Teknoloji

Facebook Profilime Kim Baktı – Profilime Bakanlar

Sosyal medya hesabınıza kimin baktığını öğrenmek mümkün. Peki, Facebook profilime kim baktı programsız birlikte inceleyelim. Facebook’ta profilime kimler bakmış merak ediyorsanız bu rehberi inceleyin.

Facebook profile kim baktı, eğer FB sosyal medya uygulamasını kullanıyorsanız profilinize kimlerin baktığını merak ediyor olabilirsiniz. Sosyal medya kullanıcıları profilime kim bakmış sorusunu sık sık soruyor. Eğer Facebook profilime arkadaşlarım dışında kimler bakmış öğrenmek istiyorsanız uygulamanız gereken yöntem oldukça basittir. Eğer eski erkek arkadaşınızın, sevgilinizin, eşinizin ya da aile bireylerinden birinin profilinize bakıp bakmadığını merak ediyorsanız bu yöntem işinize yarayacaktır. Facebook uygulamasını ios ve Android cep telefonlarınıza ücretsiz şekilde indirip hesabınıza giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Bazı uygulamalar ve internet siteleri bunu yapabildiğini iddia etse de program ya da uygulama kullanarak bunu yapmak imkansızdır. Ancak bir yöntem kullanarak , Facebook profilime arkadaşlarım dışında kim bakmış öğrenmek mümkün hale geliyor. Fb kullananlar için profili kimler tarafından ziyaret edilmiş, kim ne kadar profilime bakmış gibi sorular bazen merak edilebiliyor. Bu nedenle burada sorulara yanıt vermeye çalıştık.

Facebook Profilime Bakanlar

Facebook Profilime Bakanlar
Facebook Profilime Bakanlar

Mobil uygulamadan ya da bilgisayardan Facebook profilime bakanlar kimler sorusunun yanıtı oldukça basittir. Herhangi bir program kullanmadan Facebook profilime kim baktı programsız öğrenmek mümkündür. Bunu öğrenmek için çeşitli yöntemler uygulanabilir. Örneğin herkese açık bir hikaye paylaşımı.

  • Herkese açık hikaye paylaşın,
  • Hikayeyi paylaştıktan sonra bakanları inceleyin,
  • Bu sayede arkadaşınız olmayan kişilerin de profilinize bakıp bakmadığını öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntem en basit ve kullanışlı yöntemlerden biridir. Bu yöntemi uygulayarak profilinize bakanların kimler olduğunu görebilirsiniz.

Facebookta Tanıyor Olabileceğin Kişiler Profiline Bakanlar Mı?

Facebookta Tanıyor Olabileceğin Kişiler Profiline Bakanlar Mı
Facebookta Tanıyor Olabileceğin Kişiler Profiline Bakanlar Mı

Peki, Facebook’ta tanıyor olabileceğin kişiler profiline bakanlar mı konusu da merak edilenlerden biridir. Facebook giriş yaptığınızda sürekli Tanıyor olabileceğiniz kişiler menüsünde çeşitli profiller gösterilir. Bu profiller sizin hesabınıza bakan kişiler değildir.

Tanıyor olabileceğin kişiler, arkadaşlarına bakılarak analiz edilir. Örneğin bir ya da iki arkadaşınız size gösterilen profili takip ediyorsa Facebook size o kişiyi önerebilir. Bunun nedeni ise arkadaşlarınızı ve tanıdığınız kişileri daha rahat ve hızlı şekilde bulabilmenize yardım etmektir.

Facebook Profilime Kim Baktı

Facebook Profilime Kim Baktı

Facebook profilime kim baktı ücretsiz ve programsız öğrenebilmek için aşağıdaki adımları izleyin. Toplamda 6 adımda profilinize kimlerin baktığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Facebook profiline kimin baktığını programsız öğrenmek için:

  • Facebook internet sitesine giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra profilinize girin.
  • Ekranın herhangi bir alanına gelerek sağ tıklayın açılan ekrandan ” Sayfa kaynağını görüntüle ”yi seçin.
  • Açılan bu sayfadayken ” Ctrl + F ” tuşlarına basarak açılan kutuya “, “InitialChatFriendsList ” yazmalısınız.
  • Aşağısında olan rakamları kopyalayın. Örnek “100000671546237” buna benzer olan rakamı kopyalamanız gerekmektedir.
  • Kopyaladığınız rakamı ”www.facebook.com/buraya yazın” ve arayın.
  • Profilinize en çok bakan kişinin id’sini aramış olursunuz. Böylece Facebook profilime kim baktı sorusuna yanıt bulmuş olursunuz.

Facebook Profilime Arkadaşlarım Dışında Kim Bakmış

Facebook profile bakanları görme kadar arkadaşlarım dışında kimler bakmış sorusunun yanıtını bulmak için de bu yöntemler kullanabilir. İsterseniz hemen üst başlıkta anlatılan yöntemi yapabilir isterseniz de herkese açık bir hikaye yayınlayarak kimlerin baktığını görebilirsiniz.

Hikaye yönteminde diğer insanlar da hikaye paylaştığınızı görürse merak edip açabilirler. Yani her hikayeye bakan kişi sürekli profilinizi ziyaret ediyor anlamına gelmez. Bu nedenle hemen üst başlıktaki yöntem daha sağlıklı olacaktır.

Facebook Profilime Kim Bakmış Nasıl Öğrenirim

Facebook profilime kimler bakmış nasıl öğrenebilirim öğrenmek için uygulayabileceğiniz iki farklı yöntem vardır. Birincisi hikaye yöntemi diğeri ise id yöntemidir. Ancak kesin çözüm bulmak oldukça zordur. Fakat farklı günlerde hikaye yayınlayarak aynı kişilerin bakıp bakmadığınızı inceleyebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar ise profiline kim bakmış ne zaman bakmış kaç dakika bakmış gibi bütün bilgilere ulaşmak istiyor ancak bunu bilmek ya da bulmak imkansızdır. Yani böyle bir durum söz konusu olamaz.

Eski sevgilim, eşim, erkek arkadaşım, kız arkadaşım ya da benim profilime kimler bakıyor gibi sorulara cevap arayanlara kullanabileceği yöntemleri burada listeledik. Sosyal medyada sıklıkla sorulan profilime kim baktı sorusu için tek çözüm buradaki yöntemlerdir. Bunun dışında program ya da uygulama kullanmak işe yaramayacaktır.

Telegram, Twitter, Instagram ve Whatsapp’ta da olduğu gibi Facebook hesabınıza kimlerin baktığını bu yöntem sayesinde rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Facebook profilime kim baktı sorusu Eniyisor’a gelen son sorulardan biriydi. Bizler de bu konu ile ilgili araştırma yapıp Facebook profilime kim baktı sorusunun yanıtını araştırıp bulduk. Merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere yazıp sorabilirsiniz. Konu ile ilgili araştırmalar yaparak burada başlık halinde yayınlayacağız.

Facebook ve buna benzer sosyal medya kullanıcıları genelde profillerine kimlerin baktığını görmek için çeşitli uygulama ve programlara yöneliyorlar. Ancak genelde bu programlar işe yaramamaktadır. Ancak farklı bir program ya da uygulama kullanmanız halinde hesabınızın çalınabileceği ihtimalini de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Facebook profilime kim baktı sorusuna yanıt arayanlar için burada yapılabilecek en doğru ve sağlıklı adımları yazdık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir