Haber

Vodafone Bedava İnternet 2024 Yılbaşı Kampanyası

Vodafone bedava internet 2024 yılında da çeşitli kampanyalar sayesinde verilmektedir. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları farklı kampanyalara katılarak ücretsiz internet paketleri alabiliyorlar. Alınan bu paketler hediye olduğundan dolayı herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Bedava internet, gsm operatörleri tarafından yapılan kampanyalar sayesinde alınabilir. Bunun dışında farklı bir kişi herhangi bir kampanya düzenleyemez. Burada paylaştığımız ücretsiz internet kampanyaları da yine bizim tarafımızdan değil Vodafone’un müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu kampanyalar sayesinde alınabilmektedir.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar, denince akla sadece tek bir uygulama geliyor bu da Yanımda uygulamasıdır. Çoğu kişi paket işlemlerini yaparken genelde eski yöntemleri kullanıyor. Yani, müşteri hizmetlerini arıyor ya da sesli IVR sisteminden yardım alıyor. Ancak Vodafone, dijital çağa ayak uydurarak mobil hattınızla ilgili birçok işlemi yapabileceğiniz yanımda uygulamasını geliştirdi. Uygulama ilk çıktığı dönemler Self Servis ismiyle yayınlanmıştır. Günümüzde ise “Yanımda” olarak adını değiştirdi. Uygulamaya giriş yaparken telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabiliyorsunuz. Yanımda ile, hem hat işlemleri yapabilir hem de “bedava internet” almak için kullanabilirsiniz.

Vodafone hediye internet paketlerinden hangi hat türleri faydalanabilir:

 • Faturalı
 • Faturasız

Vodafone Bedava İnternet Nedir?

Vodafone bedava internet, GSM operatörü tarafından hem mevcut abonelerini elinde tutmak hem de yeni aboneler çekmek için yapılan kampanyalardır. Örneğin, mobil hat kullanıcıları bir operatöre geçiş yapmadan önce paket içerikleri, paket fiyatı ve ay içerisinde verdiği hediyelere bakarak o operatöre hattını taşıyor ya da yeni bir hat alıyor. Eski bir GSM operatörü çalışanından aldığımız bilgiye göre de bu tam olarak bahsettiğimiz şekilde gelişiyor. TV ekranlarında, internette hatta bazen radyolarda dahi gsm operatörü reklamlarıyla karşılaşabiliyoruz. Bu reklamlarda da çoğu defa hattını taşıyanlara ya da yeni hat alanlara şu kadar hediye internet gibi fırsatlar sunduğunu fark etmişsinizdir.

Bedava internet, tamamen ücretsiz olduğundan dolayı sizden herhangi bir para kesilmez. Sadece kampanya koşullarına uygun olmanız ve gerekliliğini yerine getirmeniz. Burada demek istediğimiz şey, örneğin kampanyadan faydalanmak için faturasız hattınıza 100 TL yüklemeniz gerekiyorsa bu miktarda bir yükleme yapmanız gerekir. Aksi halde hiç bir işlem yapmadan hattınıza hediye internet tanımlaması gerçekleşmez.

Vodafone, Türkiye’de en çok kullanılan ikinci GSM operatörü olduğu için rakibi olan Turkcell ile aralarında büyük bir rekabet var. Bu nedenle paket fiyatlarında indirimler yaparak ya da bahsettiğimiz gibi Vodafone bedava internet kampanyaları ile yeni müşteriler kazanmayı hedefliyor. Birkaç yıl öncesine kadar aşırı derecede kampanya içeriği sunan gsm operatörü son yıllarda kampanya sayısını azalmıştır. Bunun nedeni ise gelen zamlar ve ekonomik durum diyebiliriz. Faturalı ya da faturasız hattınız için ücretsiz internet almak istiyorsanız Vodafone bedava internet nasıl yapılır başlığında anlatılanları uygulayabilirsiniz.

Vodafonen Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Siz de hattınız için ücret ödemeden internet sahibi olmak istiyorsanız güncel kampanyaları takip etmeniz gerekir. Güncel kampanyaları takip etmekle de kalmayıp, kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken işlemleri de yaparak hediye internet alabilirsiniz. Yani, ben öylece durayım bana hemen hediye tanımlansın gibi bir kampanya bulunmuyor. Örneğin işe Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek başlayabilirsiniz. Yanımda uygulaması ile güncel kampanyaları takip ederek Vodafone bedava internet paketi içeriklerinin nasıl alınabileceğini de görüntüleyebiliyorsunuz. Güncel bazı kampanyaları listelememiz gerekirse:

 • Vodafone mobil ödeme 10 gb bedava internet.
 • Hediye çarkı.
 • TL yükleme kampanyaları.
 • Yeni abone bedava internet kampanyaları.

Vodafone güncel kampanyalarından biri olan Mobil ödeme kampanyası sayesinde 5 ila 10 GB arasında bedava internet kazanabilirsiniz. 1 aydır Vodafone Mobil Ödeme kullananlara 5GB, 6 aydır Vodafone Mobil ödeme kullananlar ise 10GB internet hediyesinden yararlanabiliyorlar. Kampanyaya katılmak isteyenler, kampanya sürecinde, harcama yapmadan önce ya da sonra KATIL GB yazıp 2020’ye gönderip faydalanabiliyorlar.

Özetle Pubg Mobile ve benzeri oyunlarda ya da uygulama satın alım işlemlerinde mobil ödeme yöntemini kullanıyorsanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya Temmuz 2023’ün son günü bitecektir. Özetle harca kazan tarzında bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone bedava internet, kazanma yöntemleri arasında en bilindik olanlardan biri ise hediye çarkı yöntemidir. Kullanıcılar, bedava internet, çeşitli sosyal medya uygulamalarında sınırsız internet ve indirimler için bu kampanyaya katılabiliyorlar. Kampanyaya katılabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, en üst kısımdaki hikayeler bölümünü en sona kaydırarak “Hediye Çarkı” seçeneğini bulabilirsiniz. Eğer burada bulamadıysanız uygulamanın sağ alt kısmında bulunan “Avantajlar” menüsüne giriş yapın. Açılan ekrandan “Fırsatlar Dünyası” bölümüne giderek hediye çarkı kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.

Hediye çarkı kampanyasına haftada bir defa katılım yapılabilmektedir. Verilen hediyeler ise, 1 gb bedava internet, 2 gb bedava internet, sınırsız günlük youtube, günlük sınırsız tiktok, günlük sınırsız Instagram gibi çeşitli hediyelerdir. Buna ek olarak yine uygulama içerisinden anlaşmalı olan markalar için indirimler kazanabiliyorsunuz.

Yanımda uygulamasını Google Play veya App Store’dan telefonuna ücretsiz bir şekilde indirebilirsin. İndirdikten sonra giriş yapmak için telefon numaranızın başında sıfır olmadan ve “S” yazıp 7000’e gönderdiğinizde cihazınıza gelen şifre ile giriş yapılmalıdır. Bu şifreyi farklı kişilere vermemenizi öneriyoruz. Zira hat ayarlarınızı bozabilir ya da kişisel bilgilerinize ulaşabilirler.

Vodafone TL Yükleme Kampanyası ile Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone, faturasız aboneleri için zaman zaman yükleme kampanyaları gerçekleştirebiliyor. Bu kampanyalara katılabilmek için genelde yine Yanımda uygulaması üzerinden hattınıza TL yüklemeniz gerekmektedir. Bazen 100 TL bazen de 150 TL gibi bir miktar yükleme yaptıktan sonra otomatik olarak hattınıza 3 günlük, 7 günlük ya da 2 haftalık bedava internet içeriği yüklenebiliyor. Yüklenen içeriği, gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanmalısınız. Çünkü bu mesaj gelmeden kullanırsanız hediye hattınıza tanımlanmadığı için mevcut internetinizden ya da aşım ücreti olarak düşüş gerçekleşmektedir.

Vodafone bedava internet, almak için kullanılan en basit yöntemlerden biridir. Hem paketin yenilenmesi için TL yükleme işlemi gerçekleştirilmiş olur hem de TL yüklerken ücretsiz bir şekilde bedava internet paketine sahip olunur. Vodafone Net kullanıcıları da yine ücretsiz bir şekilde internet alabiliyorlar. Bunun için mobil hatlarının da Vodafone GSM operatöründe olması gerekiyor. İnternet kesildiğinde, bakım onarım çalışması olduğunda müşterilerin memnuniyeti için talepleri doğrultusunda 1 haftalık 10 GB ücretsiz internet içeriği müşterinin hattına tanımlanır.

Yeni Abone Bedava İnternet Kampanyaları

Hat taşıma ya da yeni bir hat alarak Vodafone’a gelenlere sürpriz hediyeler sunulmaktadır. Bu hediyeler içerisinde bedava dakika, sms ve internet içerikleri de bulunuyor. Örnek verecek olursak güncel kampanyalardan biri olan “şimdi red’li ol, Youtube Premium 3 ay hediye” kampanyasını gösterebiliriz.Buna ek olarak ilk 4 ay 12 gb internet paketi de hediye ediliyor. Yine Vodafone’a yeni gelenlere ilk 3 ay cayma bedelsiz çıkış yapma imkanı da sunuluyor.

Hem Youtube Premium hem de ücretsiz internet paketi almak istiyorsanız ve farklı bir operatördeyseniz Vodafone cep merkezlerine giderek bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Lakin, geçiş yapmadan önce bulunduğunuz bölgede Vodafone şebekesinin yeterli olup olmadığını diğer kullanıcılara sorarak deneyimlemenizi öneririz. Vodafone bedava internet 2023 yılında tabi ki bu kadarla sınırlı değil.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone bedava internet veren uygulamalar, sadece bir tanedir. Bu uygulamanın adı da Yanımda uygulamasıdır. İsterseniz uygulamayı buradan uygulama mağazasına giderek telefonunuza ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açın. Ardından üst kısımdaki alana telefon numaranızı, şifre alanına ise “S” yazıp 7000’e gönderdiğinizde sms ile gelen şifreyi yazarak giriş yapın. Giriş işlemleri tamamlanınca Fırsatlar Dünyası menüsüne giriş yaparak, uygulama ana sayfasındaki hikayeler bölümünden en yeni kampanyaları görüntüleyin.

Yanımda uygulamasında zaman zaman özel paketler de sunulmaktadır. Size özel sunulan bu paketlerden en uygununu seçip o pakete geçiş yapabilirsiniz. Ancak, yapabileceğiniz işlemler bununla da sınırlı değil. Daha birçok farklı işlemi uygulamadan yapmak mümkün. Örnek verecek olursak:

 • TL yükleme.
 • Fatura ödeme.
 • Kalan kullanım haklarını sorgulama.
 • Ek paket alma.
 • Paket değişikliği.
 • Güncel kampanyalar.
 • Hat ayarları.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, özel günlerde ücretsiz internet vermeyi ihmal etmiyor. Ramazan ayında, hem faturalı hem de faturasız abonelerine çeşitli kampanyalar sunan gsm operatörü, bu ayda bedava internet dağıtıyor denilebilir. Ayrıca Ramazan ayına özel paketler çıkararak çok daha fazla içeriği, uygun fiyata kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Bunların yanında, en fazla dikkat çeken şey ise Vodafone bedava internet paketleridir.

Güncel kampanyaları takip etmek için Yanımda uygulamasını telefonunuza yüklemeniz yeterlidir. Yapılan en yeni kampanyaları bu uygulamadan takip edip katılım şartlarını okuyarak nasıl yapılabileceğini öğrenebilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2024

Ramazan bayramında olduğu gibi, Kurban bayramında da yine Vodafone tarafından müşterilerine özel kampanyalar sunulmaktadır. Ücretsiz dakika, sms ya da internet gibi çeşitli hediyeler Kurban Bayramında da abonelere verilir. Bu kampanyalar zorunlu olmasa da genelde Vodafone abonelerini mutlu etmek için bu tür içerikleri özel günlerde dağıtıyor. Şimdiye kadar bu kadar fazla abone sayısına ulaşmasının en önemli nedenlerinden biri de bu kampanyalar denilebilir.

Vodafone Kurban bayramı hediye internet paketi bazen otomatik olarak hatlara tanımlansa da bazen de Yanımda uygulamasına gidip almanız gerekebiliyor. Örneğin, bayramda hediyeniz hattınıza gelmediyse uygulamaya giderek bir hediye olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer burada da hediye görünmüyorsa muhtemelen güncel bir kampanya yapılmamış demektir.

Vodafone Bedava İnternet Almanın Faydaları Nelerdir?

Mobil hatlarda en fazla kullanılan içerik internettir. Teknolojinin gelişimi ile birlikte internet kullanımı da artmıştır. Whatsapp ve benzeri uygulamalar ile internet üzerinden mesajlaşma ve sesli ve görüntülü aramalar yapılabildiği için sms neredeyse unutulmuş, normal arama dakikaları ise çok az kullanılıyor. Bu nedenle, Vodafone aboneleri her zaman fazladan internete ihtiyaç duyuyorlar. Vodafone bedava internet, alarak film izleyebilir, indirebilir, Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook ya da Tiktok gibi sosyal medya uygulamalarında da kullanabilirsiniz.

İnterneti en fazla tüketen uygulamalar ise genel olarak Youtube, Tiktok, Instagram, Facebook gibi uygulamalardır. Bu uygulamalar video tabanlı olduğu için video izlerken insanların interneti de hızlı bir şekilde tükeniyor. Bedava internet kullanmanın faydalarını sıralayacak olursak:

 • Ücretsiz: Herhangi bir para ödemeden bedavadan internet almış olursunuz. Bu sayede, daha fazla internet kullanabilir, Youtube ve diğer internet tabanlı platformlarda rahatça vakit geçirebilirsiniz.
 • Aşım yapmamak için: Faturasız hatlarda kullanım hakkı bittikten sonra eğer hatta TL bakiyesi yoksa artık internet kullanamazsınız. Fakat, faturalı aboneler kullanıma devam ederler. Bu kullanım sonucunda da çıkacak olan dönem faturalarına internet aşım ücreti yansıtılır. Bu tür aşım ücretleri ödememek için güncel Vodafone bedava internet kampanyalarına sürekli katılmalısınız. Ayrıca, Yanımda uygulamasından da sürekli hattınızda ne kadar internetin kaldığını sorgulamayı da unutmayın.
 • Güvenilir: Kampanyalar direkt olarak Vodafone tarafından yapıldığı için ücretsizdir ve güvenilirdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir