Genel

Happn Hesap Silme ve Happn Hesap Dondurma 2024

Sosyal medya uygulamalarından biri olan Happn’da ücretsiz hesap açabilirsiniz. Peki, “Happn hesap silme nasıl yapılır?” Komple Happn kalıcı olarak hesap silme adımlarını burada rehber olarak paylaşıyoruz. Happn kullanıcıları uygulamayı silmek istemeleri halinde bu adımları takip ederek hesaplarını yani üyeliklerini tamamen silebilirler. Bu sayede, Happn uygulamasında diğer kişilerin sizi görmesini de engellemiş olursunuz. Eğer geçici olarak kullanmamayı düşünüyorsanız, profil fotoğrafı ve diğer fotoğrafları kaldırın ve sonrasında uygulamayı kaldırın.

Happn hesap silme işlemi, uygulama üzerinden yapılmaktadır. iPhone ya da Android işletim sistemine sahip olan cihazınızdan uygulama ayarlarına girerek hesabınızı silebilirsiniz. Happn hesabınızı kalıcı şekilde silmek için, Happn hesabınızı uygulama ayarları bölümüne gidip devre dışı bırak seçeneği ile hesabı pasif hale getirebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, hesabınızı dondurmuş olursunuz. Happn hesabını kalıcı olarak kapatma işlemi ise şu şekilde yapılmaktadır;

Happn Hesap Silme

Happn hesabınızı kalıcı olarak silmek için, uygulama ile iletişime geçmeniz gerekir. Happn hesabınızı kalıcı olarak kapatmak için;

  • Akıllı cihazınızdan uygulamayı açın.
  • Uygulamanın ayarlar bölümünden “Hesabım” butonuna giriş yapın.
  • En alt kısmındaki “Yardım” butonuna tıklayın.
  • Açılan ekrandan “Bize Ulaşın” bölümüne geçiş yapın.
  • Form açılacaktır bu formda “Hesap Yönetimi” seçeneğini seçin.
  • Ardından hesap kapatma nedeninizi yazıp gönderin.

Bu yöntemi izleyerek Happn’a hesabınızı kalıcı olarak silmek istediğinizi iletirsiniz. Bunu yaptığınızda uygulama yetkilileri tarafından kapama işlemi gerçekleştirilir. Ardından hesap silme işlemi ile ilgili olarak onay e-maili gelir. Böylece Happn hesabınızı tamamen silmiş olacaksınız. Hesabınız silindiğinde eşleşmeler ve kişisel bilgileriniz de tamamen silinir.

Happn Hesabı Kalıcı Nasıl Silinir?

Happn hesabını kalıcı olarak silmek için basit bir yöntem izlemeniz gerekir. Happn hesap kapatma işlemi; “Happn uygulamasına giriş yapın ve profilinize girin. Profilinize girdikten sonra Uygulama ayarları seçeneğine girin. Verilerim seçeneğini bulun. Buradan da Hesabımı sil seçeneğine dokunun.”

Ancak uygulama, başlangıç aşamasında sizi hesabı tamamen silmek değil de, askıya almaya ikna etmek istiyor. Ancak siz Happn hesabımı silmek istiyorum deyip, “Hesabımı sil” seçeneğini seçmelisiniz. Hesap silme işlemini yaparken son adımda hesabınızı silme nedeninizi de seçmelisiniz.

Happn Hesap Dondurma Askıya Alma

Happn hesabınızı askıya almak için yani dondurmak için; “Ayarlar” sayfasına gidin ve “Hesabımı Askıya Al”a dokunun.

Happn hesabınızın Ayarlar bölümünden hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Hesabınızı devre dışı bıraktığınızda, tamamen kaybolursunuz ve diğer insanlar profilinize ulaşamaz. Crush olduğunuz kişiler sizi göremez, sohbet edilemez ve Zaman Tüneli’nde de görünmezsiniz.

Ayrıca bu özellik dışından Happn’da 8 saatliğine görünmez de olabiliyorsunuz. Bu sayede konumun güncellenmez, diğer kullanıcılar ile karşılaşmazsınız ve yeni kişiler de sizi görüntüleyemez.

Eğer hesabınız Premium aboneyse hesap askıya alınsa dahi, Premium aboneliğiniz askıya alınmayacaktır.

Benzer içerikler olarak Telegram Hesap Silme Linki, Paycell Hesap Silme ve Kapatma, Tumblr Hesap Silme Nasıl Yapılır? gibi başlıkları da ziyaret edebilirsiniz. Merak ettiğiniz farklı bir konu olursa yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir