Haber

Threads gizli hesap görme 2024

X’e rakip olarak çıkan Threads çıktığı dönem çok parlasa da zamanla kullanıcı sayısı düşmüştür. Lakin, halen daha uygulamayı kullanan milyonlarca aktif kullanıcı var. Instagram’da olduğu gibi Threads’de de gizli hesap özelliğini aktif edebiliyorsunuz. Peki, “Threads gizli hesap görme nasıl yapılır?” Bu makalemizde anlatıyoruz. Siz de Threads’da gizlilik hesap görme nasıl yapılır merak ediyorsanız burada anlattıklarımızı uygulayabilirsiniz. Threads, Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan Facebook ve Instagram’ın da kurucusu olan Meta, Inc. markasınca 5 Temmuz 2023 tarihinde faaliyete giren bir sosyal medya uygulamasıdır. Tanıtımının ardından sonraki gün sosyal ağ 55 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Threads gizli hesap görme, için ne yapılır? Siz de Threads’de gizli hesapları görmek istiyorsanız alt başlıkta anlattıklarımızı uygulayın.

Threads gizli hesap görme nasıl yapılır?

Kapalı veya gizli hesaplar için takipçiler, videolar, resimler, hikayeler ve beğeniler gibi özellikler gizli hesap olunca görünmemektedir. En etkili yöntemi burada sizler için açıklıyoruz. Eğer, hesap daha öncesinde gizli hesap değil de herkese açık bir hesap olarak kullanılıyorduysa bilgiler Google’a indexlenmektedir. Bununla alakalı olarak yapılması gereken şey ise aşağıdaki gibidir.

Bu yöntem ile Threads gizlilik hesap görmek için:

  • Google giriş yapın.
  • Profilini merak ettiğiniz kişinin kullanıcı adını bulun.
  • Google’da “site:https://www.threads.net/@kullaniciadiburayagelecek” şekilde arayın.
  • Sonrasında, Görseller bölümüne giderek, ilgili hesabın gönderilerini görsel olarak görebilirsiniz.

Threads gizlilik hesap görme 2024

Threads uygulamasında gizli hesaba geçiş yapıldığında fotoğraflar, videolar, textler yani yazılar arkadaşınız olmayan kişilere gizlenir. Siz de, hesabı gizli olan bir kullanıcının profilinde neler paylaştığını merak ediyorsanız yukarıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Fakat, bir Threads hesabınız yoksa yine Threads kullanıcılarının profilini göremezsiniz. Threads profilleri görebilmek için, bir Threads hesabı açılması gerekir.

Threads‘de hesap açmak tamamen ücretsizdir. Twitter ya da Instagram gibi birkaç dakika içerisinde hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra, merak ettiğiniz kullanıcının profiline giderek arkadaşlarını, gönderilerini, takip ettiklerini ve takipçilerini görüntüleyebilirsiniz.

Threads gizli hesap yapma

Threads hesabınızı gizli hesap yapmak için ya da gizli hesap özelliğini kapatıp herkese açık yapmak için aşağıdaki ayarları yapmanız gerekir. Threads gizli hesap yapma:

1.Threads uygulamasında sağ üst kısımda bulunan = ayarlar simgesine, buradan da Ayarlar bölümüne giriş yapın.
2.Üst kısımda Gizlilik’e giriş yapın.
3.Profilinizi herkese açık hale getirmek için Gizli Profil’in yanındaki switch on simgesine getirirseniz açık hesap olur veya profilinizi gizli yapmak isterseniz switch off simgesine tıklamalısınız.
4.Ayarları yaptıktan sonra Onaylamak için Tamam‘a dokunun.

Meta tarafından geliştirilerek kullanıcıların hizmetine sunulan sosyal medya uygulaması büyük ilgi görmüştür. Diğer, sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi bu uygulama da hesabı gizleme özelliği bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir