Haber

Bimcell Hat Fiyatları Ne Kadar 2024 (Faturalı ve Faturasız)

Son dönemde GSM operatörlerinin paket ücretleri oldukça pahalandı. Doğal olarak aboneler ucuz operatör arıyorlar. Peki Bimcell hat fiyatları 2024’de ne kadar oldu? Bim fiyat bakımından uygun olduğu için vatandaşlar tarafından sık tercih edilen marketlerden biridir. Bimcell’de diğer gsm operatörlerine göre daha uygun fiyata paket sunduğu için son yıllarda çok tercih ediliyor diyebiliriz. Peki Bimcell hat fiyatları ne kadar?

Günümüzde Turkcell’den sıfır yeni bir hat alabilmek için 440 TL civarında bir para ödemek gerekiyor. Peki Bimcell’in faturalı ve faturasız hatlarının fiyatı ne kadar oldu? Bimcell şebekesi iyi mi, Bimcell paketleri nelerdir gibi sorularınızı burada yanıtladık. Eğer yeni bir hat almayı düşünüyorsanız bu teklifleri de değerlendirebilirsiniz. Hadi beraber Bimcell hat fiyatlarını inceleyelim. Bimcell’de faturalı hat fiyatı 350 TL, faturasız hat fiyatı ise 370 TL’dir.

Bimcell Hat Fiyatları

  • Bimcell faturalı hat fiyatı 2024: 350 TL
  • Bimcell faturasız hat ne kadar: 370 TL

Yukarıdaki listede de bahsettiğimiz gibi Bimcell ne kadar 2024 için güncel fiyat bilgisi 370 TL’dir. Bimcell’de yeni hat alımlarına özel kampanyalar bulunuyor. Bu tür kampanyalardan faydalanmak ve daha uygun fiyata sim kart almak için çoğu kişi Bimcell’i tercih ediyor diyebiliriz. Aşağıdaki başlıklarda yeni gelenler için ve mevcut aboneler için ne tür kampanyalar olduğunu inceleyebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Fiyatı 2024

Bimcell’de yeni sim kart ücreti faturasız hatlar için 370 TL’dir. Faturalı bir hat alacak olursanız 350 TL karşılığında bu sim karta sahip olabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Diğer operatörlerdeki gibi Bimcell’de yeni hat alan abonelerine özel kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyaları da alt başlıklardan inceleyebilirsiniz.

Bimcell Hat Ne Kadar? Faturasız 2024

Bimcell’de faturasız bir sim kart satın almak isterseniz 370 TL ödeme yapmanız gerekir. Bu ödemeyi yaptıktan sonra sim kartınızı alabilirsiniz. Sim kart satışı yapılırken kullanıcının kimlik bilgilerine gereksinim duyulur. Bu bilgileri Bim marketlerinde doğru ve eksiksiz doldurarak sim kartınızı alabilirsiniz. Hali hazırda Bimcell kullanıyorsanız ve numara değişikliği için yeni bir sim kart alıyorsanız bunu yapmak yerine var olan numaranızı değiştirmek daha ucuza gelir. Böyle bir durum söz konusuysa yeni bir sim kart almak yerine numaranızı değiştirmenizi öneririz.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi Nasıl Yapılır?

BİMcell’den yeni hat alan aboneler için hediye 30 gün boyunca geçerli her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet verilir. Hattınız aktif hale geldikten sonra, takip eden 30 gün içinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e sms göndererek hediyenizi alabilirsiniz.

Paket SüresiPaket İçerikleriPaket Fiyatı (Vergiler dahil)Nasıl Alırım?
Aylık9 GB
300 Dakika
300 SMS
HEDİYE (ÜCRETSİZ)Hat aktif olduktan sonra BIMCELL BONUS yazıp 4551’e sms göndererek hediyenizi alabilirsiniz.

Bimcell Faturalı Hat Fiyatı 2024

Bimcell’de de iki hat tipi bulunmaktadır. İsteyenler 350 TL ödeme yaparak faturalı hat sahibi de olabilirler. Faturalı hattınızı Bim markerlerinden satın alabilirsiniz. Faturalılara özel paketleri de yine Bim markerlerdeki bilgilendirme afişlerinden incelemeyi unutmayın. Kendinize uygun paketi seçerek Bim’de gönül rahatlığıyla faturalı hat da kullanabilirsiniz.

Bimcell Kapanan Hattı Açtırma Nasıl Yapılır?

İptal olan faturasız hattınız için, hat iptalinden itibaren 1 yıl boyunca aynı hat sahibi tarafından tekrar alınabilir. Ancak 1 yıldan uzun süre geçtiyse bu numarayı tekrar alamazsınız. Hattın 1 yıllık zaman diliminde tekrar alabilmesi için, hattın yasal sahibinin abonelik sözleşmesi doldurması ve gerekli belgeleri ibraz etmesi yeterlidir.

Bimcell Hat Nasıl Alınır?

  • Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızı alın.
  • Size en yakın Bim şubesine gidin.
  • Sim kart almak istediğinizi iletin.
  • Gerekli evrakları doldurup ücreti ödedikten sonra sim kart alabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak Bim marketlerinden yeni bir hat alınabilir. Ancak mevcutta bir hattınız varsa ve Bimcell’e geçmek istiyorsanız yeni hat almak yerine hat taşıma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem sim kart alımına göre maliyetsizdir. Geçiş işlemi yapıldıktan sonra kendinize uygun bir paket seçini yapıp hemen kullanmaya başlayın.

Bimcell hat fiyatları ne kadar konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılanları yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Eğer bu içerik hoşunuza gittiyse alttaki sosyal butonları kullanarak paylaşabilirsiniz.

Bimcell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hattını Bimcell’e taşımak isteyenler ve yeni hat almak isteyenler tarafından çeşitli sorular sıkça sorulmaktadır. Bu sorulara da yanıt bulabilmeniz adına aşağıda, en çok sorulan soruları yanıtladık.

1. BİMcell Yeni Hat Fiyatı Ne Kadar?

Bimcell’de yeni faturasız bir hat almak istediğinizde 370 TL ödeme yaparsınız. Bimcell hattınızı BİM marketlerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca hattı aldığınızda 300 dakika + 300 sms + 9 GB internet verilir.

2. BİMcell Hat Nereden Alabilirim?

Bimcel hatlar yalnızca BİM mağazalarında satılmaktadır. Size en yakın BİM şubesine giderek sim kart alabilirsiniz.

3. BİMcell Yeni Hat Almak İçin Ne Gerekli?

BİMcell’e abone olmak için gerekli evraklar da merak edilen konular arasında yerini almıştır. Bimcell hat almak için; Kimlik fotokopisi ile en yakın BİM mağazasına gidin, ilgili formları eksiksiz doldurarak sim kartınızı alabilirsiniz.

4. BİMcell Hangi Operatörün Altyapısını Kullanıyor?

BİMcell, adından da anlayabileceğiniz gibi BİM marketlerin bir ürünüdür. BİM ve Türk Telekom ortaklaşa işbirliğiyle ortaya çıkan bu projede Türkiye’nin ilk market zincirinin yapmış olduğu GSM şebekesi özelliği taşımaktadır.

5. Bimcell’de Hangi Paketler Var?

BİMcell’de, kendinize uygun paketler bulabilirsiniz. Güncell paketler için Bimcell Paketler başlığını ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir