Haber

MrBeast Serveti ve Mal Varlığı

Dünya çağında en fazla izlenen Youtuber MrBeast oldu. Türkçe ve diğer dillerde de dublaj özelliği kullanıldığından dolayı, milyonlarca izleyiciye ulaşıyor. Sürekli para, telefon ve büyük hediyeler verdiği videolar sonucunda da en çok merak edilen şey MrBeast serveti ne kadar sorusu oldu. Ayrıca MrBeast mal varlığı ne kadar konusu da araştırılmaktadır. Youtube platformunda birden fazla kanalı olan MrBeast’in birçok şirketi de bulunmaktadır. Bunlardan biri çikolata diğeri ise Burger’ci diyebiliriz. Feastables adıyla bir çikolata markası ve MrBeast Burger isminde bir burgercisi olduğu biliniyor.

Mrbeast serveti ve mal varlığı ne kadar, 2024 yılında da sıkça araştırılan konulardan biri haline geldi. Gerçek adı Jimmy Donaldson olan MrBeast 7 Mayıs 1998 Kansas’da doğdu. Youtube platformu sayesinde Dünya çapında tanınan MrBeast henüz 25 yaşındadır ve büyük bir servete sahiptir. Bu yaşında 110 Milyon dolarlık bir serveti var. Kazandığı paranın büyük çoğunluğunu hayır işlerine harcıyor. MrBeast’in Youtube kanalında 214 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır.

MrBeast Serveti Ne Kadar?

MrBeast servetini araştırdığımızda 110 Milyon Dolardan fazla serveti olduğunu görüyoruz. Ayrıca kendine ait farklı markalar da var. Bunları da servetine dahil edince daha büyük bir rakam elde etmiş oluyoruz. Sosyal medyanın en fazla tanınan isimlerinden olan MrBeast en zengin Youtuber’lardan biri diyebiliriz.

MrBeast yalnızca Youtube reklamlarından ayda yaklaşık olarak milyon dolar kazanmaktadır. Fakat çektiği videolarda prodüksiyon oldukça maliyetli olduğundan dolayı gelen kazancın bir kısmı oraya gitmektedir. Fakat, MrBeast Youtube reklamları dışında sponsorluk anlaşmalarından da para kazanmaktadır.

MrBeast Hakkında Bazı Bilgiler:

MrBeast Serveti110 Milyon Dolar
Doğum:7 Mayıs 1998
Cinsiyet:Erkek
İşiYoutuber, İş adamı
NereliAmerika Birleşik Devletleri
Doğum YeriKansas

MrBeast Serveti Mal Varlığı

Feastables ve MrBeast Burger markalarının sahibidir. Hemen hemen he ay 25 milyon dolardan fazla sponsorluklardan kazanç elde etmektedir. Fakat yardımlaşmayı seven MrBeast kazancının büyük çoğunluğunu yardım kurumlarına ya da yardıma muhtaç insanlar harcamaktadır.

Mrbeast kanalına ek olarak Beast Philanthropy, MrBeast Gaming, MrBeast 2, Beast Reacts kanallarının da sahibi olan Jimmy Donaldson Instagram’dan da milyonlarca kişi tarafından takip edilen isimlerden biri olmuştur. Dünyanın en büyük Youtube kanalı sıralamasında şimdilik ikinci sırada. Fakat bunu yakın zamanda birinciliği alarak bozacağını düşünüyoruz.

MrBeast Sosyal Medya Hesapları

MrBeast’i sosyal medya hesaplarından takip etmek isterseniz yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Bunun haricinde ise merak ettiğiniz diğer konuları da yorumlar kısmından bizlere sormayı unutmayın.

Benzer konular

MrBeast Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

MrBeast Youtube’tan Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

MrBeast Youtube platformunda en fazla aboneye sahip olan 2. kanaldır. Burada verilecek olan bilgi de ortalama bilgidir. Yapılan analizlere göre MrBeast Youtube kanallarından aylık olarak 3 milyon dolardan fazla para kazanmaktadır. Bu kazançlara sponsorluklar ve diğer anlaşmalar dahil değildir. MRBeast dünyanın en çok izlenen kanalı olduğundan dolayı bu rakamlar da oldukça normal görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir