Genel

VALORANT Şifre Değiştirme 5 Adımda

Valorant şifre değiştirme nasıl yapılır bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

1. account.riotgames.com bağlantısına giriş yaparak Riot Games resmi internet sitesine gidin.

2. Bu sayfaya giriş yapınca direkt olarak “Hesap Yönetimi” menüsü açılır. Menüde yeralan “Riot Hesabı Girişi“ne tıklamalısınız.

3. Bu sayfada “Mevcut Şifre” kutucuğuna kullanmış olduğunuz şifreyi girin.

4. “Mevcut Şifre“nin hemen altında ise “Yeni Şifre” kutucuğu bulunuyor. Buradaki yeni şifre kutucuğuna yeni şifrenizi girin. Altındaki “Yeni Şifreyi Onayla” kutucuğuna tekrar yeni şifrenizi girerek yeni şifreyi onaylayın.

5. Şifre değiştirme adımlarını tamamladıktan sonra “Değişiklikleri Kaydet” butonuna tıklayıp yeni şifrenizi kaydedin.

Valorant Şifremi Unuttum

Valorant şifremi unuttum ne yapmalıyım? Valorant hesabınızın şifresini unuttuysanız sıfırlamak birkaç dakikanızı alacaktır. Valorant şifremi unuttum şifre sıfırlama nasıl yapılır adımları:

  • https://recovery.riotgames.com/tr/forgot-password adresine girin.
  • Giriş yaptığınızda kullanıcı adınızı yazmanız gereken bir kutucuk var buraya kullanıcı adınızı yazın.
  • Ardından İleri işaretine tıklayın.
  • Eğer kullanıcı adınızı doğru yazdıysanız hesabın bağlı olduğu maile şifre yenileme bağlantısı gönderilir.
  • Mail adresinize giriş yaparak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Valorant Şifre Nasıl Değiştirilir?

Valorant oyununa giriş yaparken kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi yazmanız gerekir. Eğer mevcut şifrenizi değiştirmek istiyorsanız yukarıda bahsedilen adımları takip ederek birkaç dakika içerisinde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Valorant şifrenizi basit olmayan ancak akılda kalıcı bir şifre yapmanızı öneririz. Bu sayede hem şifrenizi unutmamış olursunuz hem de çalınma gibi bir problemle karşılaşmazsınız.

Valorant Şifreni Kimseye Verme

Valorant şifre değiştirme adımlarını yukarıdaki gibi uygulayarak sorunsuz bir şekilde şifrenizi değiştirebilirsiniz. Valorant şifrenizi arkadaşlarınız dahil başkalarına vermeyin ve internet ortamında yayınlamayın. Çünkü Valorant hesabınız ile ilgili problem yaşayabilirsiniz. Valorant şifremi nasıl değiştirebilirim diye merak ediyorsanız yapmanız gereken şeyler 5 adım olarak yukarıdaki gibidir.

Şifre değiştirme adımlarını birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz. Şifrenizi tamamen unuttuysanız şifremi unuttum bölümünü ziyaret edip mail adresine gelen doğrulama kodu ile şifre değiştirme adımları uygulanmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir