Haber

Sms ile Türk Telekom Kalan Sorgulama

Tarifenizde kalan dakika, sms ve internet haklarını öğrenmek için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Buradan Türk Telekom kalan sorgulama ve öğrenme nasıl yapılır rehberinden öğrenin.

Sms ile Türk Telekom kalan internet sorgulama işlemi oldukça basittir. Çoğu kişi aşım yapmamak için kalan kullanım haklarını sms ile ya da Online İşlemler uygulamasından ücretsiz sorgulayabiliyor. Kalan kullanım haklarını öğrenmek için sms, online işlemler uygulaması ya da sesli yanıt sisteminden bilgi alınabilir.

Türk Telekom Kalan Sorgulama ve Öğrenme

  • Telefonunuzun mesajlar kısmına girin.
  • Alıcı kısmına 5555 yazın.
  • Mesaj bölümüne ise Kalan yazıp gönderin.
  • Güncel kalan dakika, sms ve internet bilgisi sms olarak size iletilecektir.
  • İsterseniz online işlemler uygulamasını telefonunuza indirip buradan da bakabilirsiniz.
  • 444 1 444’ü Arayarak da bilgi almak mümkün.

Kalan dakika, sms ve internet sorgulama işlemi için yapmanız gerekenler bu kadar basit. Kalan yazıp 5555’e sms gönderdiğinizde kısa süre içerisinde kalan haklarla ilgili kısa özet mesajı hattınıza iletilir. Bu numaraya sms göndermek ücretsizdir.

Online İşlemler mobil uygulamasını telefonunuza indirerek buradan da kalan kullanımlarınızla ilgili sorgulama yapabilirsin. Uygulama tamamen ücretsizdir. Giriş yaparken telefon numaranı ve şifreni yazman yeterli.

Türk Telekom Kalan İnternet Sorgulama

Sms ile kalan internet kullanım haklarını öğrenebiliyoruz. Türk Telekom müşterileri kısa bir mesaj göndererek ya da online işlemler uygulamasından sorgulama işlemini yapabiliyor. Faturalı ve faturasız hat sahipleri aynı yöntemi ile sorgulama yapabilir.

Türk Telekom kalan internet sorgulama nasıl yapılır:

  • Mesaj bölümüne girin.
  • KALAN yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.
  • Kısa süre içinde kalan internet kullanımınızla ilgili bilgi gelecektir.
  • Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak kalan internet hakkınıza da bakabilirsiniz.

Türk Telekom kalan internet öğrenmek için yukarıdaki ilk yöntem daha hızlıdır. Tek yapmanız gereken kısa mesajı yazıp göndermek. Göndereceğiniz sms ücretsizdir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama

Türk Telekom kalan kullanım sorgulama işlemini interneti, dakikası ya da sms hakkı ne kadar kaldı diye merak eden aboneler yapabilirler. 5555 servisine göndereceğiniz kısa sms sayesinde hattınızda kalan kullanım bilgisine ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Kalan SorgulamaSMS ile yapılabilir.
İnternetSMS ile yapılabilir.
SmsSMS ile yapılabilir.
DakikaSMS ile yapılabilir.
TL*123# tuşlanarak sorgulanabilir.

Fakat sms göndermek istemiyorsanız Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirin. İndirdikten sonra uygulamaya giriş yapın. Sonrasında kalan kullanım haklarınızı buradan sorgulayabilirsiniz. Online işlemler uygulamasından ek

Türk Telekom Kalan Öğrenme

Türk Telekom kalan öğrenme işlemi çok basittir. Kalan dakika, sms, internet, TL işlemlerinizi kısa tuşlamalar ile sorgulayabiliyorsunuz. Örnek verecek olursak: kalan internet öğrenmek için KALAN yazdıktan sonra 5555‘e mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesajı gönderdiğinizde Türk Telekom kalan sorgulamanıza cevap olarak mesaj gönderir.

Gelen bu mesaj içerisinde tarifenizde kalan dakika, sms ve internet gibi bilgilere bakabilirsiniz. Bakiye sorgulamak isteyenler ise alt başlıktaki yöntemi uygulamalıdır.

Türk Telekom TL Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları Kalan TL sorgulama işlemini küçük bir tuşlama ile yapabilirler. Yapmanız gereken şey, telefonun arama kısmına gelin ve buraya *123# yazıp arama butonuna dokunun. Bu sayede hattınızda kaç TL kaldığını kontrol edebilirsiniz. Eğer tarifenizin yenilenmesi için yeteri kadar TL yoksa, turktelekom.com.tr’den, online işlemler uygulamasından ya da Türk Telekom cep merkezlerinden TL yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom 9333 Kontör Sorgulama

Türk Telekom 9333 ister arayarak isterseniz de SMS gönderip kalan kullanım bilgisine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kaç TL kaldığını da yine bu numaradan öğrenebilirsiniz. SMS ile sorgulama yapmak için TL yazıp 9333’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Mesaj gönderdiğinizde hattınızda yüklü olan TL bakiyesi bilgisi telefonunuza mesaj olarak gelir.

Online işlemler ile Türk Telekom Kalan Hak Sorgulama

Online işlemler uygulaması telefonunuzda yüklü değilse aşağıdaki bağlantıları kullanarak yükleyin. Yükleme gerçekleştikten sonra uygulamayı açın. Giriş yapmak için telefon numaranız ve 9520’ye ŞİFRE yazıp gönderdiğinizde gelen şifreyi kullanın.

Uygulama ana ekranına giriş yapın. Ardından uygulama içerisinde Türk Telekom tarife kalan hak sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Online işlemler uygulamasından hattınız ile ilgili bazı ayarları da yapmak mümkündür. Örnek verecek olursak, ek paket alma, tarife değişikliği, TL yükleme, Fatura ödeme gibi.

Türk Telekom Kalan Mesaj Bildirimi Kapatma ve Açma

Türk Telekom müşterilerinin kullanımıyla ilgili %80 ve %100 bilgilendirme gönderir. Bütün aboneler bu özelliği kapatmadığı sürece aktif bir şekilde kullanabilirler. Bu servisi iptal etmek veya Türk Telekom kalan kullanım bildirimi kapatma işlemi için 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Sms ile iptal etmek için THKIPTAL boşluk hizmet numaranızı yazdıktan sonra 6606’ya kısa mesaj gönderilebilir.

Tekrar açma işlemi için 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayarak Kalan kullanım hakları bildirimini açmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Türk Telekom Ne Kadar İnternet Kaldı

Türk Telekom ne kadar internet kaldı diye merak eden faturalı ve faturasız aboneler kalan hak öğrenme yöntemini kullanabilirler. Türk Telekom kalan sorgulama için en basit yöntem mesaj göndermektir. Türk Telekom kalan internet sorgulamak için KALAN yazıp 5555’e mesaj gönderin. Mesajı gönderdiğinizde internet bilgisi gibi, dakika ve sms haklarından da ne kadar kaldığına bakılabiliyor.

Tarife aşımı yapmamak için paket kullanımları ile ilgili bilgilendirme mesajlarını dikkate alın. Aksi halde paket aşımı yapıldığında faturanız çok yüksek gelecektir. Türk Telekom kalan sorgulama gibi, gelen kalan kullanım hak bilgilendirmelerini de dikkate almayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir