Genel

Clash of Clans 4. Seviye Köy Düzeni 2024 En iyi savunma

Oyuna yeni başladığınızda hızlı bir şekilde seviye geçersiniz. Peki, Clash of Clans 4. seviye köy düzeni 2024 en iyi savunma düzenleri nasıl olmalıdır? En iyi savunma düzenlerini uygulayarak köyünüzü rakip oyunculara karşı koruyun.

Clash of Clans 4 seviye belediye binası düzenleri uygulanırken klan savaşı mı yoksa normal köy düzeni mi yapılacağına karar verilmelidir. Buna karar verdikten sonra buradaki kopyalama bağlantılarından dilediğinizi alıp köyünüze uygulayabilirsiniz. Oyunun ilk çıktığı zamanlarında tek tek düzenleme yapmak gerekiyordu. Ancak köy düzeni paylaşma bağlantıları güncellemesi ile birlikte birinin yaptığı düzeni kendi köyünüze saniyesinde uygulayabiliyorsunuz. Peki, en iyi ganimet koruma için Clash of Clans dördünci seviye köy düzeni hangisi? Burada altın, iksir ve belediye binasını koruyabileceğiniz düzenleri görselleriyle birlikte paylaştık. Dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Clash of Clans 4. Seviye Köy Düzeni En iyi Savunma Kopyala

Clash of Clans 4. seviye köy düzenlerini aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz köy düzenini hemen altındaki kopyala seçeneğine dokunarak kendi oyununuza uygulayın. Coc en iyi savunma düzenleri ve klan savaşı düzenlerine buradan bakabilirsiniz.

Kopyala

Bu köy düzeninde altın depoları, iksir depoları ve klan kalesi korumaya alınmış. Hava savunması, top ve okçu gibi savunma ögeleri bütün köyü savunma amacıyla belirli yerlere konumlandırılmıştır. Her bir görselin altında bulunan kopyalama seçeneklerine dokunarak istenilen köy düzeni kopyalanabilir.

Kopyala

Oyunda geliştikçe köy düzenini de değiştirmeniz gerekir. Örneğin 3. seviyedeki köy düzenini dördünci seviye belediye binasına ulaştıktan sonra kullanmak pek de mantıklı sayılmaz. Bu nedenle eniyisor.com’un önermiş olduğu yukarıdaki köy düzenini de deneyebilirsiniz.

Kopyala

Üç yıldız vermemek için hemen yukarıdaki kopyala seçeneğine dokunarak bu köy düzenini uygulayın. Madenler ve depolar köy binasını çevrelemiş durumda. Eğer oyunda 4. seviyeye ulaştıysanız klan kalesini de yükseltmenizi öneririz. Bu sayede daha fazla asker alabilir.

Kopyala

Oyunda geliştikçe duvar sayınız ve diğer ekipmanların da sayısı artmaktadır. Bu durumda her gelişim yani yeni açılan öge için köy düzenini yeniden yapılandırmak gerekir. Gelişmiş bir 4. seviye düzen yukarıdaki gibi olmalıdır. Coc 4. seviye köy düzeni olarak yukarıdaki köy düzenini de tercih edebilirsiniz.

Kopyala

4 belediye binası köy düzeni için yukarıdaki görselde bulunan düzeni de tercih edebilirsiniz. Öncelikle bu düzen farm düzenidir. Yani iksir ve altınları korumak için uygulayabileceğiniz bir düzendir. Dördüncü seviyedeki diğer rakiplerin sizden 3 yıldız alması neredeyse imkansız hale gelecek.

Clash of Clans 4. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni Ganimet Koruma

Bazı düzenler yıldız kaybetmemek için belediye binasını korumak için seçilirken bazıları da ganimet korumak için yapılıyor. Eğer gelişimi hızlıca yapıp beşinci seviyeye geçmek istiyorsanız kısa sürede hızlı farm yapmanız gerekir. Aynı zamanda gelecek olan saldırılara karşı iksir ve altınları da kaybetmemelisiniz.

Kopyala

Yukarıdaki düzende daha çok yıldız korumak yerine iksir ve altına önem verilmiştir. Mayınlar duvarın boşta kalan yerlerine yerleştirilmiş durumda. Bu sayede rakip askerleri buradan geçtiğinde kısa sürede yok edilmiş olacak.

Kopyala

İksir ve altın 4. seviyeye ulaştığınızda oldukça önem taşımaktadır. Hem gelişim için hem de yeni ögeleri alabilmek için bol miktarda kaynağa gereksinim duyarsınız. Tabii elde ettiğiniz kaynakları korumanız da gerekmektedir.

Kopyala

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi seviyeler içerisinde yükseltmeler yaptıkça ögeler de artacaktır. Örneğin 4. seviyeye geçtiğinizde yeni maden alanları ve savunma ögeleri ile birlikte duvarlara da sahip olursunuz. Bu yeni ögeler ile daha iyi bir düzen yapmanız gerekecek.

Clash of Clans 5. Seviye Köy Düzeni Kopyalama

Coc 4. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni Klan Savaşı

Clash of Clans oyununda 4. seviyeye ulaştığınızda klan savaşlarına da dahil olabiliyorsunuz. Klan savaşlarında önemli olan şey iksir ya da altın değildir. Bu savaşlardan en az yıldızı veren ve rakipten en fazla yıldızı alan klan savaşını kazanmış sayılır. Klan savaşından kazanacağınız iksir ve altın ödülleriyle de daha kısa sürede 4. seviyeye ulaşabilirsiniz.

Kopyala

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi klan savaşlarında depolar önemli değildir. Bunun yerine rakibe en az yıldızı vereceğiniz düzenleri tercih edin. Doğru bir savunma ile rakibi kısa sürede etkisiz hale getirebilirsiniz.

Kopyala

Yukarıdaki köy düzeninde de yine köy binası korunacak şekilde bir düzen yapılmıştır. Bu düzeni yaparken inşaatçı kulübelerini haritanın dört bir yanına dağıtın. Bu sayede rakibin köyünüzü tamamen yok etmesi biraz daha zorlaşacaktır.

Kopyala

Yine klan savaşı için uygulayabileceğiniz farklı bir düzen. Genelde rakipler köyünüzün en güçsüz görünen yerlerinden saldırı yaparlar. Onlara küçük sürprizler hazırlayarak hiçte güçsüz olmadığınızı kanıtlayın. Üç yıldız almasına engel olun.

Coc 4. Seviye Köy Düzenleri

Aşağıdaki tabloda toplamda 25 adet köy düzeni bulunuyor. Bu köy düzenlerini kullanabilmek için kopyala butonuna dokunabilirsiniz. Bu sayede köy düzenini inceleyip ardından da beğendiğinizi uygulayabilirsiniz.

Köy Düzeniİndirme Bağlantısı
1.Kopyalama Bağlantısı
2.Kopyalama Bağlantısı
3.Kopyalama Bağlantısı
4.Kopyalama Bağlantısı
5.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı)
6.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı)
7.Kopyalama Bağlantısı
8.Kopyalama Bağlantısı (Ganimet Koruma)
9.Kopyalama Bağlantısı (Ganimet ve Belediye Binası Koruma)
10.Kopyalama Bağlantısı (En iyi Savunma)
11.Kopyalama Bağlantısı
12.Kopyalama Bağlantısı (En iyi)
13.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı)
14.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı)
15.Kopyalama Bağlantısı (İksir ve Altın Koruma)
16.Kopyalama Bağlantısı
17.Kopyalama Bağlantısı
18.Kopyalama Bağlantısı
19.Kopyalama Bağlantısı
20.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı)
21.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı Düzeni)
22.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı Düzeni)
23.Kopyalama Bağlantısı
24.Kopyalama Bağlantısı (Klan Savaşı Düzeni)
25.Kopyalama Bağlantısı

Yukarıdaki Clash of Clans 4. seviye köy düzeni tablosunda en iyi savunma, ganimet koruma ve klan savaşları için köy düzenlerini listeledik. Gelişim gösterdikçe mevcut köy düzeninizi geliştirmeniz gerekmektedir.

Buradan beğenmiş olduğunuz Clash of Clans 4. seviye köy düzenini kopyalayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman eniyisor.com’u ziyaret edip size en uygun köy düzenini seçerek kendi oyununuza uygulayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir