Genel

En iyi 6 Dizi indirme Sitesi 2024

Dizi ve filmleri internet olmayan yerlerde de izlemek isteyebilirsiniz. Peki, dizi indirme sitesi için hangilerini kullanabilirim?

Diziler her hafta yeni bölümleri ile izleyicileri ile buluşuyor. Ancak bazı diziler çıktığında tam sezon birden yayınlanıyor. Bunlar genelde yabancı diziler olarak karşımıza çıkıyor. Dizi indirme siteleri günümüzde en popüler ziyaret edilen siteler arasındadır. Siz de yabancı dizi indirme sitesi arıyorsanız buradaki yabancı ve yerli dizi indirme sitelerini inceleyebilirsiniz. Programlı ve programsız dizi indirmek için Eniyisor.com sizin için en rahat yöntemleri bulup burada yayınladı.

Dizi indirme Siteleri

  • Netflix
  • Prime Video
  • Youtube
  • Puhu Tv
  • Blutv
  • Dizibox

Dizi indirme sitesi olarak aşağıdaki 6 farklı internet sitesi kullanılabilir. Ayrıca video indirme programı olan Internet Download Manager (IDM) kullanılarak herhangi bir dizi sitesinden dizi indirmek birkaç dakikanızı alacaktır. En popüler dizi indirme siteleri:

Internet Download Manager (IDM) programını bilgisayarınıza indirip ardından yukarıdaki platformlardan herhangi birini kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dizi ve filmleri kişisel olarak kullanmanız gerekir. Bunun dışında farklı yerlere yükleyerek paylaşmak yasal değildir.

Netflix Dizi indirme

Netflix dizi indirme sitesi
Netflix dizi indirme

Netflix dizi indirme, yabancı ve yerli farklı dizileri bulabileceğiniz Netflix’e üyeliğiniz varsa direkt olarak uygulama özelliğini kullanıp dizileri indirebilirsiniz. Wifi ağı ile indirdiğiniz diziyi açtığınızda mevcut internet kotanızdan yemeyecektir.

Örneğin, bahçeye ya da uzun yola çıkacaksanız ve dizi keyfine buralarda da devam etmek istiyorsanız direkt olarak Netflix uygulamasından daha önce indirdiğiniz dizileri açarak takip edebilirsiniz. Önceden indirmiş olduğunuz diziler için mobil veri kullanımı olmaz.

Prime Video

Prime video dizi

Amazon’un Prime Video dizi ve film izleme platformundan da yine dizi indirmek mümkün. Bu uygulama da veri tasarrufu için wifi ağınız ile dizileri indirmenize ve daha sonrasında uygulama üzerinden izlemenize olanak sağlıyor. Şimdilerde ilk hafta ücretsiz olacak şekilde kullanabileceğiniz Amazon Prime Video platformuna kayıt olup beğendiğiniz dizileri indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz dizileri İndirilenler menüsünden açıp istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Eğer hali hazırda bir aboneliğiniz yoksa 1 haftalık ücretsiz deneme sürümünü kullanmanızı öneririz.

Youtube

Youtube
Youtube

Youtube platformuna premium üyeliğiniz varsa videoları indirmek mümkün. Örneğin Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin resmi kanalını ziyaret edip Premium hesabınız sayesinde diziyi indirebilirsiniz. Ardından indirdiğiniz diziyi menü kısmındaki İndirilenler bölümünden izleyebilirsiniz.

Eğer Premium hesabınız yoksa, IDM programını bilgisayarınıza indirin. Daha sonrasında kurulumu yapın. Ardından indireceğiniz dizinin olduğu Youtube sayfasına giriş yapın ve videoyu indirin. Sonra indirmiş olduğunuz diziyi telefonunuza taşıyarak istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Puhu Tv

puhu tv dizi sitesi
Puhu Tv

 2016 senesinde Doğuş Grubu çatısı altında kurulan Puhu Tv dijital ortamda dizi ve film izlememize olanak sağlayan yerli yapımlardan biridir. Platforma özel dizi ve filmleri de buradan takip edebilirsiniz. Yerli ve Yabancı dizileri bulabileceğiniz Puhu Tv’den de dizi indirmek birkaç dakikanızı alacaktır.

Internet Download Manager video indirme programını kullanarak Puhu Tv’den de dizi indirebilirsiniz. Hem yerli hem de yabancı yapımları dakikalar içinde bilgisayarınıza indirin.

Blutv

Blutv

Blutv hem mobil uygulama hem de internet sitesinden dizi film izleyebileceğimiz bir platformdur. Yerli ve yabancı dizi/filmleri buradan izlemek mümkündür. Uygulamanın sunduğu özelliklerden biri de offline izleme özelliğidir. Blutv üyeliğinize giriş yapıp dizileri indirin. Ardından İndirilenler bölümüne giriş yaparak önceden indirdiğiniz dizileri izlemeye başlayın.

Uzun bir yolculuk yapacak olursanız şebekenin çekmeyeceği yerleri göz önünde bulundurarak dizi indirmenizi öneririz. Bununla birlikte mobil veri ile dizi izlemeniz halinde internetiniz çok hızlı tükeneceğinden dolayı önceden indirmeniz daha yararlı olacak.

Dizibox Dizi indirme

Dizibox

Dizibox dizi izlemek için belki de en çok ziyaret edilen internet sitelerinden biri olmuştur. Bu siteden de dizi indirmek sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Tabii ki dizinin dakikasına ve görüntü kalitesine aynı zamanda internet hızınıza bağlı olarak indirme hızı değişebilir. Dizibox platformundan dizi indirmek için Android cihazınızdan videonun üzerine basılı tutup indir seçeneğini seçmelisiniz.

Eğer android cihaz kullanmıyorsanız bilgisayarınıza IDM programını indirin ve kurun. Sonrasında indirmeyi düşündüğünüz videoyu açın ve IDM programı ile indirmeye başlayın.

Telefona dizi indirme

Android ve iPhone telefona dizi indirmek isteyebilirsiniz. Bunu yapabileceğiniz platformları yukarıda listeledik. Bu platformlar kullanılarak dizi indirilebilir. Dikkat etmeniz gereken şey ise wi-fi ağına bağlıyken diziyi indirmeniz. Çünkü mobil veri ile indirmeyi denerseniz çok fazla internet tüketecektir. Wifi ağına bağlıyken diziyi telefonunuza indirip ardından izleyebilirsiniz. Dizi indirme sitesine giriş yaptıktan sonra telefonunuza da indirebilirsiniz.

Youtube, Netflix, Blutv ve Prime Video gibi platformlara Premium üyeliğiniz varsa uygulamanın sunmuş olduğu özellik sayesinde dizileri uygulama üzerinden indirebilirsiniz.

Internet Download Manager Dizi indir

Internet Download Manager video indirme amacıyla kullanılan en popüler uygulamadır. Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Basit kurulumu olan Internet Download Manager programını Gezginler gibi çeşitli program indirme sitelerinde bulabilirsiniz.

Yerli ve yabancı dizileri bilgisayarınıza indirip telefonunuza atarak istediğiniz yerden izlemenize olanak sağlar. Sadece dizi değil herhangi bir videoyu da yine bu programı kullanarak indirmek mümkün hale geliyor.

Yabancı Dizi indir

Yabancı dizi indirmek için yabancı diziyi izlediğiniz sitedeyken IDM programını kullanmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir diziyi indirmek için o platformun indirme butonu ya da video indirme programı kullanılmalıdır. Bunun için önerilebilecek en iyi program ise IDM programıdır.

Yıllardır yerli ve yabancı dizileri indirmek için en sık başvurulan yöntem Internet Download Manager Dizi indir yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.

En iyi dizi indirme sitesi arayanlar için dizi indirme sitelerini burada listeledik. Buradaki listede yer alan dizi indirme sitesini ziyaret edip programla ya da programsız şekilde dizi indirmek sadece birkaç dakikanızı alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir