Haber

Call of Dragons Hediye Kodu 2024

Rise of Kingdoms oyununa benzerliği ile ön planda olan Call of Dragons oyununda yalnızca hikaye farklı desek yanılmış olmayız. Eğer siz de oyunu oynuyorsanız ve “Call of Dragons hediye kodu” arıyorsanız burada en güncel kodları bulabilirsiniz. Bu redeem kodları sayesinde hem hızlandırma, hem cevher hem de çeşitli kaynaklara ve ögelere sahip olursunuz. Oyuna para yatırmadan hızlı bir şekilde gelişmek istiyorsanız hediye kodlarını kesinlikle kullanmanız gerekmektedir. Eğer yeni ve çalışan kodlara ihtiyacınız varsa aşağıdaki listeden bu kodları kopyalayabilirsiniz.

Oyun bir 2024 ayında piyasaya çıktığı için yeni oyuncular tarafından çok fazla ilgi gördü diyebiliriz. Çeşitli Youtuberlar ve RoK oynayıcıları da bu oyunda hesaplar açtı. Bunun nedeni ise oyunu ilk oynayanlardan olarak ilerleyen sürede en iyi hesaplardan birine sahip olmak istiyorlar. Bildiğiniz gibi bu tür oyunlarda hesap yükseltilip satılabiliyor. Aynı zamanda kendi PR çalışmanızı da yapabilirsiniz. Örnek verecek olursak ROK en iyi oyuncu denince akla ilk gelen BABA TC ATATURK hesabı geliyor. Siz de oyunda iyi konumlara gelmek istiyorsanız kesinlikle burada bahsedilen hediye kodlarını da kullanarak hızlı bir şekilde gelişiminizi tamamlamalısınız. Aşağıdaki başlıktan en yeni Call of Dragons hediye kodlarını alabilirsiniz.

RoK oynayanlar ise Rise Of Kingdoms Hediye Kodu başlığından yeni hediye kodlarına ulaşabilirler. Bu kodlar sürekli güncellenmektedir.

Call of Dragons Hediye Kodları 2024

Hediye KoduÖdül
playCoDnowBu kodu 1 adet Gümüş Anahtar, 1 adet 60 Dakikalık Hızlandırma ve 1 adet 8 Saatlik hızlandırılmış toplama gibi özel ögeler verir.
UTKPPIKS2IKaynak ve benzeri çeşitli ödüller verir.
UTER3DB3T5Oyun içi çeşitli ödüller verir.

Call of Dragons için en güncel hediye kodları yukarıdaki gibidir. Kodların çalıştığına ikna olmayan arkadaşlar için aşağıda kodları kullandığımız ve hediyeleri aldığımız görselleri de ekledik. Bu arada inanmamanız da doğal. Eniyisor.com dışında diğer internet siteleri random harfler yazarak kodlar paylaşıyor. Hemen aşağıdaki görselden ilk kodu kullanarak aldığımız hediyeleri görebilirsiniz.

Hediye kodunu kullandıktan sonra sistem tarafından gelen postaları inceleyin. Burada Hediye Kodu isimli postayı açın. Açtığınızda size verilen hediyeleri göreceksiniz. Yeşil al butonuna dokunarak bu hediyeleri alabilirsiniz.

Call of Dragons Hediye Kodu Nasıl Kullanılır?

Call of Dragons promosyon kodu kullanmak için yapmanız gerekenler şu şekilde:

  • Call of Dragons hesabınıza giriş yapın.
  • Oyun açıldıktan sonra sol üst kısımdaki güç puanınızın yanında bulunan profil simgenize dokunun.
  • Açılan ekrandan Ayarlar bölümüne girmelisiniz.
  • Bu ekranı açtığınızda altta en sağ kısımda Hediyeleri Kullan seçeneğini göreceksiniz buna giriş yapın.
  • Bu kutucuğa yukarıda vermiş olduğumuz hediye kodunu yazın.
  • Hediye kodunu yazdıktan sonra Takas düğmesine dokunarak hediyenizi alabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz adımları uyguladıktan sonra ulaşacağınız sayfa görseldeki gibidir. Promosyon kodunu girmek için yazı yazılacak yere dokunun. Sonra burada bahsedilen kodu kopyalayıp yapıştırın. Takas düğmesi ile hediyelerinizi anında alabilirsiniz. Aldığınız hediyeler sistem tarafından posta olarak size gönderilir.

Posta bölümüne girip, sistem menüsünü açtıktan sonra hediye postasını açıp hediyelerinizi almayı unutmayın. Her kod kendine özel çeşitli hediyeler vermektedir. Eğer yeni bir krallık oluşturduysanız ve takım arkadaşları arıyorsanız hemen aşağıdan krallık adınızı ve birlik adınızı yazarak diğer oyuncuları birliğinize davet etmeyi unutmayın.

Sonuç

Sonuç olarak burada Call of Dragons ile ilgili en yeni promosyon kodlarını alabilirsiniz. Kodu aldıktan sonra hediye kullanım ekranından kullanmanız gerekiyor. Oyuna yeni başlayanlara birkaç öneride bulunmamız gerekirse direkt olarak ilk komutanı sonuna kadar geliştirmeyin. Çünkü oyun size başlangıç aşamasında normal bir komutan verir. Ancak ilerleyen sürede daha iyi komutanlar gelecektir. Siz direkt olarak elinizdekini son seviye yapmak yerine geliştirme ögelerini gelecek olan daha iyi komutanlar için saklayın.

Oyunda kesinlikle birliğe katılın. Birliğe katılmanız halinde çeşitli etkinliklere katılarak çok daha hızlı kaynak, hızlandırma, güçlendirme gibi birçok ögeye sahip olursunuz. Aynı zamanda bir klana dahil olduğunuzda rakip oyuncular sizi kolay lokma olarak görüp saldırmayacaktır. Buradan Call of Dragons hediye kodu kullananlar birlik arkadaşlarınıza da bu sitenin linkini göndermeyi unutmayın. Bu sayede diğer insanlar da bu kodları kullanabilir. Sayfa bağlantısını siz gönderdiğiniz için saygı da duyacaklardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir