Haber

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya (Instagram, Facebook)

Vodafone sınırsız sosyal medya internet paketi, Instagram, Twitter ve Facebook uygulamalarında kotanızdan düşmeyen sınırsız internet imkanı sağlar. Bu paketi hem faturalı hem de faturasız aboneler satın alabilirler.

Vodafone sınırsız paketleri rakibi olan Turkcell’e göre çok daha önce çıkarmıştır. Ancak gelen zamlar ile birlikte paketlerin yapısı da değişmiştir. Önceleri 25 TL’ye 1 aylık aldığımız paketlerin fiyatı 35 TL ve üzeri fiyatlara evrilmiş ve paket süresi de 1 haftaya düşürülmüştür. Sosyal medyada çok fazla vakit geçiren ve sırf bu yüzden internet paketlerini bitirenlerin sık tercih ettiği paketlerden biri olan “haftalık sınırsız sosyal medya paketi” hakkında bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Hem paket hakkındaki detaylara hem de nasıl yapılacağına aşağıdaki başlıklardan bakabilirsiniz.

Vodafone Sosyal Pass Nedir?

Vodafone Sosyal Pass paketi, sosyal medya uygulamalarında sınırsız internet kullanmanıza olanak sağlayan bir pakettir. Instagram, Twitter ve Facebook uygulamalarında mevcut internet paketinizden düşüm olmadan sınırsız şekilde kullanabileceğiniz Vodafone sosyal pass paketi günümüzde değişerek sınırsız sosyal medya paketi adını almıştır. Bu paketteki çalıma mantığı da aynıdır.

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Vodafone sınırsız sosyal medya paketi ile Instagram, Facebook ve Twitter mobil uygulamalarında sınırsız kullanım yapabilirsiniz. Bu uygulamalardan yapacağınız kullanımlar mevcut paketinizden düşmez ve sınırsız kullanıma olanak sağlanır. Ancak mobil uygulama değil de örneğin; web tarayıcı ile twitter.com ya da facebook.com gibi internet sitesi üzerinden kullanım yaparsanız uygulamadan giriş yapmadığınız için mevcut paketinizden düşüm gerçekleşir.

Vodafone sınırsız sosyal internet paketini Yanımda uygulamasından, müşteri hizmetlerini arayarak, Vodafone internet sitesinden ya da cep merkezlerine giderek satın alabilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmeyenler için paket satın alma işlemlerini aşağıda açıklıyoruz.

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone sınırsız Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında kullanabileceğiniz sosyal medya paketini satın almak için ilk aşama olarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra, sınırsız sosyal medya paketi almak istiyorum demeniz yeterli. Müşteri temsilcisi size paket ile ilgili genel bilgileri aktardıktan sonra paketi hattınıza tanımlayacaktır. Faturalı hatlar gelecek olan onay mesajından sonra, faturasız hatlar ise TL kesintisi yapıldıktan sonra gelecek bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.

Yanımda uygulamasından sosyal medya paketini satın almak için uygulamaya giriş yapın. Sağ alt kısımdaki TL işlemleri ekranına girin. Açılan kutucuktan Kolay Paket Yükler, Kendim için seçeneklerini seçtikten sonra yeni bir ekran açılır. Buradan sadece internet paketleri menüsüne giriş yapın. Açılacak olan ekrandan sosyal medya paketini bularak gerekli yönergeleri takip edip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone.com.tr internet sitesinden de bu paketi satın almak mümkün. Yine resmi Vodafone sayfasına giriş yapın. Sağ üst kısımdaki Kolay Paket Yükle seçeneğine basın. Telefon numaranızı yazın, karşınıza gelecek olan kolay paketlerden sosyal medya paketini seçtikten sonra gerekli adımları izleyip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi İptal Etme

Paketi satın aldıktan sonra iptal etmek için sms yöntemi, yanımda uygulamasından iptal etmeye çalışanlar olabiliyor. Paket 1 hafta geçerlidir. Yani 7 gün boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu süre dolduktan sonra paket otomatik olarak iptal olacaktır. Ekstradan herhangi bir işlem yapmanıza ya da sms göndermenize gerek kalmaz.

Vodafone sağladığı kolaylıklarla ülkemizde en büyük ikinci GSM operatörü olmayı başarmıştır. Bunun nedeni ise yine burada bahsettiğimiz ek paket özellikleri ve tarifelerinin diğer operatörlere göre bir nebze de olsa daha uygun fiyata satılıyor oluşudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir