Haber

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları 2023-2024

Fenerbahçe 5 yıldız forma modelleri yeni sezonda çıktı. Taraftarlar Fenerbahçe yeni sezon formaları 2023 – 2024 sezonu için çıkan formaları merak ediyorlar. Formaları gören bazı taraftarlar olumsuz bazıları ise olumlu yorumlar yapıyorlar. Siz de burada formaları inceledikten sonra içeriğin altındaki yorum alanından diğer Fenerbahçeliler ile düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Futbol A Takımının 2023-2024 sezonunda çıkacağı maçlarda giyeceği, Puma tarafından hazırlanmış olan formaların tanıtımı yapıldı. İlk tanıtım Maraton Fenerium Mağazalarında yapılmıştır. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin Maraton Tribününde bulunan ve geçen ocak ayında yeniden tasarlanan Maraton Fenerium Mağazasında yapılan yeni sezon forma tanıtım organizasyonunda Başkan Ali Y. Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Yönetim Kurulu Üyeleri, futbolcular, kulüp ve Puma yetkilileri ile basın toplantısında tanıtımı yapılan formalar genel itibariyle beğenildi. Yenilenen mağazada yapılan tanıtımın ardından Fenerbahçe taraftarları da bu formaları internetten araştırmaya başladı.

Fenerbahçe yeni forması 2023-2024 yılında tanıtıldıktan sonra Fenerium mağazalarında satışa sunuldu. Fenerium mağazalarından ya da yetkili satış noktalarından alabilirsiniz. Fenerbahçe formasıyla birlikte isterseniz yine Fenerium mağazalarından orjinal şortları da alabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuklar için üretilmiş olan bu özel formaları aşağıdaki başlıktan incelemeye başlayalım. İşte, Fenerbahçe yeni sezon formaları.

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları 2023-2024

 • Fenerbahçe çubuklu forma.
 • Fenerbahçe sarı deplasman forması.
 • Fenerbahçe lacivert forma.

Fenerbahçe yeni sezon forması taraftarlara tanıtıldıktan sonra sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı, yorumlandı ve beğenildi. Formaları incelemek isteyenler için aşağıda üç farklı türde üretilen bu formaları inceleyebilirsiniz. Formaların görsellerini merak ediyorsanız yukarıda üç başlık olarak listelediğimiz şekilde aşağıdaki başlıklardan inceleyebilirsiniz.

Fenerbahçe Çubuklu Forma

Fenerbahçe’nin en sevilen forması çubuklu formadır. Nasıl ki Beşiktaş formalarında çubuklu forma seviliyorsa Fenerbahçe taraftarları da geçmişten günümüze kadar gelen çubuklu formayı tercih ediyorlar. 5 yıldızlı 2023 Fenerbahçe çubuklu formasının ön ve arka görünümü yukarıdaki gibidir.

1425 TL’den satışa sunulan çubuklu formayı Fenerium mağazalarından ya da Fenerium.com’dan satın alabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı mağazalardan da orjinal kadın, erkek ve çocuk formaları alınabilir.

Fenerbahçe 2023 İç Saha Forması,  gerçek taraftarlar tarafından en çok beğenilen formadır. Çubuklu ana gövdesi ve beyaz kolları ile taraftarlara 90’lar formasını hatırlatıyor. Kulübün tarihine, ikonik oyuncularına ve gelecekteki başarılarını niteleyen bir dizayn olmuş. Bu forma taraftarlar tarafından uğurlu forma olarak isimlendiriliyor.

Fenerbahçe Sarı Forma Deplasman Forması

Fenerbahçe 2023-2024 sarı formanın önden ve arkadan görünümü yukarıdaki görselde paylaşıldı. Çubuklu forma taraftarlar tarafından çok fazla beğenilse de bize kalırsa sarı formanın da görünümü oldukça şık. Renk tonu ve tasarım bakımından harika görünen formanın göğsünde Türk bayrağı, Fenerbahçe logosu ve Puma logosu yer alıyor.

Fenerbahçe yeni sezon sarı formayı Fenerium.com’dan satın alabilirsiniz. Forma kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak üretilmiştir. Ayrıca isterseniz formanın şortunu da alabilirsiniz.

Fenerbahçe 2023-2024 Deplasman Forması, kulübün klasik sarı forma geleneğini sürdürüyor. Kadıköy ve Fenerbahçe taraftarlarıyla bütünleşen Söğütlüçeşme Boğa Heykeli’nin zemininde bulunan çakıl mozaik motifi, formanın üstündeki desene ilham kaynağı olmuştur. Kadıköylülerin ve Fenerbahçe taraftarlarının yakından bildiği bu motif formada güzel bir görünüm oluşturmuş.

Fenerbahçe Lacivert Forma

Fenerbahçe yeni formasının üçüncü modeli olarak tanıtıldı. Forma 2023 – 2024 lig döneminde kullanılacak. Lacivert renk kullanımıyla birlikte sıra desen uygulaması ile yenilikçi ve hayranlık uyandırıcı bir forma tasarlanmış. Kadıköy’ün simgesi olan ve Fenerbahçe taraftarlarının benimsediği sembollerden olan “boğ” ikonu, modern bir tasarım ile formanın üzerinde güzel bir desene dönüşmüş. Formayı futbolcuların üzerinde ne kadar göreceğimiz ise merak konusu.

Lacivert renkteki forma da diğer formalar gibi 1425 TL’den satılmaktadır. Fenerium mağazalarından ya da direkt olarak internet sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Ürün İçeriği:

 • %100 Polyester.
 • Baskıyı kesinlikle ütülemeyin!
 • Renklilere özel deterjan kullanın.
 • Tersten yıkayıp ütüleyin.
 • Benzer renklerle beraber yıkayın.

Fenerbahçe Kadın Forma 2023-2024

Fenerbahçe kadın forması görsellerini arayanlar aşağıdan çizgili, sarı ve lacivert renkteki 2023-2024 yıllarında kullanılacak olan formaları inceleyebilirler. Kadın formalarının fiyatı da yine erkek formalarında olduğu gibi 1425 TL’dir. Bu formaları Fenerium mağazaları ya da internet sitesinden alabilirsiniz.

Kadın formalarında dar bel detayı ile güzel bir görünüm yakalamış olan formaların hepsi birbirinden güzel görünüyor. Eğer eşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza doğum günü hediyesi almayı düşünüyorsanız bu forma modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Fenerbahçe 5 Yıldız Forma

Futbol tutkunları takımlarının yeni çıkacak olan formalarını heyecanla bekliyorlardı. Beklenen oldu ve yeni Fenerbahçe 5 yıldız formalar tanıtıldı. Bu yazımızda sizler için üç farklı türde çıkarılan formaların görsellerini ve genel özelliklerine değindik. Erkek ve kadınlar için özel olarak ayrı ayrı üretilen forma görsellerine de yukarıdaki başlıklardan bakabilirsiniz. Bize kalırsa bu yıl ligin en güzel formaları Fenerbahçe ve Beşiktaş’a ait.

Fenerbahçe Lig’de tek 5 yıldızlı takım olduğundan dolayı taraftarlar arasında futbolda en iyi takım konuşmaları arasında en çok öne sürülen şeylerden biri oluyor. Gerçekten de bu takım taraftarları tarafından en fazla desteklenen ve sahip çıkılan futbol takımlarından biri diyebiliriz.

Fenerbahçe Forma Fiyatları Yeni Sezon

Fenerbahçe forma fiyatları da tartışma konusu oldu. Fiyatlar oldukça pahalı olduğundan dolayı bazı taraftarlar alamayacağını belirtseler de fanatik taraftarlar fiyat ne olursa olsun Fenerbahçe yeni sezon formalarının görünümünün muhteşem olduğunu ve satın alacaklarını ifade ettiler. İşte Fenerbahçe formalarının fiyatları:

 • Erkek Çizgili, Sarı, Lacivert: 1425 TL.
 • Kadın Çizgili, Sarı, Lacivert: 1425 TL.
 • JR Çizgili, Sarı, Lacivert: 1275 TL
 • Çocuk Mini Set Fırma ve Şort Çizgili, Sarı, Lacivert: 1275 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir