Haber

Whatsapp Boş Mesaj Atma 2024

Whatsapp’ta görünmez mesaj göndermek mümkün. Peki, Whatsapp boş mesaj atma nasıl yapılır? Wp boş mesaj kopyala ve gönder. Whatsapp uygulamasından boş mesaj göndermek istiyorsanız buradan kopyalayarak kullanabilirsiniz.

Whatsapp boş mesaj gönderme yöntemi mevcut. Mobil cihazlarda çeşitli uygulamalar denemeniz söylense de uygulama kullanmadan da yapmak mümkündür. Whatsapp boş mesaj atmak için yapmanız gereken görünmez boşluk kopyala haberinde de bahsettiğimiz konu ile aynıdır. Arkadaşlarınızla eğlenmek için kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Örneğin kız arkadaşınıza boş mesaj göndererek birazcık canını sıkabilirsiniz. WhatsApp dünya genelinde en fazla indirilen ve aktif kullanılan sosyal medya uygulamasıdır. Android ve iOs işletim sistemine sahip mobil cihazlardan kullanabilirsiniz. Bununla birlikte web Whatsapp’ı bilgisayardan kullanmak mümkündür. Uygulaması ile rehberinizde kayıtlı Whatsapp kullanıcılarına mesaj, video, fotoğraf, dosya ya da ses kaydı gönderebilirsiniz. Mesaj gönderebileceğiniz gibi sesli ve görüntülü aramalar da yapabilirsiniz.

Wp boş mesaj gönderme, Whatsapp‘ta boş mesaj atma yöntemini arayanlar buradaki anlatıma uyarak bunu yapabilirler. Aynı zamanda Whatsapp hakkımda boş bırakma gibi işler için de kullanabilirsiniz.

WhatsApp Boş Mesaj Kopyala Yapıştır

WhatsApp Boş Mesaj Kopyala
WhatsApp Boş Mesaj Kopyala

Whatsapp boş mesaj kopyala yöntemini herkes kullanabilir. Aşağıda anlattığımız yöntem kullanım Wp boş mesajlar gönderin.

 • Başlangıçta (‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎) parantezin içinde olan gizli görünmez boşluğu kopyalamanız gerekir.
 • Sonra WhatsApp uygulamasına giriş yapmalı ve boş mesaj göndereceğiniz kişinin mesajını açmalısınız.
 • Kopyalanan boşluk mesajı mesaj kısmına yapıştırıp gönder butonuna dokunun.
 • Bu mesaj sizde ve karşı tarafta görünmeyecektir.

Whatsapp boş mesaj gönderme yöntemi guruplarda da kullanılabilir. Örneğin bir arkadaş grubunuz varsa buradan da boş mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaşınız sizden ders notlarını mı istedi? Buradaki boş mesajı kopyalayıp ona gönderin ve eğlenin.

Whatsapp Hakkımda Boş Bırakma

İsterseniz Whatsapp hakkımda boş bırakma yöntemi olarak da bunu kullanabilirsiniz. Çoğu kişi Whatsapp hakkımda kısmına nokta koyuyor ya da emoji koyuyor. Bunun yerine bu kısmın tamamen boşluk yani görünmemesini istiyorsanız bunu yapmak buradaki yöntem sayesinde mümkün. Wp hakkımda nasıl boş bırakılır sorusunun yanıtı ise aşağıdaki gibidir. Bir dakikada Whatsapp boş mesaj kopyalama:


 • Yukarıdaki kopyala butonuna dokunun.
 • Özel boşluk karakteri kopyalanmış olacaktır.
 • Kopyaladığınız boşluk karakterini Whatsapp hakkımda kısmına yapıştırın ve kaydedin.
 • Bu sayede Whatsapp hakkımda boş bırakma işlemi gerçekleşmiş olur.

Whatsapp İsim Yerini Boş Bırakma

Whatsapp isim yerini boş bırakmak isteyebilirsiniz. Bunun için yine yukarıda bahsettiğimiz yöntemi kullanabilirsiniz. Bazı Wp kullanıcıları mesaj gönderirken eğer karşı tarafta kayıtlı değilse adının görünmemesini isteyebilir. Bu durumda Whatsapp isim gizleme işlemini kullanabilirler. Bu sayede numaranızın kayıtlı olmadığı kişilerde adınız görünmeyecektir.

 • Buradaki (‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ) parantezin içinde bulunan boşluğu kopyalayın.
 • Whatsapp giriş yapın.
 • Adınızın yazdığı yere dokunarak bu kısımdaki isminizi silin.
 • Ardından kopyaladığınız boşluğu yapıştırıp adınızı gizleyebilirsiniz.
Whatsapp İsim Yerini Boş Bırakma
Whatsapp İsim Yerini Boş Bırakma nasıl yapılır?

Boş Mesaj Nedir?

Whatsapp, Telegram, Instagram ve buna benzer platformlarda kullanılabilecek bir yöntemdir. Bu yöntem kullanılarak herhangi bir sosyal medya uygulamasında arkadaşlarınıza boş mesaj gönderebilirsiniz. Boş mesaj gönderildiğinde karşı taraf mesaj geldiğini görür ancak mesajda herhangi bir kelime, harf ya da sembol olmayacağından dolayı çok şaşıracaktır.

Boş mesaj yöntemi oyunlarda görünmez nick almak için de sıklıkla kullanılan yöntemlerden biri olmuştur. Pubg Mobile ve benzeri oyunlarda da görünmez nick almak mümkün. Bunun için isim kısmına “Ħ” ya da “Ī” harflerinden birini kopyalayıp yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Görünmez Yazı Kopyala

Wp boş mesaj gönderme, Whatsapp hakkımda boş bırakma ve Whatsapp isim boş bırakma yöntemleri için görünmez yazı kopyalama yöntemlerini anlattık. Burada anlatılan yöntemleri kullanarak sorunsuz şekilde Whatsapp kullanıcı adınızı, hakkımda kısmını ya da boş mesaj gönderme adımları uygulanabilir.

Eğer bu yöntem mobilden çalışmazsa web.Whatsapp.com ile giriş yaparak Whatsapp’ta boş mesajlar, isim gizleme ve hakkımda kısmı boş bırakma işlemlerini yapabilirsiniz. Bu özel boşluk karakterini Facebook, Instagram, Whatsapp, Telegram, Twitter ve diğer sosyal medya uygulamalarında da kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir