Genel

Clash of Clans 3. Seviye Köy Düzeni 2024 Link

Clash of Clans oyununa başladığınızda ilk iki seviyeyi aşmak oldukça kolaydır. Üçüncü seviyeye geldiğinizde yeni bir planlama yapmanız gerekir. Bu durumda buradaki Clash of Clans 3. seviye köy düzeni 2024 link kopyalama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Eskiden köy düzeni yaparken duvarları ve diğer ögeleri sırasıyla dizmemiz gerekiyordu, fakat Clash of Clans yaptığı güncelleme sayesinde önceden kaydedilmiş köy düzenlerini tek dokunuşla kullanmamıza olanak sağlıyor.

Clash of Clans 3. seviye köy düzeni 2024 yılı için yapılan en iyi savunma düzenlerini buradan kopyalayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey görselin altındaki kopyala seçeneğine dokunmak. Bu seçeneğe dokunarak direkt olarak beğendiğiniz köy düzenini kendi hesabınızda kullanabilirsiniz. Gelişim kat ettikçe köy düzenini de değiştirmeniz gerekir. Bu nedenle geliştikten sonra buradan gelip daha yüksek seviye köy düzenlerini kopyalayabilirsiniz.

Clash of Clans 3. Seviye Köy Düzeni 2024

En iyi savunma ve ganimet koruma için özel köy düzenleri seçmelisiniz. Buradaki Clash of Clans 3. seviye köy düzeni seçeneklerinden beğendiğinizi kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken köy düzeninin altındaki kopyalama seçeneğine dokunmak. Bu seçeneğe dokunduğunuzda köy düzenini kendi oyununuzda da kullanabilirsiniz.

Kopyala

Yukarıdaki köy düzenini kopyalayarak Clash of Clans oyunundaki 3. seviye hesabınıza uygulayabilirsiniz. Açık konuşmak gerekirse üçüncü seviye köyde pek kaynak sıkıntısı çekmezsiniz. Yani keyfinize göre bir düzen uygulasanız da olur.

Kopyala

Clash of Clans oyununda 3. seviyeye geldiğinizde yukarıdaki köy düzenlerinden birini uygulayabilirsiniz. Ancak 3. seviyedeki köylerin dizilimi çok kısa sürdüğü için bu tür düzenleri link olarak bulmak oldukça zor. Ancak aşağıdaki görsellere bakarak birkaç dakika içerisinde aynı düzeni oluşturabilirsiniz. Başlangıç seviyesi sayılan 3. seviyede çok fazla öge olmadığı için fazla vaktinizi alacağını düşünmüyoruz.

Bir diğer köy düzeni ise mayınlar ve toplar ile sarılı köy binası düzenidir. Bu düzende de rakipler kolayca köy binanıza ulaşabileceğini düşünse de mayınlar ve toplar buna engel olacaktır.

Bu düzende ise duvarlarla çevrili olan iksir, altın deposu ve köy binası savunma altına alınmış durumda. Açık konuşmak gerekirse tam bir acemi dizilişi. Bu düzende eksik olan şey, inşaatçı kulübelerini köşelere yerleştirmek. Eğer 3 yıldız vermek istemiyorsanız, inşaatçı kulübelerini uzak bir konuma yerleştirerek vakit kazanın.

Bu düzende ise köy binası kare biçimde duvarlarla çevrilmiş durumda. Dış kısma ise diğer ögeler dizilmiş. İnşaatçı kulübeleri ise haritanın uzak konumuna yerleştirilmiş. Bu düzeni de uygulayabilirsiniz. Fakat 3. seviye köy düzeninin pek önemli olduğunu düşünmüyoruz. Asıl oyun 4. seviyeden itibaren başlıyor.

Clash of Clans 3. Seviye Köy Düzeni En İyi Savunma

Clash of Clans oyununda ilk 3 seviye başlangıç seviyedir. Köy binanızın seviyesini 3. seviyeye ulaştırdıktan sonra geliştirmeler çok uzun sürmeyecektir. Ancak 4. seviyeye geldiğinizde oyunu tam anlamıyla oynamaya başlarsınız. Çünkü rakipler çok daha güçlü hale gelecektir. Bu durumda da köy planı uygularken en iyi savunma, ganimet koruma gibi stratejik dizilimler uygulamanız gerekecek. Bu durumda seviye yükseltenler Clash of Clans 4. seviye köy düzeni başlığındaki en iyi savunmalardan birini uygulayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir