Haber

VALORANT Kaç GB 2024

Valorant Kaç GB, oyunu indirmeden önce bilgisayarda ne kadarlık bir alan kullanacağını kontrol etmeniz gerekir. Bilgisayarınız sistem gereksinimlerini karşılıyor ancak yeterli boş alan yoksa Valorant oyununu indiremezsiniz.

Aynı zamanda Valorant oyunu zaman zaman güncelleme aldığından dolayı istenilenden biraz daha fazla bir alanı oyuna ayırmanız gerekebilir.

Dünyanın en çok oynanan Online FPS oyunu Valorant ne kadar yer kaplar bilmeyenler için özel araştırma yaptık.

Bilgisayarımda ne kadar boş alan olması gerekiyor sorusu Eniyosor’a gelen son sorulardan biriydi. Biz de hemen araştırıp ne kadarlık bir alana gereksinim duyulduğunu burada yayınladık.

Valorant Kaç GB?

Valorant için en az 8 GB’lık bir disk alanı gerekmektedir. Yani bu durumda Valorant oyunu için gerekli disk alanı 8 GB’dir.

Valorant

Dünyanın en çok oynanan FPS oyunu ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Oyuna her geçen gün yeni oyuncular dahil olmaktadır. Bunun nedeni ise artan Youtube videoları ve Twitch gibi canlı yayın platformlarında en çok izlenen oyun oluşudur.

Oyunun sistem gereksinimleri sayfasına girerek ne kadarlık bir depolama alanına gereksinim duyduğunu ve diğer sistem özelliklerine bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir