Haber

Turkcell ekrana gelen bildirimi kapatma

Turkcell ekrana gelen bildirimi kapatma nasıl yapılır? Ekrana gelen, kullanım bildirimi nasıl kapatılır? Sms gönderdikten sonra, arama yaptıktan sonra ekrana kalan kullanımlar ile ilgili olarak bildirimler gelir. Bu bildirimleri kapatmak mümkün. Turkcell basit bir sms göndererek, ekrana gelen bildirimleri kapatmamıza olanak sağlıyor. Eğer sen de, bu bildirimlerden sıkıldıysan yapman gereken çok basit. iPhone veya Android telefonundan aşağıda bahsettiğimiz yöntemi uygulayarak bu uyarıları kapatabileceksiniz.

Faturalı veya faturasız hattınızdan kullanım bildirimlerini kapatmak isteyebilirsiniz. Çok fazla bildirim geldiğinden bu bildirimler rahatsız edici olabiliyor. İşte Turkcell ekrana gelen kullanım bildirimi kapatma yöntemi…

Turkcell ekrana gelen bildirimi kapatma

Turkcell’den ekrana gelen bildirimleri kapatmak için isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak işlem yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra, temsilciye bağlanıp; kullanım bildirimlerinin ekranda görünmesini istemiyorum lütfen kapatın dediğinizde bunu yapabilirsiniz.

Ayrıca KAPAT BILGI yazıp 2200’a SMS göndererek bildirimleri kapalı konuma getirebilirsiniz.,

Dijital operatör ekrana gelen bildirimi kapatma

Dijital Operatör uygulamasından ekrana gelen bildirimi kapatmak için aşağıdaki adımları sırası ile uygulayın.

1.Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın.
2.İşlemler seçeneğine girin.
3.Ayarlarım bölümüne girin.
4.Buradan bildirimleri kapatabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasını Google Play’den yükleyebilirsiniz. iPhone cihazınıza ise App Store giriş yapıp uygulamayı telefonunuza indirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir