Haber

Tuğkan Gönültaş Elraenn Kaç Yaşında?

Elraenn gerçek adıyla Tuğkan Gönültaş nereli, evli mi, sevgilisi var mı gibi konular hayranları tarafından araştırılmaktadır. Bu yazımızda “Tuğkan Gönültaş Elraenn kaç yaşında” ve benzer konulardaki meraklarınızı yanıtlıyoruz. Twitch yayınlarında anlık binlerce kişi tarafından izleniyor. Ayrıca Youtube videoları ve Shorts kısa videolar da sıkça karşımıza çıkıyor. Anlattığı anılar ve oynadığı oyunlar ile sevdiklerine eğlenceli vakit geçiriyor. Mert (RRaenee) Yılmaz ile yaptığı yayınlar ise oldukça fazla takip edilmektedir. Böylesi büyük bir kitleye sahip olan Elraenn, dolayısıyla hayranları tarafından da merak ediliyor. Hayranları onun hakkında daha fazla bilgi edinmek için internette araştırma yapıyorlar. Yapılan araştırmaları listeledik ve burada başlıklar halinde sorulan soruları yanıtladık.

Elraenn kaç yaşında, sorusu ile birlikte gerçek adı da merak edilmektedir. Gerçek adı Tuğkan olan Elraenn’in haftanın belirli günleri Twitch platformunda yayın yaptığını biliyoruz. Genel olarak akşam ve gece saatinde yayın yapan Tuğkan, eğlenceli yayınları ile Twitch platformunda en çok izlenen Türk yayıncılardan biridir.

Elraenn Kimdir

Elraenn Kimdir?

Türkiye’nin en başarılı YouTube ve Twitch yayıncısı olan Elraenn’in gerçek adı Tuğkan Gönültaş’tır. Elraenn 1987yılında istanbulda doğdu. Twitch’te ise hemen hemen hergün yayın yapıyor. Eğitimini, Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümünde tamamladı. Daha sonrasında 1 yıl kadar Amerikada yaşamıştır. Ardından askerliğini yapmak için Türkiye’ye döndü. Askerlik görevini tamamladıktan sonra, Eightborn isimli tekstil markasıyla ticaret yapmaya başlamıştır.

Sevilen Twitch yayıncısı ve sosyal medya fenomeni, oyunculuk ve tiyatro eğitimleri de almıştır. Hayvanlar ve özelikle sürüngenlere karşı büyük ilgi duymaktadır. İnsanların da önyargısını kırmak için Tuğkan Gönültaş Karınca Çiftliğim isimli Youtube kanalını açtı. Kanal konsepti olarak egzotik ve sürüngen hayvanlar şeklindeydi. Bu kanalın ardından Elraenn kullanıcı adıyla Twitch platformunda yayın açmaya başladı. Samimi tavırları ve eğlenceli halleri ile kısa sürede büyük bir ün yakaladı. JTG TV’nin Noobstar yarışmasından sonra Elraenn, Twitch platformunun en popüler isimlerinden biri oldu. Sonrasında Elraenn, JTG’nin House of Gamers yarışmasına katıldı ve bu yarışmalardan da büyük bir kitle edindi.

Elraenn Kaç Yaşında?

Elraenn Kaç Yaşında

Elraenn kaç yaşında; 27 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tuğkan Gönültaş 35 yaşındadır. Twitch platformunda en fazla sevilen yayıncılardan biridir. Yayınlarında Mr Beast ve Kuruk Leblebi gibi Youtube kanallarının da videolarını izlemektedir.

Limon tayfa ve toksik takipçiler olarak kendisini takip edenleri sınıflandırmaktadır. Reddit platformundaki Rplace etkinliklerde sergilemiş olduğu performans da oldukça başarılı görülmüştür.

Elraenn Gerçek Adı

Elraenn’in gerçek kadı; Tuğkan Gönültaş’tır. Yeni yeni izlemeye başlayan çoğu kişi Tuğkan’ın adını bilmeyebiliyor. Bizler de bu yazımızda Tuğkan Gönültaş’ın gerçek adını da açıkladık. Ayrıca yukarıdaki başlıklardan hayatı hakkında bilgi alabileceğiniz gibi yaşını da inceleyebilirsiniz.

Tuğkan Gönültaş Elraenn Sosyal Medya Hesapları

Tuğkan Gönültaş (Elraenn), sosyal medya hesapları da sevenleri tarafından takip edilmektedir. Elraenn’i Instagram, Twitter, Twitch gibi sosyal medya uygulamalarından da takip edebilirsiniz. Aşağıdaki listeden Elraen’in sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Twitchhttps://www.twitch.tv/elraenn
Instagramhttps://www.instagram.com/tugkangonultas/
Twitterhttps://twitter.com/elraenn

Instagram’da 2.5 milyon takipçisi olan Elraenn’in Twitch platformunda ise 4 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Siz de, bu sosyal medya uygulamalarından Tuğkan Gönültaş’ı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir