Haber

Kadıköy Bit Pazarı Hangi Gün, Nerede?

Bit pazarları insanlar tarafından sık ziyaret edilen alanlardandır. Peki İstanbul’daki Kadıköy bit pazarı nerede? Kadıköy bit pazarı hangi gün gibi sorulara yanıt arıyorsanız burada nasıl gidileceğini ve ne tür eşyaların satıldığına dair birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Elektronik, ev aletleri, takı ve mobil teknolojik aletleri burada bulmak mümkündür. Kadıköy‘de kurulan pazarlardan biri de bit pazarıdır. Buradan antika eşyalar, çeşitli kıyafetler, teknolojik aletler, mutfak aletler, hırdavat ve daha birçok kategoride ürün bulmak mümkün.

Bit pazarında görebileceğiniz bazı ürünler: elektronik, dekor aletleri, kıyafetler, oyuncak, hırdavat, süs eşyası, mutfak aletleri, Dvd Filmler, Plaklar, spor aletleri, yapı malzeme türleri, antika eşyalar gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Kadıköy Bit Pazarı Nerede?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulan bit pazarının yeni adresi Ünalan’dır. Kadıköy’de bulunan çok katlı otopark artık Cuma günlerinde bit pazarı olarak hizmet veriyor. Ürün çeşitliliği bakımından oldukça fazla seçenek bulunan bit pazarlarında uygun fiyata ürünler satın alabilirsiniz. Ülkemizde birçok ilde bit pazarları kurulmaktadır. Ancak bu bit pazarları belirli günler kurulur. Yani her gün bit pazarı kurulmamaktadır. Kadıköy bit pazarında: ucuz kıyafetler, DVD, bilgisayar parçaları, ram, ssd, laptop, cep telefonu ya da tablet gibi teknoloji ürünlerini de uygun fiyata alabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy bit pazarı nerede sorusu da çok sık araştırıldığından dolayı eniyisor.com olarak cevap verdik. Ürün çeşitliliğinin çok fazla olduğu bit pazarlarında uygun fiyata alış veriş yapabilirsiniz. İstanbul’un Kadıköy bölgesinde bu bit pazarını ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı Hangi Gün Açık?

Bit pazarını ziyaret etmeyi düşünenler doğru günde orada olmalıdır. Ayrıca sabah erken saatlerde gitmeniz daha kaliteli ürünler bulmanız için faydalı olacaktır. Bit pazarları sabah erken saatlerde kurulmaktadır. İstanbul Kadıköy bit pazarı ise: Cuma günü açıktır. Cuma günleri buraya giderek aradığınız malzemeleri satıcılardan sorabilir ya da tezgahlardan inceleyebilirsiniz.

Onlarca farklı tezgahtan muhtemelen ihtiyacınıza uygun ürünü bulmak kısa sürenizi alacaktır. Fakat ürün çeşitliliği sabah saatlerinde daha fazladır. İlk gelen en kaliteli ürünü satın alır mantığıyla çalışan bit pazarları genelde sabah 08:00 – 08:30 saatleri arasında kuruluyor.

  • Kadıköy bit pazarı hangi günler açık: Cuma günü.

Kadıköy Bit Pazarı Nasıl Gidilir?

İlk defa gitmeyi düşünenler için Kadıköy bit pazarına nasıl gidiilir sorusuna da yanıt vermek istedik. İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki Ünalan’da kurulan bit pazarına, en kolay ulaşım yöntemi metrodur. Metrobüs ile gitmeyi düşünenler Uzunçayır durağında inip pazara kısa sürede ulaşabilirler.

Kadıköy bit pazarına; Otobüs, Tren, Metro ya da Minibüs / Dolmuş ile gitmek mümkün.

Otobüs: 16D,19F,4,ER2
Tren: MARMARAY.
Metro: M4
Minibüs/Dolmuş: DOLMUŞ: D-31,MİNİBÜS: C-57

Adresi: Kadıköy Antika Pazarı, Hasanpaşa Mahallesi, Uzunçayır Cd. No:2/34, 34722 Kadıköy/İstanbul

Saat Kaçta Açılıyor?

Bit pazarı saat kaçta açılıyor sorusu da açıldığı saatte burayı ziyaret etmek isteyenler tarafından araştırılıyor. Satıcılar bit pazarını 08:00 – 09:00 saatleri arasında kuruyorlar. Tezgahlara en güzel ürünler sabah saatlerinde yerleştirilmektedir. Eğer sağlam ve çalışan ürünleri ya da daha kaliteli ürünleri uygun fiyata satın almak istiyorsanız sabah saatlerinde burayı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bit pazarları ülkemizde en çok ziyaret edilen pazarlardandır. Bu pazarlarda kıyafet, elektronik, hırdavat, süsleme, dekor, antika, Dvd, Plak ve daha birçok türde ürün bulunabilir. Diğer bit pazarları için aşağıdaki listeyi inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir