Teknoloji

Yurt Dışında iPhone 11 Kaç Dolar ve Euro?

iPhone 11 telefonlar günümüzde 19.499 TL fiyata satılmaktadır. Tabi ki ikinci el piyasasında daha uyguna bu cihazı bulmak mümkün. Peki yurt dışında iPhone 11 kaç dolar ve kaç euro‘ya satılıyor? Ülkemizde son yıllarda teknolojik ürünlere gelen zamlar nedeniyle insanlar artık yurtdışından cihaz almayı tercih ediyor. Bunun başlıca nedeni ise aradaki büyük fiyat farkı diyebiliriz. Burada merak edenler için Almanya, Gürcistan ve Amerika gibi ülkelerde iPhone 11 telefonların fiyatını liste halinde paylaşıyoruz.

Yurt dışı iPhone 11 fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyenler burada çeşitli ülkelerdeki iPhone 11 fiyatlarını inceleyebilirler. Ülkemizde olduğu gibi diğer ülkelerde de cihazın hafızasına bağlı olarak fiyatı yükselmektedir. Örneğin 64 GB’lık cihaza göre 256 GB’lık cihaz daha pahalıdır. Peki yurt dışında iPhone 11 fiyatları ne kadar? Gelin birlikte inceleyelim.

Yurt Dışında iPhone 11 Kaç Dolar

Yurt Dışında iPhone 11 Kaç Dolar ve Kaç Euro?

  • Gürcistan iPhone 11 kaç dolar?
  • Almanya iPhone 11 fiyatı kaç euro.
  • Amerika iPhone 11 fiyatı kaç dolar.

Bu haberimizde Gürcistan, Almanyave Amerika ülkelerindeki iPhone 11 fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca isterseniz yukarıdaki başlıkları ziyaret ederek diğer iPhone modellerinin ya da android işletim sistemine sahip cihazların da fiyatlarına bakabilirsiniz. Ayrıca fiyatlara baktıktan sonra ülkemizdeki teknoloji alışveriş sitelerine girip fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuzu yurt dışından alırsanız bu durumda telefonu açtırmanız gerekir. Telefon açtırma ücreti ise 6.091 TL‘dir.

Gürcistan iPhone 11 Kaç Dolar?

Apple iPhone 11 64GB cep telefonunun Gürcistan fiyatı 1499 Lari’dir. Bu da 12.206,89 Türk Lirası yapar. Dolar cinsinden hesaplanacak olursa 574 dolardır. Fakat oranın vatandaşı olmadığınız için cihaz için ödediğiniz vergi bedelini geri alıyorsunuz yani 574 dolardan daha düşük bir fiyata bu cihaza sahip olabiliyorsunuz.

Gürcistan’a kimlik kartınızla gidip cep telefonu satın alabiliyorsunuz. Ancak hatırlatmak isteriz ki alışveriş yaparken güvenilir ve yetkili satış noktalarından alışveriş yapmanız gerekmektedir. Aksi halde dolandırılma olasılığınız var. Diğer telefonların fiyatlarını görmek için Gürcistan iPhone fiyatları başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Almanya iPhone 11 Kaç Euro?

Apple iPhone 11 64 GB cep telefonunun fiyatı almanyada 529,98 euro’dur. Ancak dönem dönem yapılan kampanyalar sayesinde bu cep telefonunu çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Eğer iPhone 11’i Almanya’dan satın alıp Türkiye’de kullanmak isterseniz telefonu açtırmanız gerekecektir. Bu da 6.091 TL telefon açtırma ücreti ödemeniz gerektiğini ifade eder.

iPhone 11 gibi diğer telefonların da fiyatını merak ediyorsanız Almanya telefon fiyatları başlığını ziyaret edebilirsiniz. Burada listelenen ios ve android işletim sistemine sahip cihazları liste halinde yayınladık.

Amerika iPhone 11 Kaç Dolar?

Amerika’da iPhone 11’in fiyatı ne kadar diye merak edenler için bu konuyu da araştırdık. Wallmart’tan aldığımız fiyat bilgisine göre iPhone 11 249 dolara satılmaktadır. Normalde 299’dolar gibi bir fiyata satılan cihazda şu an indirim olduğu için 249 dolar karşılığında satılıyor.

Merak edenler için iPhone 11 alınır mı sorusunu da ilgili başlıkta yanıtladık. 2023 yılı itibariyle son çıkan modellerden birini satın almak neredeyse imkansız. 56.000 TL civarında fiyatlara satılan iPhone 14 Pro Max modeller yerine 11 modeller daha fazla tercih ediliyor. Fakat telefon ilk çıktığı döneme göre daha pahalı bir fiyata satılmaktadır. Peki siz ülkemizdeki telefon fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir