Teknoloji

En iyi 10 Müzik İndirme Programı ve Uygulaması 2023

Müzik, sabah uyandıktan sonra, spor yaparken ya da günlük olarak çoğu zaman dinlediğimiz şeylerdendir. Peki, telefondan en iyi müzik indirme programı hangisi? Mobil müzik indirme uygulaması arayanlar için burada toplamda 10 farklı ve en iyi müzik indirme uygulamasını listeledik. Spor yaparken dinleyebileceğiniz şarkıları ya da gece uyurken dinleyebileceğiniz müzikleri bu uygulamaları kullanarak kısa sürede indirmek mümkün. Android cep telefonlarınıza ya da iPhone telefonunuza bu uygulamaları kullanarak müzik indirmek mümkün hale geliyor. Buradaki uygulamaları cep telefonunuzun uygulama mağazasından kolayca bulabilirsiniz. İnternet sitelerinden müzik indirmek yerine bunu direkt olarak mobil uygulama üzerinden yapın.

Cep telefonunuza indireceğiniz Mp3 formatındaki müzikleri cihazınızın özelliğine bağlı olarak özel listelere de ayırabilirsiniz. Spordayken spor müziklerinizi, otobüsteyken yolculuk müziklerinizi açıp müziğin tadını çıkarın. Mp3 Download Manager gibi programlar günümüzde de çok aranıyor. Ancak bu program kaldırıldı. Bunun yerine hem bilgisayardan hem de telefondan müzik indirebileceğiniz programları aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

En iyi 10 Müzik İndirme Programları

  • Deezer: müzik indirme programı
  • SnapTube
  • Youtube Music
  • Any Video Converter
  • Spotify
  • MYT Müzik
  • Fizy
  • (IDM) internet download manager
  • Apple Music
  • Tubidy

1. Deezer: müzik indirme programı

Deezer müzik indirme programı

Android için en iyi müzik indirme uygulaması olan Deezer ile internet olmadan da indirdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Deezer ile çalma listesi oluşturabilirsiniz. Müzik dinlemelerinize göre size önerilen şarkı listelerini de görebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo özelliği de bu uygulamada sizi bekliyor. Bu sayede ekstradan bir radyo uygulaması indirmenize de gerek yoktur. Müzik indirdikten sonra, internetsiz de dinleyebileceğiniz için fazladan şarj tüketmez.

AndroidDeezer indir
iPhoneDeezer indir

2. SnapTube

snaptube

Facebook, Youtube, Twitter ve Instagram gibi platformlardan müzik indirmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama günümüzde Google Play ya da App Store uygulama mağazalarında bulunmuyor. Ancak resmi internet sitesine giriş yaparak bu uygulamayı indirebilirsiniz. Youtube uygulamasından olduğu gibi Instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarından da video müzik indirme işlerini bu uygulama ile yapabilirsiniz. Sistem verilerine göre 300.000.000’dan fazla kullanıcı sayısı ile en bilinen uygulamalardan biridir.

AndroidSnapTube internet sitesinden indirilebilir
iPhoneSnapTube internet sitesinden indirilebilir

3. YouTube Music

YouTube Music

Youtube Premium özelliğini satın alan çoğu kişi Youtube Music uygulamasından habersiz. Eğer sizin de Youtube Premium hesabınız varsa hemen aşağıdaki bağlantıları kullanarak Youtube Music uygulamasını telefonunuza indirin. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın. Buradan istediğiniz tarzda müzik ve şarkıları bulabilirsiniz. Ayrıca şarkıları indirebilirsiniz. İndirdiğimiz müzikleri internetiniz kapalıyken de dinleyebilirsiniz. Uygulamadan kendinize özel listeler de oluşturabilirsiniz. İndirdiğiniz müzikleri internetsiz dinlerseniz daha az şarj tüketimi olacaktır.

AndroidYoutube Music indir
iPhoneYoutube Music indir

4. Any Video Converter Ücretsiz Müzik İndir

Any Video Converter

Any Video Converter bilgisayardan kullanabileceğiniz ücretsiz müzik indirme programıdır. Bu program ile dilediğiniz müziği saniyeler içinde indirebilirsiniz. Daha sonrasında telefonunuzu bilgisayara bağlayarak indirilen müzikleri telefonunuza da yükleyebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

YouTubeFacebook ve SoundCloud gibi çeşitli platformlardan müzik indirmenize olanak sağlayan en iyi programlardan biridir. Bu programı kullanarak hem video hem de müzik indirmek mümkün. Any Video Converter, Facebook müzik indirme programı veya  YouTube MP3 indirme programı olarak kullanılabilir. Listedeki en iyi müzik indirme programlarından biridir.

İşletim SistemiPC, Windows
Android
iPhone

5. Spotify

Spotify

Müzik dinleme ve indirme programı denince akla ilk gelen uygulamalardan biridir. Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Aynı zamanda iOs işletim sistemine sahip iPhone telefonlarda ya da bilgisayar tarayıcısından da bu uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Ücretli bir hizmettir. Aylık abonelik satın aldıktan sonra müzik listeleri oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz müzikleri offline yani internetsiz ortamda dinlemek için indirmeniz yeterli. İndirilen müzikleri dinlerken cep telefonu ya da tablet daha az şarj tüketecektir.

AndroidSpotify
iPhoneSpotify

6. MYT Müzik

Daha çok Youtube uygulamasından müzik dinliyor ve buradaki şarkıları indirmek istiyorsanız bu uygulama ile indirebilirsiniz. Youtube platformunda bulunan bütün müzikleri indirip dinleyebileceğiniz nadir uygulamalardan biridir. Uygulama yalnızca müzik odaklıdır. MYT müzik sadece müzik indirmenize olanak sağladığından video indirmek mümkün değildir. Uygulamayı Android ya da iPhone telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

AndroidMYT Müzik
iPhoneMYT Müzik

7. Fizy

Fizy müzik dinleme programlarından biridir. Müzik indirme programı arıyorsanız bu uygulama da işinize yarayacak özel uygulamalardan biridir. Telefondan ya da bilgisayardan kullanabilirsiniz. Android ve iPhone cihazlar için uyumludur. Özel listeler oluşturabileceğiniz gibi şarkı indirme özelliğini kullanarak internetsiz ortamlarda da müzik dinleyebilirsiniz. Rap, Hiphop, Pop, Arabesk ya da Klasik bütün müzikleri bu uygulamada bulmak mümkün.

Çeşitli Turkcell paketlerinde Fizy aboneliği ve Fizy uygulamasında geçerli internet hakkı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer Turkcell kullanıyorsanız paket özelliklerinizde olup olmadığını Dijital Operatör uygulamasından incelemeyi unutmayın.

AndroidFizy
iPhoneFizy

8. (IDM) internet download manager

(IDM) internet download manager

Müzik indirme programı ve video indirme programı denince akla ilk gelen programlardan biri Internet Download Manager programıdır. Bu programı bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra Youtube, Facebook, Twitter, Instagram ya da herhangi bir video, müzik platformundan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Arabaya müzik atacak olanların en çok kullandığı program diyebiliriz. Yıllardır aktif olarak hizmet veren bu program ile saniyeler içinde mp3 formatındaki dosyaları indirmek mümkün. Aynı zamanda MP4 formatında da dosyalar indirilebilir.

Program ile indirdiğiniz müzikleri ya da videoları telefonu bilgisayarınıza bağlayarak mobil cihazınıza aktarabilirsiniz.

İşletim SistemiPc, Windows
Android
iPhone

9. Apple Music

Apple Music programından da müzik indirebilirsiniz. Youtube ya da Spotify’da bulunan bütün şarkıları bu uygulamada da bulup indirmek çok kolay. Liste yapabileceğiniz Apple Music uygulamasını App Store’dan indirebilirsiniz. Ücretli bir hizmet olan Apple Music’de indirdiğiniz şarkıları internetsiz ortamda da rahatça dinleyebilirsiniz. Artık Apple Music uygulamasını Android cihazınızda da kullanabilirsiniz.

AndroidApple Music
iPhoneApple Music

10. Tubidy

Ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Kullanımı kolay ve internetsiz müzik dinlemeye olanak sağlıyor. Yıllardır aktif olduğundan dolayı hemen hemen herkes tarafından en az bir defa kullanılan müzik indirme programı diyebiliriz. Şarkının adını yazarak Tubidy‘den bulup indirebileceğiniz gibi, Youtube linkini kullanarak da indirmek birkaç saniyenizi alacak. Android, en iyi müzik indirme programı Tubidy denilebilir. Hem Android hem de ios işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmezlerindendir. İsterseniz uygulamasını indirip telefondan isterseniz de internet sitesine giriş yaparak bilgisayardan müzik indirebilirsiniz. Fakat çok fazla reklam göstermektedir.

AndroidUygulama Mağazasında Yok
iPhoneUygulama Mağazasında Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir