Haber

Bir Günde Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir?

Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir? Umursamayan erkeğe nasıl davranılır ve erkek arkadaşım artık beni umursamıyor ne yapmalıyım? Bu sorular kızlar tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Burada neler yapmanız gerektiğini anlattık.

Bazı insanlar gerçekten umursamaz olabiliyor. Bu erkek ya da kadın fark etmeksizin bazı tavır ve davranışlarınızla bu durumu tersine çevirebilirsiniz. Bir erkekle iletişim kurmaya çalışıyorsunuz fakat o sizi umursamıyor mu? Bunun çeşitli nedenleri olabilir. Örneğin hayatında biri olan bir erkeğin sizi umursamaması oldukça doğaldır. Aynı zamanda hayatında yeni birini istemeyen erkekler de genelde umursamaz olurlar. Fakat, umursamaz erkeğe nasıl ders verilir? Diyecek olursanız doğru yerdesiniz.

Çok fazla ilgi duyulan erkeklerin umursamaz erkeklere dönüştüğünü söyleyebiliriz. Ancak ona ders vererek sizi umursamasını sağlayabilirsiniz. Umursamaz bir erkeği yola getirmek düşündüğünüz kadar zor değildir. Çünkü herkesin bir kalbi vardır ve o kalbe dokunduğunuz zaman her şey değişecektir.

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir?

İlişkinizde ya da arkadaşlıklarınızda umursamaz erkekler ile karşılaşmanız olasıdır. Bu durumda problemi çözmek için öncelikle o erkeğin neden umursamaz olduğunu anlamak. Siz o erkeğin neden umursamaz olduğunu öğrenebilirseniz işler daha da kolaylaşacadır.

Bu sayede sebep ve sonuca bakarak umursamaz erkeğe nasıl ders verilir, nasıl davranılır ve nasıl konuşulur sorularının yanıtını bulabiliriz.

Eğer bir erkek size umursamazca davranıyorsa yapmanız gerekenler oldukça basittir. Hadi birlikte inceleyelim.

Çok Fazla Mesaj Göndermeyin

Çok fazla mesaj gönderdiğinizde o sizi daha fazla umursamayacaktır. Çünkü umursamaz erkekler imkansızı ister. Ya da bu kız da ötekiler gibi şeklinde düşüncelere kapılabilir. Bu nedenle niyetinizi belli ettikten sonra çok da darlamayın. Çünkü karşınızdaki erkek bu kız zaten bana ilgi duyuyor bırakıp gidemez hissiyatına kapılarak umursamaz davranabilir.

Bu nedenle çok sık mesaj göndermek yerine karşınızdaki erkeğin öncelikli mesaj göndermesini bekleyin. Fakat ilk iletişimde ille de karşı taraf mesaj göndersin düşüncesi de saçma olacaktır. Çünkü erkek umursamaz değil de utangaç olabilir.

İlgisiz Kalın

Eğer erkek arkadaşım beni umursamıyor diyorsanız ilgisiz kalın. Eskisi kadar aramıyor, görüşmüyor, mesaj göndermiyorsa siz de ona karşı ilgisiz kalın. Erkek bunu hemen fark edecektir. Bir şeylerin yolunda gitmediğini fark eden erkek umursamazlığı bir tarafa bırakıp, size daha fazla vakit ayıracaktır.

Genelde çok fazla ilgi gösterildiğinde karşı taraf sıkılır ya da bundan bunalabilir. Özetle her şeyi dozunda yaşamak gerekir. Bu nedenle size ilgisiz davranıyorsa siz de ona karşı ilgisiz davranın. Eğer bu ilişki yürümüyorsa zaten bitmesi gerekiyordur.

Kavga Çıkaracak Mesajlardan Kaçının

Kavga çıkarabilecek mesajlar göndermek ya da konuşmalar yapmaktan kaçının. Çünkü kavga çıkaracak davranışlar umursamaz erkeği daha da gereceğinden dolayı muhtemelen ilişkiyi tamamen kesecektir. Bunun yerine sizi umursamayan kişiyi siz de umursamayın, eğer gerçekten aranızda bir enerji varsa işler yoluna girecektir.

Kavga çıkaracak konuşmalar yapmak genelde durumu daha da kötü bir hale getirecektir. Bunun çözümü ise ılımlı bir şekilde problemleri konuşarak çözmektir.

Üç Gün Boyunca Belirli Sürelerde İletişim Kurun

Eğer bir erkekle yeni tanışıyorsunuz fakat o size hiç bir şekilde yaklaşmıyorsa bu yöntem altın yöntemlerden biridir. Sadece telefon yoluyla iletişim kurabiliyorsanız üç gün boyunca her gün günaydın ve iyi geceler mesajı gönderin. Ancak dördüncü güne geldiğinizde ise mesaj göndermeyin. Bu üç gün bazen 4 ya da 5 e yükselebilir. Fakat bu süre dolduğunda kesinlikle mesaj göndermeyin. Erkek bunu fark edecektir. Fark ettikten sonra bi problem mi var? İyi misin? Gibi bir mesaj gönderecektir. Bunun nedeni ise insan psikolojisidir, acaba bir şey mi oldu? Benden vaz mı geçti düşüncesiyle sizinle iletişim kurmaya başlayacaktır.

Sorularına Hemen Yanıt Vermeyin

Size sorduğu sorulara anında yanıt vermeyin. Eğer o sizi umursamıyorsa, ben de seni umursamıyorum tavrınızı koruyun. Bu sayede erkek bu iletişimin devam edebilmesi için umursamazlığı bir kenara bırakması gerektiğini anlayacaktır. Umursamaz erkeğe nasıl ders verilir sorusunun yanıtını Eniyisor.com olarak adım adım anlatmaya devam edeceğiz.

Hoşlandığı Kıza Bilerek Umursamaz Davranan Erkek

Hoşlandığı kıza bilerek umursamaz davranan erkek neden böyle yapar? Hoşlandığı kıza bilerek umursamaz davranan erkeğe ne şekilde davranmanız gerektiğini yukarıda detaylıca anlattık. Eğer sizi sevdiğinden eminseniz fakat umursamazmış gibi davranıyorsa bunun nedeni:

  • Utangaç olabilir,
  • Sizden çekiniyor olabilir,
  • Reddedeceğinizi düşünüyor olabilir,
  • Yeni bir ilişkiye kendini hazır hissetmiyor olabilir,
  • Son olarak sizin bir ilişkinizin olduğunu düşündüğünden umursamazmış gibi de davranıyor olabilir.

Ayrıldıktan Sonra Umursamaz Davranan Erkek

Ayrıldıktan sonra umursamaz davranan erkek, genelde ilişkinin bittiğini kabullenen erkektir. Eğer ayrılan taraf sizseniz, sizin onu sevmediğinizi, artık onu değerli görmediğinizi düşünür. Bu durumda ise doğal olarak benimle olmayacaksa bir başkasıyla olacağını düşünüyordur, başkası vardır düşüncesiyle umursamaz ve soğuk davranacaktır.

Fakat şunu da unutmayın, adamdan ayrıldınız size nasıl bir sıcaklık ya da umursama yapmasını bekliyorsunuz ki? Eğer erkek suçsuzken kadın ayrıldıysa ve erkeğin acı çekmesini bekliyorsa bu kötü niyetten başka bir şey değildir. Kusura bakmayın ama o adamı hak etmiyorusnuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir