Teknoloji

Instagram Fake Hesap Açma 2024

Instagram fake hesap açma, nasıl yapılır? Sosyal medya denince akla ilk gelen şey sahte hesaplardır. Bu hesapların bazıları gerçek bir kişiymiş gibi davransa da çoğu fake olduğunu gizlememektedir. Bu tür hesaplar genelde birini ya da birden fazla kişiyi stalklamak için kullanılıyor. Bunun akabinde tanıdığı akraba ve arkadaşlarından uzak bir sosyal medya kullanımı yapmak isteyenler de sahte isimlerle fake instagram hesabı açabiliyorlar.

Fake instagram açma, gizli hesapları görme uygulamalarını kullanmak için de sıkça tercih edilmektedir. Çünkü gizli hesap görme uygulamalarını kullanabilmek için bir instagram hesabına giriş yapmak gerekir. Fakat genelde giriş yapılan hesaplar kısa süre içerisinde silindiği için bu tür işlemlerde fake hesaplar tercih edilmektedir. İsterseniz bedava Instagram fake hesap ve şifreleri sayfasından hazır hesaplara bakabilir, isterseniz de kendi fake hesabınızı birkaç dakika içerisinde nasıl açabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Instagram Fake Hesap Nasıl Açılır?

  • Telefon numarası ile.
  • Gmail ile instagram fake hesap açma.
  • Yopmail ile.
  • Hotmail.com ile fake hesap açma.
  • Yandex Mail ile.

Instagram fake hesap açmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İster telefon numaranızın üzerine isterseniz de bir mail hesabı üzerine fake hesap açma işlemi gerçekleştirilebilir. Nasıl yapıldığını aşağıdaki başlıklarda açıkladık.

1.Telefon Numarası İle

fake hesap nasıl açılır

Bilgisayardan, mobil uygulamadan ya da mobil tarayıcıdan Instagram giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki görselde de gördüğünüz “Hesabın yok mu? Kaydol” seçeneğine dokunun. Bu seçeneğe dokunduğunuzda aşağıdaki ekranla karşılaşırsınız.

Bu ekrana cep telefonu numaranızı, adınız ve soyadınızı, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak Kaydol butonuna dokunmanız gerekir. Bu butona dokunduğunuzda kayıt işleminizin tamamlanması için belirli yönergeler verilir. Sizden istenilenleri yaparak fake hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Ancak bazı kullanıcılar fake hesap açarken telefon numaralarını vermek istemeyebiliyorlar. Bu gibi durumlarda ise diğer yöntemleri uygulamanızda fayda var. Hadi birlikte diğer yöntemleri de incelemeye başlayalım.

2. Gmail ile Instagram Fake Hesap Açma

Yeni bir gmail hesabı açarak ya da hazırda bulundurduğunuz bir gmail hesabınızın üzerine de fake Instagram hesabı açabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise yine yukarıda bahsettiğimiz gibi Instagram kayıt olma ekranına giriş yapıp, cep telefonu numarası ya da e-posta adresi yazan yere bu mail adresini yazmak.

Sonrasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve yönergeleri takip edin. Bşr dakika içinde fake hesabınız hazır hale gelmiş olacak. Eğer elinizde mail hesabı yoksa buradan giriş yapıp ücretsiz g mail hesabı oluşturabilirsiniz.

3. Yopmail İle

yopmail fake hesap açma

Eğer gmail yöntemi ile uğraşmak istemiyorsanız yopmail ile anında hesap oluşturabilirsiniz. Hemen yopmail.com’a girin. “Type the email name of your choice” yazan kısma bir mail adresi yazıp ok işaretine dokunarak ya da “Random email generator” seçeneğine giriş yaparak da rastgele bir hesap alabilirsiniz.

Aldığınız bu hesap ile Instagram hesabı oluşturabilirsiniz. Fakat ilerleyen sürede fake hesaptan çıkış yapıp tekrar girmeniz gerekiyorsa mail bilgilerini biryere kaydetmeyi unutmayın.

4. Hotmail.com ile Fake Hesap Açma

Günümüzde en popüler mail hizmeti Gmail olsa da Hotmail’de uzun yıllardır insanlara mail hizmeti veren bir markadır. MSN’in bitişi ile kısmen de olsa unutulmuş olan hotmail.com günümüzde halen daha milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Hemen hotmail.com’a giriş yapıp bir mail hesabı oluşturun.

Mail hesabı oluşturduktan sonra instagram kayıt ol ekranına gelip yeni açtığınız e-posta adresini yazarak Instagram hesabı açabilirsiniz. Yeni açtığınız Instagram hesabına profil fotoğrafı ve gönderi için görsel arıyorsanız bunu da yine sitemizin arama kısmına fotoğraf yazıp bulabilirsiniz.

5. Yandex Mail İle Fake Instagram Nasıl Açılır?

Yandex mail de günümüzde mail hizmeti vermektedir. Yandex arama motorunun mail hizmeti olan Yandex Mail hesabınız varsa ya da yeni bir e-posta hesabı oluşturarak Instagram’a kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra telefondan, tabletten ya da bilgisayarınızdan bu hesaba giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram kayıt işlemi hem telefon hem de mail hesaplarında aynıdır. Sadece telefon ile kayıt olurken telefon numaranızı, mail ile kaydolurken de mail adresinizi yazmanız gerekir.

Genel itibariyle birini takip etmek, gizli hesapları görme uygulamalarında kullanmak ve sessiz sakin Instagram kullanımı için tercih edilen Instagram fake hesap açma yöntemini burada anlattıklarımızı uygulayarak yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir