Haber

Özge Özpirinçci Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

Özge Özpirinçci Türk Televizyonunun başarılı kadın oyuncularından biridir. Bu da hayranları tarafından merak edilmesine neden olmuştur. Örneğin Özge Özpirinçci hakkında “boy kilo” kaç yaşında, nereli ve buna benzer bir çok konu hakkında çeşitli araştırmalar yapılıyor. Eniyisor.com’a gelen sorulardan biri de Özge Özpirinçci kimdir şeklinde idi. Bizler de bu konu ile ilgili araştırmalar yaparak haberimizde sizler için açıklıyoruz.

Özge Özpirinçci hakkında genel bilgilere sahip olmak için hemen aşağıdaki başlıklara göz atın. Ayrıca ünlü oyuncu gibi diğer oyuncular hakkında da bilgi edinmek istiyorsanız yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Daha öncesinde yazdığımız Eda Ece Boy Kilo  başlığını da ziyaret etmeyi unutmayın. Ünlüler hakkında akla gelen ilk soru genelde kaç yaşında oldukları ve nereli olduklarıdır. Bunu takip eden diğer sorular ise boyu, kilosu ve sevgilisi gibi konular diyebiliriz. Bu soruların tümüne burada yanıt bulabileceksiniz.

Özge Özpirinçci Kimdir?

Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Kendisi tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu yapıyor. Özge Özpirinçci, 2001 senesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Kariyerine tiyatro oyunları ile başlayan Özpirinçci, İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda ve çeşitli özel tiyatrolarda sahnede rol aldı. Sonrasında ise TV dizileri ve sinema filmlerinde rol almıştır. Yer aldığı bütün diziler popüler dizilerdir.

Özge Özpirinçci, “Medcezir”, “Paramparça”, “Kadın”, “Kefaret” gibi çeşitli başarılı projelerde rol aldı. Ayrıca “Evim Sensin”, “Kaybedenler Kulübü”, “Kaptan Feza” gibi sinema filmlerinde de çeşitli karakterleri canlandırdı.

Gerçek adı:Özge Özpirinçci
Doğum Tarihi:01/04/1986 (37 yaşında)
Eğitim Durumu:Lisans
Boy:1.60
Kilo:51
Burç:Koç
Meslek:Oyuncu Seslendirme Sanatçısı
Mezuniyet:Sabancı Üniversitesi
Doğum yeri:İstanbul

Özge Özpirinçci Kaç Yaşında?

1 Nisan 1986 yılında doğan oyuncu, 37 yaşında’dır. Çoğu kişi otuzlu yaşların başında olduğunu düşünse de başarılı oyuncunun yaşı 37’dir. 2007–2008 yıllarında, Cesaretin Var Mı Aşka isimli televizyon dizisinde Ebru karakterini canlandırmıştır. Eti Browni, Cornetto ve Coca-Cola gibi çeşitli reklam projelerinde de rol almıştır.

Özge Özpirinçci Boy Kilo

Türkiye’de ünlüler hakkında merak edilen bir diğer konu ise boy ve kilodur. Ünlü oyuncunun boyu 160 cm’dir. Kilosu ise 51 civarındadır. Kilo sürekli değişen bir şey olduğu için yaklaşık bilgi verilmiştir.

Özge Özpirinçci Filmleri

YılYapımRol
2010VedaFikriye Hanım
2011Anadolu KartallarıAyşe Dinçer
2013Kayıp
2014Karışık Kasetİrem
2017Acı Tatlı EkşiDuygu
2020Biz BöyleyizEfsun
2020Karakomik Filmler 2Nazan

Güzel oyuncu çeşitli sinema projelerinde de rol almıştır. Rol aldığı bazı projeler yukarıdaki tabloda listelenmiştir.

Özge Özpirinçci Dizileri

Özge Özpirinçci dizilerini merak edenler için burada rol aldığı dizileri listeledik. Aşağıdaki tablo dışında Fi, İlk ve Son ve Yakamoz S-245 internet dizilerinde de rol almıştır.

YılYapımRolNotlarKanal
2008Cesaretin Var mı AşkaEbru KarataşBaşrol oyuncusuKanal D
Kavak YelleriAdaYardımcı oyuncu
2009-2010Melekler Korusunİpek TaşkırBaşrol oyuncusuShow TV
2010Deli SaraylıDilruba
2011-2012Toplu HayatKendisiSunucuTRT Okul
2011-2012Al YazmalımAsiyeBaşrol oyuncusuatv
2012Ağır Roman Yeni DünyaZehir AhuStar TV
2013-2014Tatar RamazanAlin Terziyanatv
2014-2015Aramızda KalsınGörkemStar TV
2015-2016Aşk YenidenZeynep TaşkınFOX
2017-2020KadınBahar Çeşmeli
2019Mucize DoktorKonuk oyuncu

Özge Özpirinçci hakkında en çok araştırılan konular ile ilgili burada çeşitli bilgilere yer verdik. Güzel oyuncunun yaşı, boyu, kilosu ve nereli olduğu gibi bilgileri buradan inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncunun rol aldığı projelere de yine buradaki tablolardan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir