Teknoloji

Youtube Yorum Geçmişi Nerede? Yorum Geçmişi Silme

Youtube yorum geçmişi silmek isteyenler için rehber. Youtube’da yaptığım yorumlara nereden bakabilirim. Bu soruyla birlikte Youtube yorum geçmişi nerede gibi sorular da soruluyor. Haberimizde Youtube uygulamasında yaptığınız bütün yorumları görebileceksiniz. Bu sayede isterseniz yorum silme isterseniz de düzenleme gibi işlemler yapılabilir. Bazen cep telefonunuzdan video izlerken uyku halinde, çocuğunuz telefonla oynarken videolara yorum yapmış olabilir. Örneğin, biz hiç alakasız bir videonun altındaki bir yoruma Random bir yanıt verdiğimizi fark ettik.

Youtube video paylaşım platformu Youtube’da yorumlarını silmek, düzenlemek, kaç beğeni aldığını görmek için yorum geçmişi bölümüne bakabilirsiniz.

Youtube Yorum Geçmişi Nerede?

Youtube platformunda daha önce yaptığınız yorumlara bakmak isteyebilirsiniz. Bu durumda yaptığım yorumlar nerede diye merak edebilirsiniz. Çoğu kişi Youtube uygulamasında yorum yaptıktan sonra bu yorumları kaldırmak isteyebiliyor. Ancak yorum yaptığı videoyu bulamadığından bu iş biraz zor hal alıyor. Bu durumda yapmanız gerekenleri adım adım anlattık.

Youtube yorum geçmişi:

  • Bilgisayardan ya da mobil cihazınızdan buraya girin.
  • Giriş yaptıktan sonra şimdiye kadar hangi videolara yorum yaptığınızı görürsünüz.
  • Listede yaptığınız yorum da yazmaktadır.
  • Silmek istediğiniz yorumun olduğu videoyu seçip giriş yaparak yorumunuzu kaldırabilirsiniz.

Youtube Yaptığım Yorumlar Nerede?

Youtube Yaptığım Yorumlar
Youtube Yaptığım Yorumlar nerede

Yaptığım yorumlar nerede sorusunu arayanlar Youtube yaptığım yorumlar menüsünü arıyorlar. Hem mobil cihazdan hem de bilgisayarlardan yaptığınız yorumları görüntülemek mümkündür. Ayrıca yaptığınız yorumları isterseniz silebilir, isterseniz de düzenleyebilirsiniz. Youtube yaptığım yorumlar:

  • YouTube’u açın.
  • Sol tarafta “Geçmiş” menüsüne girin.
  • Sağ kısımda bir pencere açılır.
  • “Yorumlar” seçeneğine giriş yapın.
  • YouTube’da yapılan tüm yorumlar burada listelenecektir.

YouTube’da videolara yaptığınız yorumları görebilmek için YouTube’u açın ve ardından soldaki menüden “Geçmiş” seçeneğine giriş yapmalısınız. Buradan da yorumlar bölümüne girin.

Bu adımları izleyerek önceden yaptığınız yorumlara bakabilirsiniz. Yorum yaptığınız video isimleri ve yaptığınız yorumu buradan görebilirsiniz. Silmek istediğiniz ya da düzenlemek istediğiniz yorumunuza dokunun. İlgili videoya gidin. Ardından düzenle ya da sil seçeneklerinden birini seçip yapmak istediğiniz işlemi gerçekleştirin.

Burada yorumlar yorum yapma tarihinize göre sıralanmaktadır. Özel tarih ayarlama gibi özellikler bulunmuyor. Mobil cihazlardan ya da bilgisayarınızdan bu bölümü ziyaret edip yorumlarınıza bakabilirsiniz.

Eğer yorumunuzu bulamıyorsanız CTRL + F tuşlarına basıp, yorum yaptığınız videonun adını yazarak ilgili videoya ulaşabilirsiniz. Aynı işlemi yaptığınız yorumu yazarak da bulabilirsiniz.

Youtube’da Yaptığım Yorumları Görme

Youtube da yaptığım yorumları görmek istiyorum ama bulamıyorum diyorsanız yukarıda bahsettiğimiz yöntem işinize yarayacaktır. Bununla birlikte bahsettiğimiz bağlantıya dokunarak şimdiye kadar yaptığınız bütün yorumların olduğu sayfayı ziyaret edin.

Açılan sayfadan yorum düzenleme ya da silme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Şuanda pek gelişmiş bir ekran olmadığından dolayı toplu yorum silme gibi özellikler bulunmuyor. Ancak yakın zamanda bu ve buna benzer çeşitli özellikler de gelecektir.

Youtube yorum geçmişi nerede sorusunu soranlar için araştırmalar yapıp burada yayınladık. Bazen telefon cebimizdeyken videolara yorum yapabiliyoruz. Bazen de küçük yaştaki çocuklar telefonumuzu alıp videolara yorum yapmış olabiliyor. Bunları kontrol edebilmek için Youtube yorum geçmişi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Youtube Yorum Geçmişi Silme Nasıl Yapılır?

Youtube’ta eskiden yaptığınız yorumları görüntülemek için üst başlıklarda bahsedilen yöntemleri uygulamanız gerekir. Bu yöntem sayesinde yorum yapılan bütün videolar tarihine göre sıralanır. Ardından bu videoları açarak yorumlarınızı tek tek kaldırmanız gerekiyor. Youtube toplu yorum silme özelliği ne yazık ki henüz bulunmamaktadır.

Eğer yorum silmek istediğiniz video kaldırılmışsa bu videodan yorum silinemez. Zaten video kaldırıldığı için yorumunuz da herhangi bir alanda görünmeyecektir. Bazen uykuluyken bazen de telefonumuz bir çocuğun elindeyken yorum yapabiliyor. Ben yapmam demeyin çünkü uyumadan önce Youtube’tan video açıyorsanız muhtemelen random bir yorum yaptığınız video vardır. Bunu öğrenmek için yorum geçmişi görme adımlarına bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir