Haber

Bimcell Paketler ve Tarifeler 2023

Diğer operatörlerde paket fiyatları arttığı için insanlar artık Bimcell’i tercih ediyorlar. Peki Bimcell paketler ve tarifeleri nelerdir? Burada sizin için hem faturalı hem de faturasız paketleri içerikleri ve fiyatları ile beraber listeledik. Bu paketlerden beğendiğinizi seçip kullanabilirsiniz. Bimcell’den yeni bir hat alarak ya da numara taşıyarak Bimcell tarifeleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Türk Telekom alt yapısını kullanan bir operatördür. İçerik bakımından oldukça dolgun ve uygun fiyata gsm operatörü hizmeti vermektedir. Uygun fiyata mobil paket kullanmak isteyenler için Bimcell paketler şu şekilde.

BİMCELL PAKETBİMCELL PAKETLERFİYAT
Dost Küçük750 DK + 250 SMS + 3GB67 TL
Dost Orta750 DK + 250 SMS + 6GB76 TL
Dost Büyük750 DK + 250 SMS + 9GB87 TL
Dost Mega750 DK + 250 SMS + 15GB105 TL

Bimcell Paketler 2023

Bimcell’de herkese uygun paket var. Örneğin Dost küçük paketi ile 750 DK + 250 SMS + 3GB internet içeriğini yalnızca 67 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Eğer çok daha fazla internet kullanıyorsanız Dost Mega paketini satın alarak 750 DK + 250 SMS + 15GB internet içeriğine 105 TL karşılığında sahip olmak mümkün. Çok fazla internet kullanmayanlar uygun fiyata tarife kullanmak için Dost Orta paketini tercih edebilirler. Yine bu paket içerisinde 750 DK + 250 SMS + 6GB internetin fiyatı 76 TL’dir.

Bimcell mobil uygulamaya özel paket hizmeti de vermektedir. Mobil uygulamaya özel olan pakette hem daha fazla internet sahibi olabilirsiniz hem de daha uygun fiyata kullanım yapmış olursunuz. Bimcell’in uygulamaya özel paketini alt başlıktan inceleyebilirsiniz.

Bimcell Dost 20 GB Paketi

Online İşlemler Uygulamasına özel olan Bimcell Dost 20GB Paketini satın almak için Online işlemler uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekir. Bu paketi satın aldığınızda 750 dakika, 250 sms 20 GB internet paketine sadece 125 TL karşılığında sahip olursunuz.

Bimcell hattınızla ilgili çeşitli ayarları ve paket kullanım hakkı sorgulama, TL yükleme gibi işlerinizi de Online işlemler uygulamasından yapabilirsiniz. Bimcell Online İşlemler uygulaması sayfasına giriş yaparak uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

Bimcell Tarifeleri

 • Dost küçük.
 • Dost orta.
 • Dost büyük.
 • Dost mega.

Bimcell tarifeleri genel olarak diğer operatörlerden daha uygun fiyatlı olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Eğer Bimcell hat satın almak istiyorsanız bunu Bim marketlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Bimcell paketlerini kullanıyorsanız Bimcell Online İşlemler uygulamasından hat ile ilgili bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

bimcell tarifeleri

Bimcell Kalan Sorgulama

Kullandığınız Bimcell paketine göre kalan haklarınızı sorgulamak için aşağıdaki sms yöntemlerini kullanabilirsiniz. Yine Onlime işlemler uygulamasından da kalan haklarınıza bakabilirsiniz. Tarifenize göre kalan hakları sorgulamak için:

 • Dost S Paketi için KALAN DOST Kucuk yazarak 4551’e sms gönderin.
 • Dost M Paketi için KALAN DOST Orta yazarak 4551’e sms gönderin.
 • Dost L Paketi için KALAN DOST Buyuk yazarak 4551’e sms gönderin.
 • Dost XL Paketi için KALAN DOST Mega yazarak 4551’e sms gönderin.

*123# ve 9333’ü arayıp: hattınızdaki TL miktarını sorgulayabilirsiniz. Bimcell bakiye ve kalan sorgulama ücretsiz yapılır.

Bimcell Paket Nasıl İptal Edilir?

 • Dost S Paketi için IPTAL DOST Kucuk yazıp 4551’e mesaj gönderin.
 • Dost M Paketi için IPTAL DOST Orta yazıp 4551’e mesaj gönderin.
 • Dost L Paketi için IPTAL DOST Buyuk yazıp 4551’e mesaj gönderin.
 • Dost XL Paketi için IPTAL DOST Mega yazıp 4551’e mesaj gönderin.

Bimcell’de kullandığınız pakete göre tarifeyi iptal edebilirsiniz. Örneğin DOST S paketini kullanıyorsanız IPTAL DOST Kucuk yazarak 4551’e mesaj göndermelisiniz.

Gençlere Özel Paketler

BİMcell’den 7-25 yaş arasında olan gençlere özel BİMcell içi sınırsız dakika, yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi 5 GB’ı Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube uygulamalarında kullanabilecekleri toplam 25 GB internet ve Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma hakları sunulur.

Bimcell İnternet Paketleri

Paket Geçerlilik SüresiPaket İçerikleriPaket Fiyatı Nasıl Yapılır?
Aylık1 GB
2 GB
5 GB
10 GB
34 TL
46 TL
59 TL
71 TL
1GB yazıp 4551‘e gönderin.
2GB yazıp 4551‘e gönderin.
Bimcell 5GB yazıp 4551‘e gönderin.
Bimcell 10GB yazıp 4551‘e gönderin.
*120#‘yi tuşlayıp İnternet Paketleri‘ni seçebilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 4 551 telefon numarasını arayarak Bimcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ek paket satın alma, paket değişikliği ya da diğer hat ayarlarını yapmak için Bimcell müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Paket seçimi yaparak kullanımlarınıza en uygun olanı tercih etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir