Genel

Tubidy Muzik İndir – Tubidy Mobile Nedir?

Müzik indirme konusunda birçok kişinin kullandığı site Tubidy nedir? Bu başlıkta Tubidy müzik indirme ve nasıl kullanılır gibi soruları yanıtlayacağız. Android cihaz kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği bu müzik indirme sitesini hem telefondan hem de bilgisayarlardan kullanmak mümkün. Peki ne işe yarıyor? Bu siteye giriş yaptığımızda çeşitli video platformlarından çektiği müziklerin listelendiğini görüyoruz. Yani kısacası bir tür müzik indirme sitesi denilebilir.

Bu platformdan müzik indirebileceğiniz gibi videolar da indirebilirsiniz. Tubidy ile MP3 Audio, MP4 Audio ve MP4 Video indirmek mümkün. Top search menüsünde sıkça arananları, Top Videos kısmında ise en popüler videoları görmek mümkün.

Tubidy mobi
Tubidy mobi

Bu ve bunun gibi siteleri kullanırken herhangi bir servise abone olmamaya özen gösterin. Otomatik açılan reklamları kapatarak siteye devam edin.

Bu tür platformların farklı türleri de vardır. Örneğin Youtube video indirme ya da YouTube mp3 indirme gibi işlemlere olanak sağlayan çeşitli web siteleri ya da uygulamalar ile karşılaşmak mümkün. Ancak bu sayfaları kullanırken dikkatli olmak gerekir. Reklam abonelikleri nedeniyle faturanıza ekstra ücretler yansıyabilir. Aynı zamanda bu tür platformlardan indirdiğiniz uygulama ya da müzikler de virüslü olabileceğinden dolayı dikkat etmek gerekmektedir.

Tubidy Nedir?

Bu site mobil cihazlara ve bilgisayarlardan müzik indirme imkanı sağlayan bir internet sitesidir. Yasal bakımdan incelenecek olursa yasal değildir. Bu platform sayesinde müzik ve videolar indirilebilir. En çok arananlar ve en çok indirilen videoları ilgili menülere giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

Tubidy Muzik İndirme

Tubidy Muzik indirme platformu hem telefonlardan hem de bilgisayarlardan kullanılabilir. Çok fazla reklam açılan ve genelde yasal olmayan reklamlar barındıran bir intenret sitesidir. Ayrıca bu site yasal olmayan yollarla müzik indirilmesine olanak sağlıyor. Tubidy Muzik indirmek isteyenler ilgili sayfaya giriş yaptıklarında çeşitli abonelikler olmaması için oldukça dikkatli olmalıdır.

Herhangi bir boş alana dahi dokunsanız otomatik reklamlar açılacaktır. Bu reklamları kapatarak işleminize devam etmeniz de oldukça önemlidir.

Tubidy Muzik İndirme ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Tubidy Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

Arama kısmından indirilecek olan müzik bulunur. Ardından ekrandan ilgili şarkıya dokunulur. 3 farklı dosya türünde indirme yapabilirsiniz, bunlar MP3 Audio, MP4 Audio ve MP4 Video dosya formatlarıdır.

Tubidy Yasal mı?

Üst kısımda da defalarca belirtmiş olduğumuz gibi yasal bir platform değildir. Sadece Tubidy değil, Youtube gibi çeşitli platformlardan video müzik indirmenize yarayan hiçbir platform yasal değildir.

Bu tür platformlardan indirdiğiniz müziği ya da videoyu ticari amaçlarla ya da farklı amaçlarla yaymadığınız sürece problem yaşamazsınız.

Tubidy mp3 İndirme Nasıl Yapılır?

Tubidy mp3 indir yöntemi oldukça basittir. Aradığınız müziği bulun ve dosya formatından MP3 Audio seçeneğini seçin.

Tubidy Search nedir?

Tubidy search özelliği ilgili platformda müzik ya da videolar aramanıza yaramaktadır. Search kısmına dokunarak aradığınız şarkının adını yazıp ilgili şarkıyı bulmak gerekir.

Tubidy Mobi Nedir?

Tubidy Mobi, Tubidy’in asıl sayfalarından biridir. Bu sayfa kullanılarak müzik, şarkı, ya da videolar indirilebilir.

Yıllardır birçok kişi tarafından kullanılan bu internet sitesi günümüzde halen daha aktifliğini korumaktadır. Ancak çok fazla reklam ve virüs barındırdığı düşünülmektedir. Bu internet sitesini kullanırken açılan ikinci sayfalarda hatalı dokunuşlar yapmamanızı öneririz. Ayrıca videoyu izlemek için ya da indirmek için telefon numaranızı girin gibi ekranlar gelirse direkt olarak o sayfadan çıkış yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir