Genel

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Numarası

Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası. Vivense iletişim 0850, Vivense çağrı merkezi telefon numarası. Vivense ile iletişime geçmek için bilgiler.

“Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası” ile müşteri temsilcisi ile görüşüp bilgi alabilir problemlerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınızda, sesli yanıt sisteminin yönlendirmesine uyarak tuşlama yapıp temsilciye bağlanabilirsiniz. Ülkemizde mobilya ve türevi ev eşyaları satışı yapan Vivense en çok ziyaret edilen mağazalardan biridir. Vivense’nin yatırımcısı Actera Group’tur. Vivense yatak odası, tv ünitesi, kitaplık, çalışma masası, yemek odası ve diğer mobilya ürünlerinin satışını yapmaktadır. Büyük bir müşteri portföyü oldukça geniş olan Vivense, müşterilerine hizmet verirken problemleri gidermek için Müşteri Hizmetleri yoluyla da yardımcı oluyor.

Eğer bir problemden dolayı Vivense müşteri hizmetlerini arıyorsanız, ürünle ilgili bir problem söz konusuysa ürün fotoğraflarını çekip ardından destek merkezinden gönderin. Bu sayede temsilci fotoğrafı inceleyip daha hızlı sonuç sağlamak için işlemlere başlayacaktır. Vivense internet sitesi üzerinden satış yaptığından dolayı, kargo ile gelen ürünler hasar ya da zarar görebiliyor. Bu gibi durumlarda ise, vatandaşlar ürünü iade etmek ya da değiştirmek isteyebilmektedir. Bu durumda, ürünü açarken eğer hasarlı bir yeri varsa direkt fotoğrafını çekip Vivense destek merkezinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bilgi almak ya da problem bildirmek için 0850 480 2535 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vivense İletişim

Vivense iletişim bilgileri:

Aranacak Telefon Numarası0850 480 2535
Aranan YerVivense Müşteri Hizmetleri
Çağrı Merkezi Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir
En Uygun Arama ZamanıVivense Destek Hattını Aramak için en uygun saat: 10:15 – 12:00 saatleri arasıdır
Direkt BağlanmaVivense müşteri hizmetlerini aradıktan sonra IVR yönlendirmesine uyarak temsilciye bağlanılabilir
Yardım FormuDestek Merkezi

Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak, temsilci ile görüşülebilir. Temsilci ile görüşürken, problemlerinizi iletebilir aynı zamanda merak ettiğiniz konular hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Buna ek olarak Vivense müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermemektedir. Bu nedenle müşteri temsilcisine ulaşabilmek için, hafta içi sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında aramanız gerekiyor. Aradıktan sonra IVR sisteminin yönlendirmesine uyarak, müşteri temsilcisine bağlanılabilir.

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vivense Müşteri hizmetleri telefon numarası:

Telefon Numarası0850 480 2535
Çalışma Günleri ve SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet veriyor
Direkt BağlanmaVivense müşteri temsilcisine bağlanabilmek için IVR sisteminin yönlendirmesine göre tuşlamanızı yapın

Vivense müşteri temsilcisi ile konuşabilmek için Hafta içi 09:00 – 20:00 saatleri arasında aramanız gerekiyor. Bu saatler ve günler dışında aramanız halinde Vivense müşteri hizmetlerine bağlanamazsınız. Vivense müşteri hizmetleri direkt bağlanma: Vivense müşteri destek hattına olarak bağlanabilmek için 0850 480 25 35 numarasını aramanız gerekiyor. Arayıp temsilciye bağlandığınızda bilgi edinebilir, şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Vivense markasından alışveriş yapacak olanlara birkaç öneride bulunmamız gerekirse, büyük çaplı alışverişlerini mağazadan yapmalarını öneririz. Bununla birlikte, kargo ile gelen ürünleri açarken üründe aşınma, hasar olup olmadığını kontrol edin. Eğer ürün hasarlı olarak geldiyse direkt olarak Vivense ile iletişime geçin.

Vivense Destek Merkezi

Vivense destek merkezi üzerinden de temsilci ile iletişime geçilebilir. Vivense destek merkez, markanın müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için oluşturduğu bir sistemdir. Siz de Vivense Destek merkezi sayfasına giriş yapıp, probleminizi bildirerek fotoğraf ve yazılar gönderip sorununuzu iletebilirsiniz. Çağrı merkezi ile sesli konuşmadan önce probleminizle ilgili destek merkezinden bir form göndermeyi unutmayın. Bu sayede, destek merkezinden oluşturduğunuz kayıt numarasını vererek örneğin; hasarlı gelen ürünü bilgilendirebilirsiniz.

Destek Merkezinden yardım talep etmek için:

  • Destek Merkezi sayfasına gidin.
  • Buradan probleminizi seçin.
  • Ardından sayfa yönlendirmesini takip edin.
  • Son olarak probleminizi yazacağınız ekran açılacaktır. (Direkt bu ekrana girmek için buradan giriş yapın.)
  • Sayfada sizden istenilen bilgileri doldurup, probleminizi de yazın.
  • Son olarak, Gönder butonuna dokunarak gönderin.

Vivense Sıkça Sorulan Sorular

Vivense markası ile ilgili sıkça sorulan sorular ve merak edilen konuları da aşağıdaki başlıklarda yanıtlıyor olacağız. Merak ettiğiniz farklı konular varsa bunları da yorumlardan bizlere sormayı unutmayın.

Vivense İletişim 0850

Vivense iletişim 0850 araması da insanlar tarafından yapılmaktadır. İnternette aranan bu terim, direkt olarak Vivense müşteri hizmetlerinin telefon numarasını bulmak için aranmaktadır. Eğer hemen Vivense müşteri hizmetlerini aramak için telefon numarasına ihtiyacınız varsa, Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası başlığından arayabilirsiniz.

Vivense Müşteri Hizmetleri Şikayet

Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 480 2535’yi arayarak, şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki başlıklardan biri olan Destek Merkezi başlığında bahsettiğimiz yöntemi uygulayarak yine şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Vivense Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Vivense müşteri hizmetleri çalışma günleri ve çalışma saatleri de temsilciye bağlanamayanların aradığı konulardan biri oldu. Vivense’nin müşteri temsilcileri, Pazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir