Haber

Vialand Giriş Ücreti 2024 İsfanbul Tema Park Bilet Fiyatı

Vialand giriş ücreti 2024 ne kadar? İsfanbul giriş ücreti bilgisi ve İsfanbul tema park bilet fiyatları detayları.

Vialand giriş ücreti, ziyaret edecek olan vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. İstanbul‘u ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Vialand bilet fiyatı ne kadar? Eniyisor.com‘un yaptığı haberde güncel bilet fiyatları ile birlikte konum bilgisi ve iletişim numaralarına da ulaşabilirsiniz.

Vialand Nerede

Vialand Nerede, ilk defa İsfanbul Tema Parkı ziyaret edeceklerin araştırdığı konulardan biridir. Navigasyon kullanarak gidecek olanlar açık adresi merak edip araştırmaktalar.

  • Vialand adresi: Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, 34065 Eyüpsultan/İstanbul

İlk adı Vialand olan ve ilerleyen sürede İsfanbul olarak adı değiştirilen eğlence merkezinin içinde avm, tema parkı, gösteri merkezi, otel, restoranlar, sinema salonları, bowling ve 8.000 araçlık otopark bulunmaktadır. İsfanbul Avrupa‘nın en büyük 10 tema parkı arasındadır. Hemen hemen her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.

  • Burada listelenen Fiyatlar online olarak alınacak bilet fiyatı olarak listelenmiştir.
  • Güncel fiyat bilgilerine online.isfanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Giriş ücreti ödedikten sonra istediğiniz her oyuncağı kullanabilirsiniz.
Vialand bilet fiyatı

(İsfanbul) Vialand Giriş Ücreti 2024

İsfanbul Vialand giriş ücreti 2024 ne kadar kaç TL merak ediyorsanız aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Fiyatlar zaman zaman değişebileceğinden dolayı yukarıda belirtilen online platformdan da güncel fiyatları inceleyebilirsiniz.

BİLET TÜRÜGİRİŞ ÜCRETİ
Yetişkin499 TL
Yıllık Kart1499 TL
Bebek (0-3 Yaş)Ücretsiz

Vialand tema park giriş ücreti 2024 yılında yukarıdaki tablodaki gibidir. Yıllık kart almanız halinde 1499 TL ödeme yapmanız gerekir. 0 – 3 yaş bebekler için giriş ücretsizdir. Ancak 3 – 14 yaş arası çocuklar için giriş ücreti 499 TL, Yetişkin giriş ücreti ise yine 249 TL’dir.

Vialand Çalışma Saatleri

Vialand Çalışma Saatleri aşağıdaki gibidir. 24 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasındaki çalışma saatleri.

SEZONAÇILIŞ SAATİKAPANIŞ SAATİ
Hafta İçi11:0021:00
Hafta Sonu11:0021:00

Vialand Oyuncaklar

360Adalet Kulesi4D Journey To The West
Atlı KarıncaBir Zamanlar İstanbulBulut Ekspresi
Cesur SürücülerÇarpışan ArabalarÇılgın Nehir
Fatihin Rüyası5D Little DolphinJet Ski
Kahraman İtfayecilerKing KongKüçük Madenciler
MaceraperesetMasal AğacıMini Kule
Minik KaşiflerMinik PedallarNefeskesen
Neşeli ÇiftlikSaray SalıncağıSihirli Oda
Uçan ÇocuklarVikingZıp Zıp Kanguru

Vialand oyuncakları yukarıdaki gibidir. Vialand nasıl bir yer merak edenler için aşağıdaki başlıkta Vialand yani İsfanbul‘a ait fotoğrafları da yayınladık. Ailenizle ve sevdiklerinizle ziyaret edebileceğiniz güzel bir mekan olan İsfanbul‘a giriş ücretlidir. Araç ile gitmeniz halinde Vialand içerisinde bulunan otoparka aracınızı park edebilirsiniz. Giriş ücreti ödedikten sonra bütün tema parkınız gezip birbirinden güzel fotoğraflar da çekebilirsiniz.

Vialand Fotoğrafları

Gitmeden önce Vialand fotoğraflarına bakıp nasıl bir yer olduğunu görmek isteyenlere burada isfanbul fotoğraflarını yayınladık.

Vialand içerisinde birbirinden farklı oyuncaklar ve gezilecek mekanlar bulunuyor. Giriş ücretini ödedikten sonra bu oyuncakları kullanabilir park içerisinde gezebilirsiniz.

Vialand Yıllık Kart Ücreti 2024

Vialand yıllık kart ücreti 2024 fiyatı ne kadar? Konserler, Sahne Showları ve Tema Parkta sınırsız eğlence. 12 ay geçerli Yıllık Kart’ını hemen alırsan fiyatı 1499 TL’dir.

vialand günlük bilet

Vialand Günlük Bilet Fiyatı 2024

Vialand Tema Park günlük biletleri sınırsız eğlencenin kapısını açar. Günlük biletin fiyatı ise 499 TL’dir. Günlük biletler sadece o gün için geçerlidir. Süresi dolan bilet tekrardan kullanılamaz.

Haberimizde Vialand Giriş Ücreti 2024 İsfanbul Tema Park Bilet Fiyatı ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Gitmeden önce fiyatları buradan inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir