Genel

Turkcell Superonline İletişim (Müşteri Hizmetleri)

Turkcell superonline iletişim numarasını arayarak internet aboneliğiniz ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz. Fiber internet hizmeti veren Superonline, 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde internet hizmeti vermektedir. Problemlerinizi çözmek için Superonline müşteri hizmetleri numarasına ihtiyacınız varsa numarayı buradan alarak iletişim kurabilirsiniz. Işık hızında internet mottosuyla en çok tercih edilen internet sağlayıcılarından biri olmuştur. Ayrıca TV+ ve internet+ seçeneğiyle müşterilerine hizmet vermektedir. 100 MBPS ve daha yüksek paketleri Superonline ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için 0532 532 00 00​ numarasını arayabilirsiniz. Bu numarayı arayarak abonelik, fatura ödeme, nakil, fesih, şikayet, arıza bildirimi gibi konularda 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Superonline kurumsal müşterileri ise, 0850 222 1 ​​​222 numarası ile iletişim kurarak problemleri çözebilirler. Peki, “Turkcell superonline iletişim” kanalları nelerdir? Detaylarıyla birlikte alt başlıkta açıklıyoruz.

Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası

Telefon Numarası0532 532 00 00
Çalışma SaatleriTurkcell Superonline çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra IVR sesli yanıt sistemin yönlendirmesi ile müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Turkcell Superonline Fiber Nerede özelliği sayesinde alt yapı sorgulaması yapıp, bulunduğunuz bölgede fiber internet kullanıp kullanamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak 0532 532 00 00 telefon numarasını arayıp, müşteri temsilcisi ile altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline İletişim

Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 1 ​​​222
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusterihatti@superonline.net
İletişim Formutıklayın.
Şikayet Talebitıklayın.
Bayilik TalebiTurkcell Superonline bayilik başvurusu için tıklayın.
Faks0850 229 75 75
Genel Müdürlük AdresiAydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe​ / İSTANBUL​
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 229 00 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, TwitterYoutube

1000 MBPS’ye kadar internet hızı sunan Superonline en sık tercih edilen internet sağlayıcılarından biridir. Limitsiz internetin tadını çıkarmak için siz de Superonline internet hizmetini tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız problem, arıza bildirimi, şikayet, paket değişikliği, fatura ödeme ya da diğer konuları için yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak superonline ile iletişim kurabilirsiniz.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Şikayet Nereden Yapılır?

Turkcell Superonline internet bağlantısı ya da diğer konular ile ilgili şikayetlerde bulunacak olursanız; 0532 532 00 00 telefon numarasını arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Eğer kurumsal internet abonesiyseniz, 0850 222 1 ​​​222 telefon numarasını arayarak temsilciye bağlanın. Ardından yaşadığınız problemi ya da şikayetinizi temsilciyle çözümleyin.

Superonline İnternet Paketleri

Turkcell superonline ile seçeceğiniz internet paketine göre kullanım yapmaya başlayabilirsiniz. 10000 MBps’e kadar internet paketlerinden gereksiniminize uygun olanını seçebilirsiniz. Paketler hakkında daha fazla bilgi edinmek için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da resmî internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Superonline Aylık Ne Kadar?

Superonline internet paketlerinin aylık fiyatları da merak ediliyor. Ancak bu konu değişmektedir. Çünkü aylık ücret kullandığınız pakete, taahhüt yapılıp yapılmadığına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Superonline aylık ne kadar merak ediyorsanız,  0532 532 00 00 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisinden bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell Superonline internet paketleri 290 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar taahhütlü yani indirimli fiyatlardır. Eğer çok hızlı internete ihtiyacınız yoksa ve sadece video film izliyorsanız 24 MBps hızındaki internet paketleri size yardımcı olacaktır.

Turkcell Superonline Nakil Ücreti

Yeni taşınılan evde mevcut internet hizmetini kullanabilmek için, kurulum ekibi tarafından evinize gelip hizmet verilir. Bu nedenle Fiber ve Kablo internet nakil işlemlerinde 600 TL, DSL nakil işlemlerinde ise 420 TL yeniden kurulum ücreti alınmaktadır. İsterseniz yeniden kurulum ücretini 12 ay taksitli bir şekilde faturanıza yansıtabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir