Genel

Starbucks Uygulamadan Hesaba Para Çekme

Starbucks uygulamasına para yükleyip kahve ve diğer ürünleri satın alabiliyorsunuz. Satın alımlarınız sonucunda ise yıldız biriktiriliyor. Biriktirdiğiniz her 15 yıldızda ise bir kahve ya da farklı bir içecek alınabiliyor. Fakat bazı kullanıcılar, “Starbucks uygulamadan hesaba para çekme nasıl yapılır” konusunda araştırmalar yapıyorlar. Bunun nedeni, uygulamada bulunan yüklü miktar parayı kendi hesabına aktarmak istemeleri. Ayrıca boykot hareketi dahilinde de birçok Starbucks müşterisi artık bu markanın ürünlerini almamaya başladı.

Starbucks hesaptaki para nasıl çekilir? Konusu hakkında şikayet platformlarında da sıkça şikayetlerle karşılaştık. Bu konu hakkında araştırma yaptığımızda ise direkt uygulama üzerinden para çekme adımının olmadığını gördük. Konu ile ilgili olarak araştırma yapanlar için, edindiğimiz bilgileri de burada paylaşıyor olacağız.

Starbucks Uygulamadan Hesaba Para Çekme

Starbucks para çekme

Starbucks para çekme işlemini uygulamadan nasıl yapabilirim konusu sıkça araştırılmaktadır. Starbucks para çekme işlemi direkt olarak uygulamadan yapılamamaktadır. Ancak Starbucks hesabınızı kapattığınızda para iadesi yapılmaktadır.

Dilerseniz Starbucks ile iletişime geçin, ardından ise hesabınızı sildiğinizde hesaptaki paranın iade edilip edilmeyeceğini sorun. Cevap aldıktan sonra eğer iade işleminin gerçekleştiğine dair bilgi edinirseniz hesabınızı silebilirsiniz.

Starbucks Para Yükleme

Starbucks uygulamasına giriş yaptıktan sonra banka kartı ya da kredi kartınızı tanımlamanız gerekmektedir. Kartı tanımladıktan sonra Starbucks uygulamasına para yükleyebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız:

  • Starbucks uygulamasına girin.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Ayarlar menüsüne gidin.
  • Ekranı aşağı kaydırıp Ödeme Araçları menüsüne girin.
  • Buradan kart ekleyin.
  • Kart ekledikten sonra ana ekrandaki Para Yükle düğmesine basın.
  • Tutar kısmından ne kadar yüklemek istiyorsanız miktarı seçin ve yükleme işlemini gerçekleştirin.

Daha önce yazdığımız Starbucks menü fiyatları başlığını da ziyaret edebilirsiniz. Starbucks ile iletişime geçmek için Starbucks iletişim sayfasını ziyaret edin. Bu sayfadan direkt olarak marka zincirinin temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir