karşı korumaya yarar.
 • Hassas ve sorunları olan ciltler için birçok çeşitli faydaları vardır.

Cildiniz oldukça özeldir ve korumanız gerekir. Bu nedenle zararlı güneş ışınlarına karşı da cildinizi korumanız gerekir. Solante markası Solante Pigmenta, Solante Acnes, Solante Telerubor kremleri ile cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı korur ve nemlendirir.

Solante Orjinallik Sorgulama:

 • SOLANTE kutularının üzerinde güvenlik kodu vardır.
 • Satın aldığınız ürünün üst kapağında “orijinal ürün bilgilendirme notu” varsa, aşağıdaki bağlantıda bulunan sorgulama ekranını ziyaret edin.
 • Solante orjinal ürün sorgulama sayfasına giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra ekrandaki “Güvenlik kodunu giriniz” alanına kodu yazın.
 • Sonrasında “sorgula” butonuna dokunun.
 • Kutu üstünde bulunan kod güvenlik açısından yalnızca 1 kere sorgulanabilir.

Solante, markasını isterseniz direkt olarak resmi orjinal sitesinden de satın alabilirsiniz. Bu sayede ürünün orjinalliği hakkında da şüpheye düşmezsiniz. Çeşitli online alışveriş sitelerinde de Solante kremler satılmaktadır. Bu internet sitelerinde satılan ürünlerin orjinalliğinden şüphe ediyorsanız yukarıda bahsettiğimiz şekilde sorgulamasını yapabilirsiniz. Ayrıca bir dükkandan satın alacaksanız ürün üzerinde güvenlik kodunun olup olmadığını da kontrol edin.

Solante Güneş Kremi Sorgulama

Solante marka güneş kremleri ülkemizde en fazla tercih edilen cilt bakım ürünlerindendir. Solante satın aldığınız ürünlerin orjinal olup olmadığını anlayabilmeniz için resmi internet sitesinde sorgulama yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Solante güneş kremi sorgulamak için:

1.Solante orjinal ürün sorgulama için Solante resmi internet sitesine gidin.
2.Bu siteden, Ürününüz Orijinal Mi menüsüne giriş yapın.
3.Menüde bulunan kod alanı kısmına gelin.
4.Ürün üzerindeki kodu ilgili menüdeki kod alanına yazın.
5.Kodu yazdıktan sonra sorgula butonuna dokunarak ürünü sorgulayabilirsiniz.
6.Her bir ürün kodu, güvenlik amacıyla yalnızca bir defa sorgulanabilir.

Benzer içerikler olarak; kozmetik ürünleri için Kozmetik ürün orjinallik sorgulama başlığını ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Dyson orjinallik sorgulama sorgulama sayfasındaki bilgiler de işinize yarayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir