Genel

Topfollow Kodları 2024

Topfollo, Instagram’da kısa sürede gerçek organik takipçi kazanmanızı sağlayan bir tür uygulamadır. Son zamanlarda sosyal medyada sıkça kendinden söz ettiriyor. Burada topfollow kodları 2024 güncel olarak paylaşıldı. Bu kodlar ile belirli miktarlarda ücretsiz gerçek takipçi alabiliyorsunuz. Instagram’da profilini büyütmek isteyenlerin en çok kullandığı uygulama TopFollow oldu. Bu uygulama sayesinde kısa sürede yüksek sayıda takipçiye sahip olunabiliyor.

Sosyal medyada takipçi sayısı oldukça önemlidir. Daha fazla insana ulaşmak, daha fazla etkileşim almak anlamına gelir. Instagram’da da videolar ve fotoğraflar etkileşime göre diğer insanların keşfetine çıkıyor. Bu durumda da başlangıç aşamasında hızlı bir şekikde organik takipçi sayısını yükseltmek büyük önem taşıyor.TopFollow’da bu bağlamda organik takipçi gönderdiğini iddia eden bir mobil uygulamadır. Ancak bu tür uygulamalar kullanmak yerine sürekli gönderi paylaşıp, takibe takip yöntemleri ile organik takipçi arttırmanız çok daha yararlı olacaktır.

TopFollow Nedir?

TopFollow, genelde Instagram’da sayfasını büyütmek isteyen kullanıcılar tarafından kullanılıyor. Instagram hesabı için takipçi, beğeni gibi işlere yarayan bu uygulamayı Google Play’den telefonunuza indirebiliyorsunuz. Fakat bu program dünya genelinde kullanılan bir programdır. Yani gönderinizi beğenen kişiler farklı ülkelerden de olabilir.

Uygulamada, sadece bir butona dokunup takipçi kazanabiliyorsunuz. Bazı kullanıcılar TopFollow kullandıktan sonra hesabının hızlı bir şekilde ilerleme sağladığını ifade ediyor. Fakat, bu durumu direkt olarak uygulamaya bağlayamayız. Sosyal medya uygulamalarında hızlı bir şekilde etkileşim sağlamak için düzenli ve benzer içerikler paylaşmanız gerekir.

topfollo kod

TopFollow Ne İşe Yarar?

TopFollow ile ücretsiz takipçi ve beğeni gibi içerikler alabilirsiniz. Ancak uygulamada bunları ücretsiz almak için Coins olması gerekir. Buradan da Topfollow bedava coin kodlarını alıp kullanabilirsiniz. Yukarıdaki paragraflarda da defalarca bahsettiğimiz gibi hesabınızı büyütmek istiyorsanız bu tür uygulamalar kullanmak yerine Instagram SFS yapabilir ve sürekli gönderi paylaşarak etkileşim sayısı arttırılabilir.

Topfollow uygulamasını kullanırken takipçi ve beğeni alabilmek için uygulamadaki hesabınızda yeterli coins olması gerekiyor. Bu coinsler uygulama içinde ücretli olarak satılsa da ücretsiz kodlar kullanıp kredinizi yükseltebiliyorsunuz. Buradan aldığınız kodlarla yükselteceğiniz kredinizi yine beğeni ve takipçi almak için kullanılabilir.

Topfollow Kodları

2024 yılında güncel Topfollow kodları arıyorsanız aşağıdaki listeden kodları alabilirsiniz. Bu kodlar çeşitli miktarlarda coins kazanmanıza yardımcı olur. Kazandığınız coins yani krediyle de uygulamadan takipçi veya beğeni alma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşte yeni Topfollow kodları şu şekilde:

 • 3K65059NQD
 • UGC33FOVAQ
 • 5T1BXTVLN2
 • Y3FF8B846D
 • ERNP57AG5S
 • AF42AFB0
 • 8D3EE0C6
 • 0WC7X85EXH
 • 8DJ5TFPKP3
 • BW8DBFXBKU
 • 4QS4IYBJ7S
 • 8J0WVW1HT4
 • 58O9mqQe
 • F0338753

TopFollow Kodları 2022

Uygulama popülerliğini 2022 yılında kazandığı için Topfollow kodları 2022 şeklinde de araştırmalar yapılabiliyor. Bizler yukarıda çeşitli yabancı forum sitelerinden topladığımız yeni kodları listeledik. Bu kodları kullanarak belirli miktarlarda coins sahibi olabilirsiniz. Eğer kodu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız alt başlıkta anlattığımız işlemleri sırasıyla yapmanız gerekiyor.

TopFollow Kod Nereye Yazılır?

Uygulama, İngilizce olduğu için bazı Instagram kullanıcıları TopFollow uygulamasında kodu nereye yazması gerektiğini bilmeyebiliyor. Eğer buradan aldığınız kodu uygulamadan hangi bölüme yazmanız gerektiğini bilmiyorsanız işte takip etmeniz gereken adımlar:

 • TopFollow uygulamasını açın.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki Ayar bölümüne girin.
 • Yeni bir kutucuk açılacak buradan Free Coins seçeneğine dokunun.
 • Bunu yaptığınızda yeni bir ekran açılacaktır ekranda Daily bonus > codes > coupons. gibi seçenekler yazar.
 • Bu seçeneklerden Codes seçeneğine basın.

Ayrıca güncel kodları da yine uygulama içerisinde bulabilirsiniz. Bu kodlar uygulama yapımcısı tarafından kullanıcıların kullanımını arttırmak amacıyla yayılmaktadır. Bu sayede daha fazla beğeni ve takipçi almak isteyenler uygulama içinden ücretli olarak coins alırlar.

TopFollow Kullanmak Mantıklı Mı?

TopFollow, genel yapı itibariyle organik takipçi ve beğeniler yaptırdığını iddia eden bir uygulamadır. Ancak bir uygulamadan gelecek takipçi ya da beğeninin hesabınıza ne kadar katkısı olacak? Bu tür uygulama ya da yazılımlar kullanmak yerine direkt olarak hesabınızı SFS, takibe takip gibi yöntemlerle büyütmeniz daha faydalı olur. En azından, gelecek olan takipçi sayfanıza ilgili ve Türk takipçi olacağı için kalıcı olacaktır ve etkileşimde bulunacaktır.

Kısa sürede hesabınızı büyütmek istiyorsanız sürekli içerik paylaşın, güncel içerikleri takip edip benzer şeyler paylaşın, eğer yeni popüler bir müzik varsa videolarınızın arka planına bu müzikleri ekleyin. Çünkü, Instagram’da Tiktok gibi çok dinlenilen sesleri de diğer insanların keşfetine çıkarıyor. TopFollow ile ilgili merak edilen birçok konuya burada yanıt verdik. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorumlar bölümünden yazmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir