Genel

Terzi 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Açıklandı

Terzi dizisi Netflix’te ilk sezonu ile beğenileri toplamayı başardı. Peki Terzi 2. sezon ne zaman başlayacak? Diziyi beğenenlerin en çok merak ettiği konu bu oldu. Netflix’in ilk sezonuyla çok beğenilen Terzi dizisi çok fazla beklemeden ikinci sezonu ile devam edecek. Başrolde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı dizinin 2. sezonu Temmuz ayında geliyor.

Terzi 2. sezon ne zaman? Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile yılın en çok konuşulan dizilerinden olan Terzi, ilk sezonu oldukça beğenildi. Netflix Türkiye’de en fazla izlenen dizilerden biri olan Terzi dizisinde; Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimler rol alıyor.

2 Mayıs 2023 tarihinde ilk sezonu yayınlanan dizi oldukça akıcı bir hikayeye sahip olduğu için kısa sürede bitti. Doğal olarak insanlar da ikinci sezonun ne zaman geleceğini araştırıyorlar. Netflix platformunda yayınlanan  Terzi’nin ikinci sezon tarihi fragman ile duyuruldu. Finali ile akıllara kazınan dizinin ikinci sezonu 2023 Temmuz ayında yayınlanacak. İlk sezonda bulunan oyuncular rollerine devam edecek buna ek olarak diziye Berrak Tüzünataç da geliyor.

Terzi 2. Sezon Çıkış Tarihi

Çok fazla beklemeyeceğiz. 2023 yılının Temmuz ayında yeni sezon ile seyircinin karşısına çıkacağı duyuruldu. Yayınlanan fragman ile ikinci sezonun müjdesini veren dizi seyircilerini bekletmeden 28 Temmuz‘da ikinci sezonu ile geliyor. Terzi dizisi, sırları ortaya çıkaran; aşk, dostluk, dostluk gibi kavramları sorgulatan bir hikayeye sahip. Birinci sezonda Peyami, yeni kurduğu düzeninde, dedesinin vefatının ardından kimseye anlatmadığı babası Mustafa’nın sorumluluğunu üstlenmiş ve aile sırlarının peşine düşmüştü.

terzi dizisi

Akıl sağlığı yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenmiş olan Peyami, en büyük sırrını İstanbul’daki hayatının merkezine konumlandırdı. Terzi 2. sezonda Esvet’in hayatından gitmesi Peyami için büyük bir üzüntü ve öfkeye yol açmıştı. Dimitri, yaşananları bir kenara bırakarak Esvet’le birlikte olmaya hazır durumda. İçinde bulunduğu durum ve ruh hali ile bambaşka biri olan Peyami’nin hayatına giren Cemre en büyük destekçisi oluyor. Peyami her geçen gün annesi ile ilgili sırlara bir adım daha yaklaşıyor.

Diziyi severek takip edenler ikinci sezonu da heyecanla bekliyorlar. Yayınlanan fragman ile 28 Temmuz 2023 tarihinde Terzi dizisinin ikinci sezonunun geleceği duyuruldu. Dizi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Terzi Yeni Sezon Fragmanı

Terzi Dizi Oyuncuları

 • Çağatay Ulusoy – Peyami Dokumacı
 • Şifanur Gül – Esvet
 • Salih Bademci – Dimitri
 • Olgun Şimşek – Mustafa Dokumacı
 • Berrak Tüzünataç – Cemre
 • Engin Şenkan 
 • Evrim Alasya
 • Ece Sükan – Suzi
 • Vedat Erincin
 • Celile Toyon
 • Lilâ Gürmen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir