Teknoloji

Telefonuma Dokunma Duvar Kağıdı Sevimli

Telefon duvar kağıtları arasında en çok tercih edilenlerden biri de eğlenceli olanlardır. Buradan “telefonuma dokunma duvar kağıdı” seçeneklerinden beğendiklerinizi telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone ve Android cihazlarınıza uygun sevimli ve farklı türde telefonuma dokunma wallpaper seçenekleri indirilebilir.

Telefonunuz siz uyurken ya da siz uzaktayken başka biri tarafından kurcalanmaya çalışılıyorsa ve bundan rahatsızsanız buradaki duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Hem komik bir duvar kağıdına hem de telefonunuz kurcalamaya çalışan kişilere uyarıda bulunmuş olursunuz. Telefonunuzun duvar kağıdını bu tür bir Wallpaper ile değiştirmek istiyorsanız buradan telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefonuma Dokunma Duvar Kağıdı

Sevimli telefonuma dokunma fotoğrafları arıyorsanız buradaki seçeneklerden birini seçip telefonunuza hemen indirebilirsiniz. İndirdikten sonra fotoğraf galerinize düşecektir. Duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

Siyah duvar kağıdı kullanmak isteyenler bunu da kullanabilirler. Telefonu açtın aferin şimdi kapat duvar kağıdı arıyorsanız bu da işinize yarayabilir.

Eğlenceli iPhone duvar kağıdı arıyorsanız muhtemelen bunu çok seveceksiniz. Telefonunuzu sizden habersiz kurcalayan biri varsa hem güldürün hem de nazikçe uyarın.

Farklı duvar kağıtları arayanlar buradaki seçenekleri de kesinlikle incelemelidir. Bu duvar kağıtlarını hem iPhone hem de Android cihazlarınız için tercih edebilirsiniz. Her birini telefonunuza indirerek tek tek deneyip en uygun olanı kullanmaya başlayın.

HD kalitede telefonuma dokunma iPhone duvar kağıdı arıyorsanız kesinlikle bunu kullanmanızı öneriyoruz.

Eşiniz ya da sevgiliniz sizden izinsiz bir şekilde telefonunuzu kullanmaya çalışıyorsa ve nazikçe onu uyarmak istiyorsanız kesinlikle bu duvar kağıtlarından birini deneyebilirsiniz.

Sevimli iPhone ve Samsung marka telefonlarda kullanmak için duvar kağıdı. Bu duvar kağıdı HD kalitede olduğu için oldukça güzel görünecektir.

Telefonunu kurcalayan birini nazikçe uyarmak istiyorsan direkt olarak yüzüne söylemek yerine bu tür bir duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.

Telefon Duvar Kağıdı Nasıl Değiştirilir?

Telefonun duvar kağıdı nasıl değiştirilir bilmiyorsanız aşağıdaki adımları sırası ile uygulayarak bunu yapabilirsiniz. iPhone ve Android cihazınızın duvar kağıdını değiştirmek için:

  • Telefonunuzun ana ekranına gidin.
  • Boş bir alanda uzun basın.
  • Karşınıza bir menü açılacaktır, bu menüde “Duvar Kağıdı” seçeneğini bulun ve dokunun.
  • Ardından, “Galeri” seçeneğini seçerek telefonunuzdaki kayıtlı görüntüler arasından birini seçebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz görüntüyü düzenlemek isterseniz, “Düzenle” seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz görüntüyü tamamen görmek için “Tamam” seçeneğine tıklayın.
  • Son olarak, “Ayarla Duvar Kağıdı” seçeneğini seçerek, yeni duvar kağıdınızı uygulayabilirsiniz.

Telefonunuzun izniniz olmadan kurcalanıyor olması ciddi bir güvenlik sorunudur ve mümkün olan en kısa sürede önlem almanız gerekir. Telefonunuza bir şifre belirleyerek ya da hali hazırda kurulu olan şifreyi değiştirmek gibi önlemler alabilirsiniz. Ancak şifre belirlerken kimsenin bilmediği ve tahmin edemeyeceği bir şifre belirlemelisiniz. Bununla beraber parmak okuma ve yüz tanıma kilidi gibi çeşitli kilitleri de aktif hale getirerek cihazınızı daha güvenli hale getirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir