Haber

Xbox Game Pass PC İlk Ay Aboneliklerine %96 İndirim

Microsoft, Xbox Game Pass PC ilk ay aboneliği için yaklaşık olarak %96’ya varan bir indirim yaptı. İlk defa satın alacak olan kullanıcılar için başlangıç ayı için yapılan bu indirim ile fiyat 159,90 TL’den 5,90 TL’ye düştü.

Çıktığı günden itibaren oynayacağınız oyunlar da dahil olacak şekilde yüzlerce bilgisayar oyununu arkadaşlarınızla oynayın. Ayrıca bir EA Play üyeliği kazanın. Sürekli yeni gelen oyunlarla her zaman kendi zevkinize göre oyunları bulabilir ve oynayabilirsiniz. Steam tarafında zamlar konuşulurken Xbox Game Pass Pc için duyurulan indirim ile, büyük olasılıkla müşteri sayısını arttırmayı düşünüyor. Benzer kampanyaları Epic Games’de sık sık yapmakta.

Xbox Game Pass PC İlk Ay Aboneliklerine %96 İndirim

Son dönemdme fiyatlara zam yapmış olan Xbox Game Pass PC , ilk defa alacaklar için 159,90 TL olan fiyatını 5,90 TL’ye düşürerek kampanya yaptı. Xbox, Game Pass’e yaptığı indirim ile ilk ay aboneliklerinde yaklaşık yüzde 96,9 civarında indirim yapmış oldu.

Yapılan bu indirim sadece ilk defa üye olanlar için 1 aylık üyeliklerde geçerli. Daha önceden aylık ücretsiz deneme fırsatından faydalanmış olanlar bu kampanyadan yararlanamayacaklar. Ayrıca indirim, her kullanıcı için bir defa geçerlidir. Fakat oyun severler farklı bir hesapla giriş yapılması halinde indirimden yararlanabiliyorlar.

Xbox Zamları

Xbox, Game Pass fiyatını 14,90 TL’den 79,90 TL’ye çıkarmıştı fakat yetmemiş olacak ki daha sonrasında tekrar bir zam yapıp 159,90 TL’ye yükseltti.

Gelen bu zamlar sonrasında da doğal olarak abone kaybetti. Fakat abone sayısını arttırmak amacıyla, ilk defa gelenlere %96 civarında indirim yapıyor. Bu indirim işe yarar mı orası bilinmez.

Xbox Game PC Yeni Oyunlar

  • Spirittea
  • Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name
  • Dungeons 4 (Win)
  • Football Manager 2024 Console
  • Football Manager 2024
  • Thirsty Suitors
  • Wartales
  • Headbangers: Rhythm Royale

Xbox Game PC platformunda deneyimleyebileceğiniz bazı oyunlar yukarıda listelenmiştir. GTA 5 ve diğer popüler oyunları da yine Xbox Game Pass ile deneyebilirsiniz. Online oyun oynayarak boş vaktini değerlendirenler ya da arkadaşlarıyla oyun oynayarak sosyalleşenlerin bu kampanyadan faydalanmalarını öneririz. En azından 1 aylık indirimli kullanıp ardından iptal edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir