Haber

Ubisoft Store’da Assassin’s Creed Syndicate Bir Süreliğine Bedava

Bu yıl sonu birçok oyun ücretsiz oldu. Bunlardan biri de Assassin’s Creed Syndicate oyunu Ubisoft mağazasına üye olanlar için kalıcı olarak ücretsiz. Modern hikayesiyle Assassin’s Creed Syndicate oyunu 2015 yılında çıkmıştı. Eğer bu oyun oyun kütüphanenizde halen daha yoksa Ubisoft üye olarak, ücretsiz bir şekilde oyun kütüphanenize indirebilirsiniz.

Black Friday kampanyaları kaldığı yerden devam ediyor. Kıyafet, elektronik ve benzeri mağazalarda karşımıza çıkan bu indirimler oyun dünyasında da eksik olmuyor. Daha öncesinde Blizzard’ın Geliştirdiği Diablo 4 Steam’de ücretsiz olduğunu duyurmuştuk. Bu defa Ubisoft kayıt olanlar için Assassin’s Creed Syndicate Bir Süreliğine bedava ve oyun Kütüphanenize kalıcı olarak indirebilirsiniz.

Assassin’s Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate Bedava

Ubisoft kendi oyun mağazasında yaptığı kampanya ile Assassin’s Creed Syndicate oyununun standart sürümünü, 6 Aralık 2023 tarihine kadar oyunculara ücretsiz sunuyor. Eğer 6 Aralık 2023 tarihine kadar bu oyunu ücretsiz indirirseniz, kalıcı olarak oyuna sahip olabileceksiniz.

Ubisoft Connect için sunulan oyun başlatıcıyı bilgisayarınıza indirerek Ubisoft ile hem oyun indirebilir hem de oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu indirmek için 46GB boş alana ihtiyacınız var. Viktorya döneminde Londra’da yaşayan Frye kardeşlerin hikayesini anlatan oyun 2015 yılında çıkmıştı.

Assassin’s Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri

Oyunu indirmeden önce, bilgisayarınızın aşağıdaki sistem gereksinimlerine uygun olup olmadığını incelemeyi unutmayın. Minimum sistem gereksinimi:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB of VRAM) or better
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Assassin’s Creed Syndicate Oynanış Videosu

Ubisoft tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan oyunun kalitesini ve grafiklerini görmek isteyenler yukarıdaki oynanış videosunu izleyebilirler. Halen daha bir Ubisoft hesabınız yoksa buradan hesap oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir