Teknoloji

Twitter Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır? 2023 Korumalı Hesap

Twitter, ülkemizde milyonlarca kişinin kullandığı sosyal medya uygulamalarındandır. Hesabını korumalı yapan biri için Twitter gizli hesap görme nasıl yapılır? Kapalı hesapları görmek için rehber niteliğinde bilgiler. Bazı kullanıcılar gönderilerini yalnızca arkadaşları görebilecek şekilde hesaplarını gizli hesap yapabiliyor.

Korumalı Twitter hesabı görme yöntemleri tanıdığınız ya da tanımadığınız birinin kapalı olan hesabını görmek için kullanabileceğiniz şeylerdir. Twitter’da eski arkadaşınızın ya da tanımadığınız birinin gizli hesap görüntüleme yöntemi için bahsettiğimiz işlemleri yapabilirsiniz. İnternete çeşitli mobil uygulamalar, programlar ve internet siteleri gizli hesapları görebileceğinizi iddia etmektedir. Burada hangi yöntem gerçekten çalışıyor bunu anlattık.

Twitter’da gizli profilleri veya hesapları görmek programla ya da uygulama ile işlem yapmak mümkün değil. İnternette görmüş olduğunuz “Gizli Twitter hesaplarına bakma” gizli hesapları görme uygulamaları işe yaramaz ve asılsız uygulamalardır.

Gizli Twitter Hesaplarına Bakma Uygulaması

Kapalı Twitter hesabını görme uygulaması adı altında çeşitli programlar ve internet siteleri mevcut. Bu internet siteleri gizli twitter hesaplarına bakma konusunda işe yaradıklarını iddia etseler de genel anlamda hiç bir işe yaramıyorlar.

Bazı uygulama ve internet siteleri bu tür reklamlar da veriyor. Fakat herhangi bir uygulama kullanarak Twitter’daki kapalı hesapları görmek mümkün değildir.

Twitter Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

Twitter’da gizli hesapları görebileceğiniz en iyi yöntem ise, fake hesap açmaktır. Twitter’da basit bir hesap açıp twitter korumalı hesap görüntülemek mümkün hale geliyor. Karşıdaki kişiye arkadaşlık isteği göndererek, kabul etmesi halinde profiline ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlık isteğinizi kabul eden kişinin paylaştığı gönderiler, fotoğraflar, videolar ve arkadaş listesi gibi bir çok bilgiyi görüntülemek mümkün hale gelir. Twitter gizli hesaba bakma yöntemi olarak kullanılabilecek tek yöntem arkadaşlık isteği göndermektir. Bununla birlikte gizli hesap sahibi size arkadaşlık isteği gönderdiyse gelen isteği de kabul edebilirsiniz.

Twitter Gizli Hesap Görme Yolları

Korumalı Tweetleri görme yöntemi olarak uygulayabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir. Güncel Twitter gizli hesap görme yolları şu şekilde:

  • Gizli hesap sahibine istek göndermek.
  • Başka bir hesapla kapalı hesap sahibini takip etmek.
  • Google arama ön belleğini kullanarak gizli hesaplara bakmak.

Twitter’da gizli hesapların gönderilerini ve arkadaşlarını görmek için kullanabileceğini yöntemler bu şekildedir.

1. Gizli Hesap Sahibine İstek Göndermek

Twitter’da gizli hesabı görmek için program ya da uygulamalar işe yaramaz. Hesap sahibi hesabını gizli yaptıysa istemediği taktirde onun hesabını göremezsiniz. Hesap sahibi ile herhangi bir probleminiz olduğunu düşünmüyorsanız ona istek göndererek profilindeki bilgilere ulaşabilirsiniz.

2. Başka Hesapla Takip Etmek

Twitter’da hesabını gizli hesap yapanların gönderileri, ve arkadaş listesini görmek için o kişiyi takip ediyor olmanız gerekir. Orjinal hesabınız dışında farklı bir hesap kullanarak gizli hesap sahibini takip edebilirsiniz. Bu sayede profili kapalı olan kişinin bilgilerine bakabilirsiniz.

3. Google Arama Ön Belleğini Kullanarak Gizli Hesaplara Bakma

Kullanıcılar bazen hesaplarını açık hesap yapabiliyorlar. Yani her zaman gizli hesap olarak kullanılmıyor. Bu durumda Google ön belleğini kullanarak gizli hesapları görebilirsiniz. Hesap sahibi yakın zamanda hesabını gizli konuma getirdiyse Google ön belleği sayesinde

Google’da ilgili kullanıcının yayınlanmış olup olmadığına bakmak twitter:kullanıcı adı şeklinde arama yapın. Twitter gizli hesap görme yöntemleri olarak bunları kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir