Genel

Tiktok Filigran Kaldırma Nasıl Yapılır? Video indir

Tiktok videoları indirilirken genelde filigran ile iner. Bazı videoları indirip kendi hesabınızda paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu durumda Tiktok filigran kaldırma nasıl yapılır sorusunun yanıtına bakabilirsiniz. Tiktok filigransız video indirme işlemini hangi siteden ve nasıl yapabileceğinizi burada anlattık.

Tiktok filigransız video indirme bütün kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Tiktok’ta bulunan videoyu kendi hesabında paylaşmak isteyenler ve videoyu indirip Whatsapp, Instagram gibi platformlarda paylaşmak isteyenler burada bahsettiğimiz yöntemi kullanabilirler. Bildiğiniz gibi Tiktok videolara filigran uyguluyor. Bu filigranda Tiktok logosu ve videoyu paylaşan kişinin kullanıcı adı yazıyor. Tabi bu durum da videoyu indirip farklı platformlarda paylaşacak olanlar için büyük bir sorun. Bu haberimizde Tiktok filigran kaldırma nasıl yapılır detaylı anlatıyoruz. Tiktok yazısı silme işlemi için aşağıdaki başlığı inceleyin.

TikTok Filigran Nedir?

TikTok filigran, videonun belirli kısmında bulunan logo olarak adlandırabiliriz. Filigranın amacı, yüklenen videonun kime ait olduğunu belirtmektir. Bu sayede ilk paylaşan kişiye atıfta bulunulmuş olunur. Video çalınmaması için ve ilk kaynağın belli olması için Tiktok filigran uygular.

Tiktok’ta her ne kadar kopya içerik paylaşılsa da çoğu insan kendine özgü içerikler üretiyor. Bu içeriklerin çalınmaması adına ve ilk kaynağın belli olması için Tiktok filigran uygular. Bu filigranda hem tiktok logosu hem de paylaşan kişinin kullanıcı adı yazar. Burada tik tok logosuz video indirme işleminin nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Tiktok Filigran Kaldırma Nasıl Yapılır?

Android ve iPhone TikTok filigran kaldırmak için çeşitli video indirme programları kullanılabilir. Bu özel yazılımlar Tiktok videoları indirirken filigranı tamamen kaldırıyor. Filigran kaldırma yöntemi sayesinde Tik Tok videolarından tiktok yazısını kaldırabilirsiniz. TikTok filigranı nasıl kaldırılır diye merak ediyorsanız cevabı aşağıdaki şekildedir:

 • İndirmek istediğiniz tiktok videosunun bağlantısını kopyalayın.
 • Ssstik internet sitesine giriş yapın.
 • Ekrandaki kutucuğa kopyalanan linki yapıştırın.
 • Sonrasın indir seçeneğine dokunarak videoyu filigransız indirebilirsiniz.

Bu internet sitesinin tek amacı var Tiktok filigran silme işlemi için kullanıcılara yardımcı olmaktır. Filigranı kaldırmak için yukarıda bahsettiğimiz internet sitesi gibi farklı internet siteleri de kullanılabilir. Videoları hem bilgisayardan hem de Android ve iPhone cep telefonlarınızdan indirebilirsiniz. Telefondan indirdiğiniz videolar cihazın galeri bölümüne kaydedilir.

TikTok Filigran Silme Nasıl Yapılır?

Haberimizin amacı Tiktok filigran silme nasıl yapılır anlatıyoruz. ssstiktok sistemi gibi bu yöntemi kullanarak da iPhone ve Android cihazınızdan filigran silme işlemi ile videolar indirebilirsiniz. Hemen siz de cihazınızdan filigransız video indirmek için:

 • İndireceğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.
 • Savetik internet sitesine giriş yapın.
 • Kopyalamış olduğunuz videonun bağlantısını yapıştırın.
 • Ardından download seçeneğine dokunarak videoyu indirin.
 • İnen video filigransız bir şekilde inecektir.

Tiktok Filigransız Video İndirme

Tiktok filigransız video indirme işlemi oldukça basittir. Çoğu kişi bu yöntemleri bilmiyor. Fakat eniyisor.com olarak sizin için filigransız video indirme yöntemini burada adım adım anlatıyoruz. Filigransız video indirme sitelerinden birine giriş yaparak herhangi bir videoyu indirebilirsiniz.

Filigransız tiktok video indirme siteleri:

 • ssstik.io
 • savetik
 • savefrom
 • savetik.co
 • snaptik

tiktoksss Filigransız Video Nasıl İndirilir?

Tiktoksss filigransız video indirme konusunda en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olmuştur. Bu internet sitesi sayesinde hem telefondan hem de bilgisayardan tiktok videoları indirilebilir. Nasıl yapılacağını bilmeyenler aşağıdaki adımları takip edebilirler.

Tiktok filigransız video indirme işlemi için:

 • Tiktoksss internet sitesine giriş yapın.
 • Girdikten sonra Tiktok’tan video bağlantısını kopyalayın.
 • Video indirme sitesine kopyalanan linki yapıştırın.
 • Ardından indir seçeneğini kullanarak tiktok videosunu filigransız bir şekilde indirebilirsiniz.

TikTok Logosuz Video İndirme Siteleri

Tiktok logosuz video indirme sitelerini merak edenler için aşağıda bu internet sitelerini de tablo halinde paylaştık. Tiktok filigran kaldırma yöntemi olarak aşağıdaki yöntemler uygulanabilir.

ssstik.ioTiktok Filigran kaldırma
savetikTiktok filigran silme
savefromTiktok filgiransız video indirme
savetik.coFiligran kaldırma uygulaması

Tiktok Filigran Kaldırma ile İlgili Sorular

Tiktok filigran kaldırma nasıl yapılır?

Tiktok videolarından filigran kaldırmak için ssstik.io gibi internet sitelerinden faydalanır. Bu internet sitesini hem telefondan hem de Android ve ios iPhone telefonlarınızdan kullanabilirsiniz. Filigran kaldırdığınızda video üzerindeki Tiktok yazısı ve kullanıcı adı silinir.

تنزيل فيديو تيك توك

تنزيل فيديو تيك توك nasıl yapılır sorusu Türkiye’de çok sık araştırılmaktadır. Suriye’den gelen vatandaşlar tarafından da araştırılan bir konu olduğundan dolayı bu tür aramalar yapılıyor. تنزيل فيديو تيك توك işlemi için burada bahsi geçen savetik gibi intnernet siteleri kullanılabilir. Tiktok filigransız video indirmek için تنزيل فيديوهات تيك توك بدون علامه مائيه şeklinde de aramalar yapılıyor.

Tiktok logosuz video indirme nasıl yapılır?

ssstik.io, savetik gibi internet sitelerini kullanarak Tiktok platformundan videolar indirebilirsiniz. Bu platformları kullanarak indirdiğiniz Tiktok videolarında filigran olmaz. Filigran kaldırma yöntemi hem bilgisayardan hem de telefondan yapılabilir.

Tiktok platformundan video indirdiğinizde filigran adı verilen logo ile iner. Eğer bu logoyu kaldırmak isterseniz burada bahsedilen yöntemler kullanılabilir. Tiktok’ta gördüğünüz ve beğendiğiniz videoları filigransız bir şekilde indirmek mümkün hale geliyor. Bu konu ile ilgili aklınıza takılanları yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir