Haber

Telegram Hesap Silme Linki

Telegram mesajlaşma uygulamasını kalıcı olarak kapatmak isteyebilirsiniz. Birkaç dakikada Telegram hesap silme nasıl yapılır? Bu rehberimizde silme linki ile tamamen kalıcı silme yöntemini anlatıyoruz.

Telegram, bir mesajlaşma uygulamasıdır. Cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden kullanılır ve kullanıcıların ücretsiz olarak mesajlaşmalarına, dosya paylaşımı yapmalarına ve grup sohbetleri yapmalarına olanak verir. Hızlı ve güvenli bir şekilde mesajlaşma imkanı sunar ve kullanıcıların mesajlarını şifreleme özelliğine sahiptir. Ayrıca, Telegram, açık kaynak kodlu bir uygulamadır ve kullanıcıların kendi botlarını oluşturmalarına ve bu botları kullanarak çeşitli işlemler yapmalarına olanak sağlıyor. Peki, Telegram hesabı nasıl silinir? Haberimizde detaylıca anlatıyoruz.

Telegram Hesap Silme 2024

Telegram hesabı nasıl silinir?

Telegram uygulamasına girin

Android ve ios cihazlar için hesap silme adımları. Telegram uygulamasını telefonunuzdan açın. Ayarlar bölümüne giriş yapın. Buradan Gizlilik ve Güvenlik ayarları kısmına giriş yaparak en altta “Bu kadar süre uzaktaysam hesabımı sil” seçeneğini bulun ve dokunarak menüye giriş yapın.

Hesabımı sil

Açılan menüde isterseniz 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 yıllık süre yoksam hesabımı sil seçeneğini kullanabilirsiniz. Bununla birlikte hemen silmek için en alttaki hesabı hemen sil seçeneğine dokunarak devam edin.

Telegram hesabı silme sonuç

Eğer hesap silme işlemini yaparken 1 ay, 3 ay, 6 ay ya da 1 yıl gibi bir tarih seçimi yaptıysanız seçtiğiniz süre kadar uygulamaya giriş yapmamalısınız. Örneğin 1 ay seçeneğini seçtiyseniz 30 gün boyunca Telegram uygulamasında aktif olmamanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir